Skocz do zawartości

wymiana modemu z Arrisa na Cisco w Multimedii.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w opisie Arris okazal sie uszkodzony tak stwierdziono w Biurze obslugi. Czekam na Cisco  bo chce miec sprawny sprzęt - juz 3 raz sie umawwiałem i za kazdym razem zostalem olany - mimo popatrzenie w laptopa przez konsultanta - tak nie moze byc . Place 250 zl i oczekuję  cos za to. Czy ktos ma zdjecia Cisko ktore pokazuja w Multimedii

                Jak długo mozna czekać  na wymiane i nie daja nawet zmian tylko wiem tyle ile sie dodzwonie. Jestem wkurzony bo place 250 zl abonamentu wiec wymagam. Jezeli ktos mial podovbns sytuacje prosze o opis jak to zalatwil i linka do fotek nowego modemu Cisco bo jestem ciekawy. I co poradzic na to. Modem Arris musze pochwalic ale jest wadliwy jak  go  wymienic .  Zewnetrzne publiczne  IP kosztuje 5 zl jednorazowo. Mam telefon stacjonarny od nich i muis to  dzialac..Bede wdzieczny za jakikowiek informacje i zdjecia modemu cisco czy ma wyjscie na telefon stacjinarny. Ten telefo  stacjonarny to kolejna wazna opcja o ktorej nie moge zapomniec. Z gory pozdrawiam i czekam ns info.

 

                                  Sam porawilem z wifi na kabel ale to gów....o  - na serwis musze  czekac. pProsze o fotki i info      Z gory pozdrawiam i dziekuje za fotki. Pozdrawiam.

P.S. Fotki potrzebuje zeby zobaczyc ile ma wyjsc a zwlascza czy ma wyjscie na telefon ktory zamowilem i ktory na Arrisie dziala                                                                                                                                                                                                                                                          

Edytowane przez kris68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...