Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co istotne aplikacja Netflixa wprowadzona na dekoderach 4K UltraBOX+ firmy ADB wpiera technologię HDR (High Dynamic Range - wysoki zakres dynamiki), która zapewnia szeroki zakres jasności obrazu. Na dekoderach Technicolor HDR nie jest wspierane.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/190857/netflix-juz-na-wszystkich-dekoderach-4k-ultrabox.html

 

Czyli jeszcze brakuje dźwięku Dolby Atmos i Dolby Vision ale ważne że jest HDR a nie gołe 4K , jak było od początku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, mgaw89 napisał:

A jakieś inne zmiany oprócz dodania NETFLIXA ktoś zauważył?

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Mam wrażenie że obraz ma nieco inne barwy. Trochę przyjemniejsze.

A już na pewno widać zmianę w logo stacji wyświetlanym przez moment po lewej stronie na dole jak się przechodzi na kanał 1 - poprzednio napis "tvn" w logo wpadał lekko w pomarańczowy, teraz jest żółty beż żadnych podkolorowań. "tvn" był żółty tylko jak przeskakiwałem z Canal + 4k (w HLG) na TVN.

 

Dioda póki co jest biała jak była :)

Edytowane przez Marcinelli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mgaw89 W dzisiejszej aktualizacji dla dekodera 4K UltraBox+ produkcji ADB z serii JADA zostały wprowadzone także pewne kwestie z podświetleniem diodoguzika. Kolor podświetlenia diodoguzika i jego działanie będzie informować o następujących rzeczach:

  • Biały Ciągłe światło. – W trybie pracy
  • Czerwony Ciągłe światło. – Płytki tryb czuwania
  • Czerwony Ciągłe światło (zmniejszona jasność). – Głęboki tryb czuwania
  • Różowy (biały + czerwony) Ciągłe światło. – Nagrywanie
  • Biały Migający. – Brak karty
  • Biały/Czerwony Przemienne szybkie miganie. – Zła rozdzielczość HDMI
  • Różowy (biały + czerwony) Szybkie miganie. – Brak sygnału na SAT1
  • Różowy (biały + czerwony) Wolne miganie. – Brak sygnału na SAT2
Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XMAREKK30 Na infolinii abonenckiej oraz na czacie w Strefie CANAL+ od konsultantów dowiesz się o tych dwóch zmianach (dodanie aplikacji Netflix + kwestie z podświetlaniem diodoguzika), które zostały wprowadzone w dzisiejszej aktualizacji dla dekodera 4K UltraBox+ produkcji ADB z serii JADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukx95 napisał:

@XMAREKK30 Na infolinii abonenckiej oraz na czacie w Strefie CANAL+ od konsultantów dowiesz się o tych dwóch zmianach (dodanie aplikacji Netflix + kwestie z podświetlaniem diodoguzika), które zostały wprowadzone w dzisiejszej aktualizacji dla dekodera 4K UltraBox+ produkcji ADB z serii JADA.

 

Dzięki za info lukx95  :)  Nie wiedziałem że na czacie mają taką wiedzę heheheh :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kingofsouth napisał:

Jak się komuś zepsuje Technikolor to teraz nie będzie protestował, gdy dostanie ADB. :mrgreen:

Krótko i na temat ;)

 

To teraz trzeba dmuchać i chuchać nie tylko na mydelniczki 2851, ale także na Technicolory. Obsługa HDR w Netflixie, przy braku telewizora 4K HDR nie zrównoważyłaby mi braków i problemów wersji ADB. Zresztą nawet gdybym taki telewizor 4K HDR posiadał, to korzystałbym już wtedy z aplikacji na Smart TV, którego nie ma w starszych telewizorach.

 

Żeby nie było, oczywiście dostęp do Netflixa w ADB jest zmianą na plus, tym bardziej z HDR. Z drugiej strony jeśli ktoś planował, to teraz już wymiana na Technicolor staje się praktycznie niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WebMat napisał:

 

To teraz trzeba dmuchać i chuchać nie tylko na mydelniczki 2851, ale także na Technicolory. Obsługa HDR w Netflixie, przy braku telewizora 4K HDR nie zrównoważyłaby mi braków i problemów wersji ADB.

To tylko potwierdza , ze jestem szczęśliwym posiadaczem Technikolor dekodera.

Wystarczy mi Netflix w Smart TV tam czuje moc HDR :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- na tym ADB teraz normalnie można się zalgować na netflix jesli bym sobie wykupił konto bezpośrednio w netflix lub wspólnie na 4 osoby?

- netflix ma bogatszą bazę filmów nic HBO GO i C+VOD?

- jak się płaci za dostep? wystrczy podać numer zwykłej karty debetowej/bankomatowej? nie musi być karta kredytowa? nie doliczją dodatkowych opłat?

 

pzdr.

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, robertokot25 napisał:

- netflix ma bogatszą bazę filmów nic HBO GO i C+VOD?

 

To pewnie ciężko porównać, jednemu będzie pasowało bardziej HBO, inny weźmie Netflixa, ale chyba jednak Netflix ma więcej.

Najlepiej kupić jedno i drugie na miesiąc i sprawdzić :)  Potem zrezygnować z któregoś albo zatrzymać oba :)

 

Netflix ma filmy w 4K/DolbyVision, co jest jego sporym plusem. W HBO GO max to tzw Full HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo broniłem się przed Netflixem, teraz jednak z powodu tej kwarantanny i przymusowego pobytu w domu wykupiłem go. Jakość jest więcej niż ok, ilość filmów również na plus. Aby ta cena 43 zł, niby nie dużo ale gdy się wszystko doda do siebie to nie wygląda to tak różowo. Gdy wróci to wszystko do normy, raczej z niego zrezygnuje i to jest plus- zero umów.

 

Przepraszam że wypowiedź nie do końca związana z tematem.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem się do kogoś podpiąćz netflix, kto ma wolne miejsce i napisal mi tak :

"Nie można tego konta dodać do dekodera nc + bo To najwyższy pakiet i powiązany zostanie rachunek za Twój abonament canal+"

 

Jak z tym jest? faktycznie tak może być?

 

 

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, robertokot25 napisał:

 

"Nie można tego konta dodać do dekodera nc + bo To najwyższy pakiet i powiązany zostanie rachunek za Twój abonament canal+"

 

Jak z tym jest? faktycznie tak może być?

 

 

Nie. Widocznie nie wie , że można lub po prostu cię zbywa. :)

Mam swojego Netflixa niezależnego od PC+ na Ultraboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...