Jump to content
KatarzynaMadej55

Disney Channel dawniej...

Recommended Posts

Dziękuję bardzo.

Powiem tyle, że kiedyś Disney Channel było o wiele inne niż te obecne. Nie było aż tak bezpłciowych seriali, więcej było kreskówek, i nie było nawet tych latynoskich tasiemców typu Violetta...

• Like 1

@Kostka Zgadzam się z tym, mogliby stworzyć "Disney Channel Classic", z kreskówkami, które były emitowane tylko przez pierwszy miesiąc nadawania (tzn. Maggie Brzęczymucha, Lloyd w Kosmosie), oraz z takimi klasykami jak "Cafe Myszka", ""Goofy i inni", "Lilo i Stich", "Legenda Tarzana", "Fineasz i Ferb", "Klasyka Disneya", "Byle do przerwy", "Kim Kolwiek", "Amerykański smok Jake Long", i dodać parę starych kreskówek z Jetixa pokroju: "Król Szamanów", :"Spider-Man (1994)", "Świat według Ludwiczka", "Shin-Chan (tak, ten z dubbingiem)", "Galactic Football", "Sonic X", no i zapchać go filmami z Walt Disney Animation Studio i Pixara.

Moje marzenia na ten kanał są takie:

• Powinien być nadawany w 4:3, żeby uwzględnić dawne czasy Disney Channel.
  • Być całkowicie Polski

Podoba ci się taka opcja?

O ile taka opcja jest dobra, tak wg mnie ten kanał by nadawał w 16:9. Oczywiście pozycje w 4:3, tak jak są emitowane na Disney Channel niegdyś od czasu do czasu.

Przecież właśnie sam napis "REKLAMA" też jest widoczny na filmikach. Tak samo brzmi "reklama" w czeskim języku.

Chociaż w Polsce pewnie nie zmienił się na napis "REKLAM".

Edited by Kostka

@KatarzynaMadej55Właśnie o tym powiedziałem...

Nie wiem, czy plan tzw. kanału "classics" by się u nas przyjął. Bo coś mi się zdaje, że to nierealne.

• Confused 1

Po co jakiś "Disney Channel Classic" skoro zapewne wszystko będzie dostępne w Disney Plus, samo powstanie nowego kanału jest nierealne bo oni ostatnio je zamykają z braku rentowności. 

Nie wydaje mi się żeby mogli taki blok dać, Cartoon Network Classic było i od roku nie zmieniał kreskówek, które na nim są. I jeszcze, ktoś ma nagrany odcinek lub klip z "Maggie Brzęczymucha" lub Llyoda w Kosmosie.

Nie wejdzie, ponieważ jak miało by wyjść to także musiałoby być w Disney Channel CEE, a niektóre seriale które KatarzynaMadej55, podała, tam nigdy nie leciały, ale wciąż mogą dawać tam kreskówki które tam leciały.

I po raz ostatni, ktoś ma nagrany odcinek lub klip z "Maggie Brzęczymucha"

Musze coś z tego dubbing zobaczyć.