Skocz do zawartości

Feromedia (dawniej visionbox.pl)


gothic1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ceny cenami, ale oferta kanałowa była zbyt kompletna, jak na usługę OTT i to jeszcze działającą niby w całej UE.

Nie wiem, czy ktoś tutaj czegoś nie dogadał, czy o co chodziło, ale wygląda to dziwnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niestety nie mam możliwości sprawdzenia czy visionbox działa, ale na początku maja jeszcze trybiło. Jak się loguje na apkę w telefonie to wyskakuje błąd z połączeniem internetu, ale wyłączyłem dekoder z prądu i może przez to nie ma komunikacji z dekoderem i wywala błąd.Wiem, że przy parowaniu telefonu, konieczne dekoder musiał być włączony.

 

Poza tym mam z nimi podpisaną umowę na 2 lata, więc jak się zawiną to trochę słabo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ogólnie usługa powiązana z firmą Protonet.pl i ta strona działa, jest też na niej logo Visionboxu, ale oferują niby tylko pakiet startowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Straszny bałagan się zaczyna robić u operatora. Nie księgują wpłat za majowe faktury, a na czerwcowe dodają jakieś kwoty wyrównania za okres 2020/05/29 - 2020/06/09, gdzie majowa była normalnie opłacona - 2020/05/10 - 2020/06/09.

 

Ciekawe czy w ogóle ktoś odpisze na zgłoszenie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że cały czas mi swieci full pakiet, a już powinienem mieć srebrny. Niby pod tymi fakturami widnieje imię i nazwisko ale tam już chyba nikt nie pracuje albo szef fakturki wystawia. :D Z drugiej strony dzisiaj wyskoczył komunikat o możliwości wykupienia dostępu do walk FEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo powinien być u mnie już dawno pakiet brązowy dalej mam wszystko dostępne. Również mam opcję wykupu walk FEN. Liczą za galę 37 zł, przy czym w ipli można kupić dostęp do FEN za 29 zł. Pracować tam nikt nie pracuje nikt nie odbiera telefonów na infolinii. Pisałem również na BOK do nich nikt nie odpisuje. Nie wiadomo co będzie dalej. Narazie telewizja działa. Niech zaksięgują fakturę z maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaczyna się ciekawie robić. Żałuję, że z nimi umowę podpisałem. Na moje zgłoszenie nic nie odpisali, wpłaty niezaksięgowane. Zaraz się okaże, że jakimś oszustom płacę.

 

Ostatnia zmiana w KRS: 15.05.2020. Faktury wystawia sam prezes.

 

http://krs.infoveriti.pl/Ip,Vision,Tv,Katowice,KRS,0000605985.html

 

EDIT: @PowerTV: Czy macie podpisaną umowę z Castor Enterprise Sp. z o.o., bo oni w umowie widnieją jako dostawca usługi?

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...