Skocz do zawartości

Zagraniczne stacje radiowe


Vampi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

Chciałem dowiedzieć się jakich stacji zagranicznych słuchacie najczęściej i najchętniej. :)

Ja od ponad roku jak nie dłużej słucham tylko zagranicznych stacji radiowych. Zrezygnowałem z polskich stacji ze względu na to, że przestały mi odpowiadać.

Najczęściej słucham angielskiej stacji CAPITAL FM London. Ale zdarza mi się również słuchać niemieckich stacji, takich jak KiSS FM Berlin, JAM FM, 104,6 RTL czy N-JOY.

W CAPITAL FM najchętniej słucham piątkowego i sobotniego wieczornego programu pod nazwą WEEKENDER. Podczas programu leci głównie klubowa muzyka.

Z kolei w KiSS FM najchętniej słucham (jak wstanę) porannej audycji. Pozostałych stacji, które wymieniłem słucham rzadziej, ale tak jak piszę przełączam się między stacjami.

Najbardziej osobom, które lubią klubową muzykę i nowe przeboje mógłbym polecić CAPITAL FM London, a szczególnie dla fanów muzyki klubowej w piątki i w soboty wieczorem audycji WEEKENDER.

Teraz Wasza kolej. :D

Chętnie dowiem się jakich zagranicznych stacji słuchacie i które z nich polecacie. :) 

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hot bird 13e jest stacja radiowa Orbital portugalska muzyka klubowa troche popu ogolem fajna stacja i jeszcze na tej pozycij sa M2O wloska Deejay tez wloska Capital da sie sluchac a na Astrze 19 e oczywiscie jest Sunshine live  duzo muzyki klubowej trance hard sety armina van burena i paula van dyka i jeszcze na astrze sa Fun radio francuskie taki pop w stylu eski NRJ ,radio FG ,no i niemieckie Jam fm,1live diggi ,you fm,1 live ,n-joy ,cherie fm ,mdr jump, planer radio ogulnie jest w czym wybierac  pozdrawiam milego sluchania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...