Jump to content

Recommended Posts

Witam. Mam dziwny problem z laptopem. Od razu mówię, że to bardzo stary HP, ale wszystko w nim chulało, tylko długo był nieużywany. Jest tam jeszcze Windows XP, jeśli dobrze pamiętam. Do rzeczy. Gdy włączam laptopa, trwa to może z 30 sekund i resetuje się i tak w koło Macieju się włącza i się nie włącza. Ktoś może wie, co może być przyczyną?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze podaj model laptopa (na spodzie powinien być wygrawerowany lub być na naklejce ), bo specyfikacji raczej nie podasz jak się domyślam.

Po drugie: Odpala się bootload Windowsa ? (animacja latających kresek) albo chociaż logo Windowsa?, czy też po wyświetlanym logo producenta, "mruga tylko" kreska w lewym górnym rogu ekranu"?

jest to kluczowa kwestia, która nam powie, czy to BIOS wariuje czy też jakaś cześć  uszkodzona, czy też Windows się zapętlił lub dysk uszkodził?

Posiadasz w domu płytę z Win XP? Albo chciałbyś go przy okazji zupgradeować  do Win 10? Wtedy możesz pobrać legalne ISO i naprawić Windowsa, XP możesz pobrać pirata i zalegalizować przy pomocy kodu, który masz pewnie na spodzie laptopa jeśli ma oryginalny Windows.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...