Skocz do zawartości

Feromedia (dawniej visionbox.pl)


gothic1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kingofsouthUsługa sama w sobie działa super. Szybki dekoder, cofanie 7 dni wstecz, nagrywanie, etc. Dodatkowo cały czas świeci mi full pakiecik. :D Pojawiały się testy w internecie, na fejsie odpisywali momentalnie, wszystko wyjaśniali, etc. Podstaw do tego, że mogą być kłopoty nie było.

 

@grzesio5222: Ja mam w umowie operator IP VISION TV, a dostawca usługi właśnie Castor Enterprise Sp. z o.o. Już doszedłem do tego czemu naliczyli nam te wyrównanie. Platyna w prezencie kończy się do: 2020/05/28, a okres rozliczeniowy jest do 10 każdego miesiąca. Dlatego dla wykupionego pakietu trzeba doliczyć jeszcze kwotę za okres 28/05-10/06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dodzwonić do operatora Protonet, bo oni pośrednio także w jakimś stopniu są odpowiedzialni za tę usługę i gdy zapytałem się o Visionbox to pan na infolinii tylko sobie wzdychnął i powiedział, że nie wiedzą co się dzieje, bo od początku kwietnia nie mają żadnego kontaktu z firmą Castor Enterprise. Nie odbierają od nich telefonów i nie odpisują na maile.

 

Chyba się Visionbox zwinie a winę przypiszą epidemii koronawirusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
7 godzin temu, Kiler napisał:

Usługa działa. Czemu mielibyśmy nie płacić? Nie chcę, żeby mnie potem ktoś ścigał za długi. :D

Jak działa, to co innego. W sumie ewenement na skalę światową; strona www leży, profil na FB leży, kontakt z obsługującymi ten serwis praktycznie zerowy, a usługa hula w najlepsze ? 

Edytowane przez neblyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2020 o 00:30, neblyn napisał:

Działa, czy padli na amen? Rozumiem, że odpuściliście opłacanie abonamentu?

 

Mi od maja nie księgują żadnych opłat. Usługa w sierpniu przestała działać w aplikacji w smartfonie, a od 5 września przestała działać także z poziomu dekodera. Dodzwonić się do nich nie idzie. Nie da się skontaktować poprzez maila itd.

 

Z tego powodu w wrześniu już im nie wpłaciłem pieniędzy a sprawę zgłosiłem do UKE i UOKiK.

 

  Z ciekawości skontaktowałem się też  z operatorem Feromedia: https://feromedia.net/pakiety-telewizyjne/.

  Oni też oferują usługę oferowaną przez Castor Enterprise i powiedział mi konsultant, że nie można teraz do odwołania podpisać umowy na telewizję, ponieważ dostawca usługi telewizji ma problemy techniczne.

 

Czyli wygląda na to że się zwinęli lub niebawem zwiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Również dzisiaj dostałem pismo takiej samej treści. Szkoda bo to była fajna usługa. Można było kanały wszędzie oglądać przewijać i nagrywać i to w dodatku te podstawowe programy gdzie nie potrzebna była antena. Trzeba napisać podanie żeby zwrócili połowę kasy za dekoder. Zwracam dekoder mimo że mam go na własności. Od stycznia będzie bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielibyśmy normalny rynek, gdzie nie ma sytuacji, że nawet o reemisję kanałów DVB-T przez Internet są boje to by tak nie skończyli.

Zresztą te umowy z operatorami też muszą pozostawiać spore pole do interpretacji, bo nie tylko Visionbox wywnioskował, że może robić reemisję kanałów w OTT, ale jak pisalem w innym temacie czeski GoNET też przez chwilę miał całą paczkę Polsatu z catchupem ;).

No ale wiadomo, że jak przyjdzie co do czego to taka mała firma jest na przegranej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...