Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Pawel napisał:

Możesz utworzyć własną listę kanałów z numeracją z listy głównej.

Nie bardzo rozumie co napisałeś.

Czy mogę z listy kanałów którą zrzucił z satelity Canal+ utworzyć swoją własną poukładaną według mojej kolejności ?

Pytam się bo na innych tunerach operatora Canal+ nie da się zrobić własnej listy

Edytowane przez Pazurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pazurek napisał:

Mam pytanie do użytkowników  tego tunera 4K jak wygląda sprawa z własną listą kanałów można utworzyć ? czy tylko to co dają z satelity ?

Da się ustawić swoją kolejność, lecz gdy ustawisz , to będą one miały i tak numery operatora, ale będzie twoja kolejność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Pazurek napisał:

Nie bardzo rozumie co napisałeś.

Czy mogę z listy kanałów którą zrzucił z satelity Canal+ utworzyć swoją własną poukładaną według mojej kolejności ?

Pytam się bo na innych tunerach operatora Canal+ nie da się zrobić własnej listy

Pytasz zbyt ogólnie.Jak najbardziej na każdym dekoderze operatora da się zrobić "własną" listę. Lista operatora zawiera kilkaset kanałów.Ty możesz utworzyć listę z kilkoma kanałami.Cóż to takiego jak nie własna lista ?Natomiast kolejność na liście ulubionej to oddzielna sprawa, dlatego napisałem, ze kanały na liście ulubionej/własnej zachowają numerację z listy głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zażenowany

Dobry wieczór

Ustawiłem sobie w dekoderze własną listę kanałów ( bez telewizji partyjnej, kanałów które mnie nie interesują ) ale po wyłączeniu dekodera z pilota i ponownym włączeniu wraca lista "wszystkie kanały" . Czy w tym na prawdę udanym dekoderze nie da się ustawić jako domyślnej własnej listy kanałów i za każdym razem trzebą ja wybierać z pilota ?

Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zażenowany napisał:

Dobry wieczór

Ustawiłem sobie w dekoderze własną listę kanałów ( bez telewizji partyjnej, kanałów które mnie nie interesują ) ale po wyłączeniu dekodera z pilota i ponownym włączeniu wraca lista "wszystkie kanały" . Czy w tym na prawdę udanym dekoderze nie da się ustawić jako domyślnej własnej listy kanałów i za każdym razem trzebą ja wybierać z pilota ?

Dziekuję

A to ciekawe, też mam zrobione listy ulubionych (4 listy) i po wyłączeniu dekodera zawsze zapamiętuje ostatnią listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Zażenowany napisał:

Dobry wieczór

Ustawiłem sobie w dekoderze własną listę kanałów ( bez telewizji partyjnej, kanałów które mnie nie interesują ) ale po wyłączeniu dekodera z pilota i ponownym włączeniu wraca lista "wszystkie kanały" . Czy w tym na prawdę udanym dekoderze nie da się ustawić jako domyślnej własnej listy kanałów i za każdym razem trzebą ja wybierać z pilota ?

Dziekuję

Powinien pamiętać ostatnia wybrana listę. Może jest jakiś bug w sofcie.Jak masz ustawione oszczędzanie energii ?Próbowałeś po zmianie tych ustawień po testować czy problem nadal występuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ADB widzi pliki na penie sformatowanym w exfat? bo nfts nie czyta, a chciałem nagrać pliki z filmami ponad 4GB, chyba nie czyta bo po podłączeniu tunek nie reaguje na pilota, a po odłączeniu pena działa, zwykły FAT32 czyta

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zażenowany
9 godzin temu, Pawel napisał:

Powinien pamiętać ostatnia wybrana listę. Może jest jakiś bug w sofcie.Jak masz ustawione oszczędzanie energii ?Próbowałeś po zmianie tych ustawień po testować czy problem nadal występuje ?

Miałem ustawione oszczędzanie maksymalne gdzie dekoder wyłączał się po 3h. Teraz

ustawiłem na Normalne. Zauwarzyłem teraz że dekoder pamięta listę jeśli wyłącze go pilotem ale jeśli wyłącze go z zasilania i włącze to wraca lista "wszystkie kanały" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Zażenowany napisał:

Miałem ustawione oszczędzanie maksymalne gdzie dekoder wyłączał się po 3h. Teraz

ustawiłem na Normalne. Zauwarzyłem teraz że dekoder pamięta listę jeśli wyłącze go pilotem ale jeśli wyłącze go z zasilania i włącze to wraca lista "wszystkie kanały" .

To normalne.Dekoder po wyłączeniu zasilania uruchamia od nowa cały system z domyślnymi ustawieniami. Skoro napisałeś "po wyłączeniu dekodera z pilota" nie brałem pod uwagę całkowitego odłączenia od zasilania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, coderiese napisał:

takie pytanie o mediaplayera.

Wsadizlem dzis pendrive z muzyką.  Player głupieje przy omp3 z wyzszym bitrate - odtwarza w przyspieszonym tempie, wylacza się.

Kolejna wada tego softu?

Tez tak ktos ma?

 

w jakim formacie pendrive? FAT32? bo u mnie tylko taki format czyta... nfts i exfat niestety nieodczytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, robertokot25 napisał:

w jakim formacie pendrive? FAT32? bo u mnie tylko taki format czyta... nfts i exfat niestety nieodczytuje

mistrzu.

Czytaj, proszę , ze zrozumieniem.

CZYTA mi pendrive, czyli jest sformatowany w prawidłowym formacie. Zresztą to ja kilka stron wczsniej pisalem ze nie czyta ntfs. Skoro mp3 czyta przyspieszone to oznacza ze je widzi a to z kolei - ze format jest prawidłowy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2020 o 22:16, Pawel napisał:

To normalne.Dekoder po wyłączeniu zasilania uruchamia od nowa cały system z domyślnymi ustawieniami. Skoro napisałeś "po wyłączeniu dekodera z pilota" nie brałem pod uwagę całkowitego odłączenia od zasilania. 

haha, dzięki za ten komentarz, bez ironii, nie spodziewałbym się takiego potężnego buga nigdy :D co to ncplus to ja nawet nie :D

W dniu 27.04.2020 o 08:52, coderiese napisał:

mistrzu.

Czytaj, proszę , ze zrozumieniem.

CZYTA mi pendrive, czyli jest sformatowany w prawidłowym formacie. Zresztą to ja kilka stron wczsniej pisalem ze nie czyta ntfs. Skoro mp3 czyta przyspieszone to oznacza ze je widzi a to z kolei - ze format jest prawidłowy. 

 

 

W dniu 27.04.2020 o 08:52, coderiese napisał:

mistrzu.

Czytaj, proszę , ze zrozumieniem.

CZYTA mi pendrive, czyli jest sformatowany w prawidłowym formacie. Zresztą to ja kilka stron wczsniej pisalem ze nie czyta ntfs. Skoro mp3 czyta przyspieszone to oznacza ze je widzi a to z kolei - ze format jest prawidłowy. 

 

nie on ma czytać ze zrozumieniem tylko ty pisz ze zrozumieniem :-) dlaczego nie czyta? niedasie, przecież my nie jesteśmy supportem technicznym, zgłoś im ticket i wklej na forum odpowiedz to wszyscy bedziemy wiedziec

Edytowane przez 5etho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 5etho napisał:

haha, dzięki za ten komentarz, bez ironii, nie spodziewałbym się takiego potężnego buga nigdy :D co to ncplus to ja nawet nie :D

Ja bym tego jako bug nie zaliczał. Dekoder po każdym restarcie pobiera listę kanałów, zapewne dlatego zgłasza się listą Wszystkie. Wszystkie dekodery byłej N tak mają i nie tylko.W kablówce MM o ile pamietam po restarcie dekodera też domyślną listą kanałów jest lista główna a nie ulubiona.

Potężniejszym bugiem to jest kasowanie listy ulubionej po ręcznym pobraniu listy kanałów. To jest u[beep]liwe, bo trzeba na nowo tworzyć listę kanałów. Wybranie ulubionej to raptem trzy kliknięcia na pilocie. A jak ktoś nie wyłącza dekodera z prądu to w ogóle nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

planuję niedługo zmienić swojego mediaboxa na ultraboxa 4K. I teraz pytanie. Jak go podłączyć, by wykorzystać jego wszystkie możliwości? Na antenie mam konwerter typu twin, z którego idzie jeden kabel do mnie, a drugi jest w innym pomieszczeniu, ale jest obecnie nieużywany. Także mam możliwość korzystania tylko z 1 kabla. Co w tym przypadku? Jakiś multiswitch? Nie bardzo się na tym znam, dlatego proszę o poradę.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę  poradę, padł mi konwerter typu Quad, podłączony pod niego Ultrabox ADB i wifibox (miltiroom), chciałbym kupić jakiś najtańszy konwerter unicable, aby nagrywać 1/2 programy i oglądać np. 3, żeby nie przłączał wolniej od staergo konwertra, musi być Unicable czy Unicable II?  czy taki wsytarczy :

https://allegro.pl/oferta/konwerter-opticum-unicable-3-multiroom-do-7-tun-7822637340

 

W ultraboxie nalezy przeprowadzić ponowną instalacje? wymaga to przywrócenia dekodera do ust. fabrycznych? wifibox bez ponownej instalacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...