Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma znaczenia, sam posiadam najwyższy i nic mi do rachunku PC+ się nie dolicza.

Edit.

Logowanie nie Ultraboxie niczym się nie różni od tego na Smart TV, laptopie,  smartfonie , konsoli itd.  :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mikoko napisał:

Bzdura. Jaki problem by ktoś udostępnił ci hasło i login ? Dla najwyższego pakietu to są 4 osoby. 4 osoby jednocześnie !!! Może być i 6 z tym ze jednocześnie może oglądać 4 osoby

 

Z loginu i hasła może i 10 osób korzystać, ale jest limt maksymalnie 5 profili na jednym koncie, więc jak ktoś chce mieć swoją historię obejrzanych rzeczy (a nie kolegi lubiącego np. produkcje z Bollywoodu, albo co gorsza filmy typu "365 dni") , polecenia tytułów odpowiadającym zainteresowaniom itd. to jest to górny limit.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś zaobserwowałem :

 

- w aplikacji netflix przy podgłaszaniu/ściszaniu na ekranie brak grafiki ale funkcja działa

- mam wrażenie że tło/muzyka/efekty jest duzo głośniejsze niż lektor, nie ma tego na kanałach c+ i hbo

- napisy nie działają zbyt dobrze, przynajmniej na tym filmie co oglądałem : czasem wyświetlają się u góry albo bardzo szybko znikają

- apka działa ultra szybko w prównaniu do tv z 2014r

Edytowane przez robertokot25
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2020 o 22:27, PawelTSW napisał:

Netflix 4k możesz udostępnić 4 osobom, wyjdzie 13 zł na osobę, to dużo ?

 

Tanio jak barszcz - jakieś 3 eur miesięcznie to jak za darmo. Ale zawsze trafią się niezadowoleni, bo woleliby za 1 eur a może nawet free ...

:-D

 

Ile wynosi najtańszy czynsz za ten dekoder :?:

 

Edytowane przez Max Taadjen
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, referee napisał:

U mnie dokładnie ten sam problem z napisami. 

 

Niektóre fragmenty kompletnie nie mają napisów albo rzeczywiście wyświetlają się na ułamki sekund. Myślałem że to problem samego Netflix'a, ale jednak nie. Aplikacja w PS3 nie ma takich problemów. Wyświetlane są wszystkie napisy, sprawdziłem na tych samych filmach. To problem apki w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, robertokot25 napisał:

takie coś zaobserwowałem :

 

- w aplikacji netflix przy podgłaszaniu/ściszaniu na ekranie brak grafiki ale funkcja działa

- mam wrażenie że tło/muzyka/efekty jest duzo głośniejsze niż lektor, nie ma tego na kanałach c+ i hbo

- napisy nie działają zbyt dobrze, przynajmniej na tym filmie co oglądałem : czasem wyświetlają się u góry albo bardzo szybko znikają

- apka działa ultra szybko w prównaniu do tv z 2014r

Dokładnie te same problemy zaobserwowoalem, w dodatku dokoder nie wypuszcza dźwięku 5.1 z netflixa, kino domowe działa mi tylko w stereo 

Edytowane przez m.sta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

@Saturn45, @m.sta ,  większość produkcji na Netflix ma 5.1.

To nic nadzwyczajnego. 

Przykładów jest nieskończona ilość , jak oferta Netflixa ;)

 

20200414-105825.jpg

 

20200414-110559.jpg

Witam, nie zaglądałem jeszcze do treści sportowych. Chodzi o to że np. film 6 Underground i inne filmy lub seriale mają do wyboru dźwięk 5.1 w Smart TV, natomiast te same pozycje w dekoderze Ultrabox ADB już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Saturn45 napisał:

 film 6 Underground i inne filmy lub seriale mają do wyboru dźwięk 5.1 w Smart TV, natomiast te same pozycje w dekoderze Ultrabox ADB już nie.

Na Ultrabox Technikolor jest 5.1:mrgreen: Sprawdzone na tym tytule co podałeś.

Widocznie kolejny niedopracowany soft super ADB ;)

Dali wam HDR a zabrali 5.1 :lol2:

Żenada, jednym słowem.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kingofsouth napisał:

Na Ultrabox Technikolor jest 5.1:mrgreen: Sprawdzone na tym tytule co podałeś.

Widocznie kolejny niedopracowany soft super ADB ;)

Dali wam HDR a zabrali 5.1 :lol2:

Żenada, jednym słowem.

No właśnie... tu chodzi o Ultrabox ADB, tak jak pisałem na razie oglądam przez smart tv, choć netflix w dekoderze, jeśli chodzi o szybkość i poruszanie się po menu jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...