Jump to content
Sign in to follow this  
Pawel

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

Recommended Posts

12 minut temu, bugmenot napisał:

Pogości, tak samo jak w domach niektórych koneserów goszczą odbiorniki radiowe na fale krótkie, czy długie ;).

Radiofonia FM tez miała zostać zastąpiona cyfrowym DAB dobre kilkanaście lat temu.

Ja nie neguję przyszłości IPTV ale niektórzy piszą jak by sygnał sat miał zostać wyłączony z końcem roku i poza internetem świata nie widzą. Ten proces niewątpliwie się rozpoczął ale moim zdaniem potrwa kilka lat. A czas pokaże czy się myliłem.

Radiofonię wg mnie zastąpi Spotify, Youtube itd. Na DAB komercyjni nadawcy u nas nie mają parcia. Na streaming wręcz przeciwnie.

Może za 10 lat.Podobnie jak ebook nie wyprze szybko papierowej książki czy samochód elektryczny benzyny/diesla. To są procesy długotrwałe,na lata a nie miesiące.

14 godzin temu, bugmenot napisał:

Radiofonię wg mnie zastąpi Spotify, Youtube itd. Na DAB komercyjni nadawcy u nas nie mają parcia. Na streaming wręcz przeciwnie.

Oczywiście te spotify jest za FREE i da się je odpalić na sprzęcie z full wypasionymi głośnikami z MEGA bassem, że aż sąsiadów szlak trafia? :P

Niektórzy widzę lubią płacić za coś, co za darmo jest na satelicie nierzadko w mega jakośc - Boże, widzisz to i nie grzmisz... :doh:

• Confused 2

@SatExpert

Spotify jest w jakości 320 Kbps OGG, znajdź taką na satelicie ;).

Opcja darmowa ma reklamy, zupełnie jak stacje radiowe. Płatna nie ma.

Ja widzę, że niektórzy zatrzymali się w roku 2010 ;-).

Jak są reklamy, to się zmienia kanał... no chyba że ktoś jest tak leniwy, że i tego już mu się nie chce. :) A 320 Kb/s to ma sporo stacji włoskich, e tym moje ulubione Virgin Radio. :P

Ale chociaż nie muszę mieć jakiś netów i komputerów. :P

No jeśli wolisz do słuchania muzyki miskę za oknem, zamiast Internetu to Twój wybór, ale nie wyjeżdzaj z argumentami "Boże, widzisz to i nie grzmisz".

Jak Ci sie jakiś post nie podoba to masz przycisk do zgłoszenia tego, nie musisz się uzewnętrzniać w temacie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...