Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Młody też nie jest. Seria ITCA dostępna jest od 6 listopada 2017, więc nie jeden dekoder wrócił do nich. Sam już wymieniłem serię ITCA przez wadliwe działanie i dostałem serię JADA, czyli raczej 100% nowy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maciekmm napisał:

Kiedys dostelem mediaboxa z odzysku i musialem go wymienic po 2 dniach... Mial padniety dysk... Wole nowy sprzet jak juz tyle place...

 

Dyski są nowe, Jada nowe, ITCA teraz ciężko o nowy. Zaraz po starcie Netflixa przez chwilę były. Pamiętaj, że mediabox miał dysk wbudowany, natomiast tutaj z używanym ITCA dostajesz inny nowy dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę technicznym wyposażeniem one się zasadniczo nie różnią, to w sumie te same nowe Ultraboxy tylko od różnych producentów. Jest sporo abonentów którzy mają 10- letnie dekodery i też żyją. One są na wynajem, nie na własność, więc co za różnica? To operator musi zadbać, żeby dekoder Ci działał. Jak nie działa to oni je serwisują i wymieniają, więc jeśli dają Ci używany to na 100% sprawdzony, oczyszczony i sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jupiter napisał:

Naprawdę technicznym wyposażeniem one się zasadniczo nie różnią, to w sumie te same nowe Ultraboxy tylko od różnych producentów. Jest sporo abonentów którzy mają 10- letnie dekodery i też żyją. One są na wynajem, nie na własność, więc co za różnica? To operator musi zadbać, żeby dekoder Ci działał. Jak nie działa to oni je serwisują i wymieniają, więc jeśli dają Ci używany to na 100% sprawdzony, oczyszczony i sprawny.

Technicznie są takie same. Inny producent, składają z części według normy operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2019 o 12:56, g0nz0s napisał:

Nowy ultrabox ma zamienione wejscie hdmi z usb kolejnoscia, czerwona diode w trybie czuwania, lepiej spasowane gumki montazu dysku przez co sie nie rusza, nowa plyte glowna i lepszy procesor.

Różnice wymienione są na pierwszej stronie tego wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiada, ale jego funkcjonalność jest mocno dyskusyjna.

Większość popularnych formatów łyknie, ale zdarza się jakiś AVI, z którymi ma problem.

No i mp3 - niby czyta, ale przewijanie utworu to śmiech na sali. Zadziała, jeśli utwór jest dłuższy, niż 5 minut. W przeciwnym razie po prostu przeskoczy do następnego kawałka. Taki jest skok przy przewijaniu. chciałbym poznać osobę, która tak to zaprojektowała.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Nie obrażamy na forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłaczyłem pena, wchodzę w media player i kreciło się długo jakieś kółko - wyszedłem i wszedłem raz jeszcze i jest napis 0 - nie ma żadnej listy z filmami - pen był podłączony przez chwilę i po wyjęciu dosyć gorący.... pen normalnie widoczne  w pc i na TV, jego format NTFS 32GB

ktoś coś podpowie? bo może robię coś źle?

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2020 o 20:25, robertokot25 napisał:

podłaczyłem pena, wchodzę w media player i kreciło się długo jakieś kółko - wyszedłem i wszedłem raz jeszcze i jest napis 0 - nie ma żadnej listy z filmami - pen był podłączony przez chwilę i po wyjęciu dosyć gorący.... pen normalnie widoczne  w pc i na TV, jego format NTFS 32GB

ktoś coś podpowie? bo może robię coś źle?

ktoś podpowie co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, maciekmm napisał:

Czy w dekoderach 4k ADB tez tak jest ? W mediaboxie mogłem bez problemu włączyć lub wyłączyć napisy przy ogyginalnej ścieżce dźwiękowej

roberttosat dlaczego piszesz ze to nie usterka ? Jest to bug w oprogramowaniu

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bug z punktu widzenia PC+ to jest w mediaboxie :). Temat byl wielokrotnie na forum - kiedyś była oficjalna wypowiedź, że mają prawa do filmów w polskiej wersji językowej dlatego zawsze muszą być albo polskie napisy albo polska ścieżka językowa.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...