Jump to content
michalx1974

POZNAŃ - Winogradzka Telewizja Kablowa

Recommended Posts

Wtvk używam od lipca. Posiadam pakiet pośredni + tematyczny + Canal+ + internet 700/700. Płacę 108 zł z najmem routera i modułu. W tym pakiecie mam: PSP, Eleven, Nat Geo, Discovery i dużo dużo więcej niż jestem w stanie obejrzeć ( łącznie 110 kanałów hd). Wtvk stara sie wchodzić na osiedla nie tylko te związane z Winogradami. Sam używam na Marcelińskiej. Od lipca nie było najmniejszego problemu z użytkowaniem, żadnych przerw w dostępie do internetu. Mając pytanie do działu technicznego, panowie w ciągu kilku minut  odpowiedzieli na maila w piątek po 21 i w sobotę rano zadzwonili z pytaniem czy wszystko ok. Nawet dokładając HBO do mojego pakietu. Rachunek nie przekroczy 140 zł. Niedawno dzwoniłem do Vectry, która się pojawiła na osiedlu. Chcąc głównie TVN24 i Canal + i internet - 169zl. Jeżeli masz dostęp do WTVK, nie zastanawiaj się. Najważniejsze, cała umowa jest umową bezterminową. Każdy pakiet można włączyć i wyłączyć kiedy chcemy

Może kiedyś zawitają na Rataje? Wtedy chętnie ich wypróbuje, tym bardziej, że od 1 października jestem w INEI na umowie na czas nieokreślony i nie mam zamiaru czegokolwiek robić (zmiana na hiway czy przedłużanie umowy)

Nie ma dekodera z nagrywarką, ale mając dysk zewnętrzny nagrasz co chcesz i obejrzysz gdzie chcesz. Nagrania w żaden sposób nie są blokowane/kodowane. Odpowiadają konkretnie na pytania, np. Od kiedy  będzie Tvp Kultura w HD - od Stycznia. 

Ja w tej chwili w tv, w którym mam moduł CAM, mam podpięty dysk 250GB i bez najmniejszego problemu nagrywam z każdego kanału, c+, HBO czy innych HD. Co więcej nagrywając mogę oglądać coś innego.
A co do informacji od operatora to mam wrażenie, że rozmawiając z Inea klienci traktowani są jak [beep]e i te ich korpo gadki na zasadzie, jak bardzo im na nas zależy i inne srety, bzdety.....czasami można ich odbierać jak jakąś sekte!!!!