Jump to content

POZNAŃ - Winogradzka Telewizja Kablowa


Recommended Posts

Wtvk używam od lipca. Posiadam pakiet pośredni + tematyczny + Canal+ + internet 700/700. Płacę 108 zł z najmem routera i modułu. W tym pakiecie mam: PSP, Eleven, Nat Geo, Discovery i dużo dużo więcej niż jestem w stanie obejrzeć ( łącznie 110 kanałów hd). Wtvk stara sie wchodzić na osiedla nie tylko te związane z Winogradami. Sam używam na Marcelińskiej. Od lipca nie było najmniejszego problemu z użytkowaniem, żadnych przerw w dostępie do internetu. Mając pytanie do działu technicznego, panowie w ciągu kilku minut  odpowiedzieli na maila w piątek po 21 i w sobotę rano zadzwonili z pytaniem czy wszystko ok. Nawet dokładając HBO do mojego pakietu. Rachunek nie przekroczy 140 zł. Niedawno dzwoniłem do Vectry, która się pojawiła na osiedlu. Chcąc głównie TVN24 i Canal + i internet - 169zl. Jeżeli masz dostęp do WTVK, nie zastanawiaj się. Najważniejsze, cała umowa jest umową bezterminową. Każdy pakiet można włączyć i wyłączyć kiedy chcemy

Link to post
Share on other sites

Może kiedyś zawitają na Rataje? Wtedy chętnie ich wypróbuje, tym bardziej, że od 1 października jestem w INEI na umowie na czas nieokreślony i nie mam zamiaru czegokolwiek robić (zmiana na hiway czy przedłużanie umowy)

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie ma dekodera z nagrywarką, ale mając dysk zewnętrzny nagrasz co chcesz i obejrzysz gdzie chcesz. Nagrania w żaden sposób nie są blokowane/kodowane. Odpowiadają konkretnie na pytania, np. Od kiedy  będzie Tvp Kultura w HD - od Stycznia. 

Link to post
Share on other sites

Ja w tej chwili w tv, w którym mam moduł CAM, mam podpięty dysk 250GB i bez najmniejszego problemu nagrywam z każdego kanału, c+, HBO czy innych HD. Co więcej nagrywając mogę oglądać coś innego.
A co do informacji od operatora to mam wrażenie, że rozmawiając z Inea klienci traktowani są jak [beep]e i te ich korpo gadki na zasadzie, jak bardzo im na nas zależy i inne srety, bzdety.....czasami można ich odbierać jak jakąś sekte!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Tymczasem ich internet przyspieszył. Ponownie bez zmiany ceny - 900 Mbps za 37zł

 

A ja mam takie pytanie : czy biorąc u nich full pakiet TV i neta można co nie co zejść z ceny?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Z sieci operatora usunięto 10 kanałów Discovery, w tym główny Discovery Channel oraz Eurosport 1 i 2. W pakiecie Tematycznym udostępniono w to miejsce kanały z dotychczasowych wyższych pakietów, w tym Eleven Sports 3 i 4

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...