Skocz do zawartości

Feromedia (dawniej visionbox.pl)


gothic1986
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP, Inea też omija reklamy. To tylko w UPC takie cuda ;).

Jak dla mnie bardziej ciekawa jest obecność całej paczki TVP i kanałów z plusem w takiej platformie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

   Mam kilka pytań.

Jak wygląda podpisanie umowy? Trzeba jechać do operatora, czy może przyjeżdża kurier podpisuje się u niego umowę i zostawia nam dekoder? Czy ten dekoder HD jest na własność? Jakie są potrzebne dokumenty do podpisania umowy? Czy potrzebne jest zaświadczenie o dochodach? Czy można włączać/wyłączać dodatkowe pakiety tematyczne? Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zamawia się przez Internet i przyjeżdża kurier. Żadnych zaświadczeń o dochodach nie potrzeba. Podpisuje się umowę na 2 lata na wybrane pakiety. Czy można dobierać pakiety i czy dekoder jest na własność (na pewno za niego płaci się na wstępie) to już się spytaj na ich fejsbukowym profilu. Odpisują bardzo szybko.

 

Generalnie uważam, że nie warto się w to pchać. To jest dobra oferta dla Polaków mieszkających za granicą, ale dla tubylców :P to raczej za drogo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta.jpgBrak info o :

PVR ??  chmura ?? ile czasu jaka ilosc nagrań , czy multiroom rownież posiada PVR czy jest to wspolna chmura ?? ile czasu nagrania sa przechowywane ?? 

Cofanie kanalow ogladanie materialu sprzed kilku dni CatchUP ?? ile dni wstecz , brak listy kanalow w poszczegolnych pakietach ??  ?? jakie kanaly sa gwarantowane jakie nie , czy pakiet PLATYNOWY to tzw pakiet FULL czyli ma doslownie wszystko czy trzeba dokupic  te  11 !!!! pakietow tematycznych  by miec full ?? WOW ??!!! zbyt duzo pytan zbyt malo konkretnych odpowiedzi !!! oferta bardzo zblizona do oferty INEA HIWAY !! brak kanałow BBC >??

Edytowane przez patryszq
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bazowe pakiety za 33 i 55 zł nie są złe. W dodatkowych ktoś pewnie pomyślał, że dzięki takiemu rozłożeniu kanałów zmusi ludzi do zakupów, ale przedobrzył :).

Żeby mieć tematyczną paczkę MTV musiałbym wziąć pakiet "dla niego", "dla niej" i "dla konesera".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Jak już chcieli tworzyć te małe paczki to mogli je lepiej podobierać. Nie uważam, żeby kanał pokroju Fashion TV był warty dodatkowych pieniędzy.

 

Tak jak wspominałem wcześniej to jest dobra oferta dla Polaków z zagranicy. Jakbym zarabiał 1.5, 2 czy 3 tyś ojro to 50 Euro na taki pakiet platynowy bym nie żałował.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma szybki internet to zapewne ma tez dostęp do telewizji w tańszej wersji. Oferta mogłaby być ciekawa ale cena i pakietyzacja  nieprzemyślana. Dla osób za granica ... jeśli komuś brak TV i ma na nią czas. Nie wiem jakie oni mają umowy z nadawcami ale wydaje mi się ze prepaid to niezbyt dobry model biznesowy z ich punktu widzenia. Czy to sie utrzyma na rynku? Wątpię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem tę usługę wraz z dekoderem HD. Staniały dekodery. Dekoder HD kosztuje teraz 99 zł, a dekoder 4K kosztuje teraz 199 zł. Nie wiem czy to promocja na dekodery, czy cena będzie cały czas już taka. Zamówiłem dekoder HD za 99 zł w trzech ratach po 33 zł i pakietem srebrnym za 77 zł. Dekodery za całość kwoty lub na trzy raty są na własność, a dekodery z opłatą miesięczną po 11 zł są udostępniane(wynajmowane) na czas umowy i trzeba je po zakończonej umowie oddać.

 

PS. Dekodery na stronie internetowej są w starej cenie, czyli HD za 149 zł i 4K za 249 zł, ale gdy pani oddzwoniła aby potwierdzić powiedziała że dekodery są obecnie tańsze. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za okazaną pomoc w tym temacie.

 

Operatorem platformy VisionBox jest https://protonet.pl/ z Piekar Śląskich. Jest to operator internetu i właśnie tej telewizji. Na umowie z VisionBox widnieje ten sam adres siedziby co adres tego operatora internetowego.

 

 

Zrzut ekranu z przesłanego mailem cennika, który dostałem wraz z umową i regulaminami.

Cennik-VB.png

 

 

PS. Łącznie w całej ofercie są gwarantowane tylko kanały "must carry", czyli kanały takie jak TVP 1 HD, TVP 2 HD, Polsat, TVN, TV Puls, TV4 i TVP Regionalna. Pozostałe kanały są dostępne promocyjnie i wycofanie z oferty takich kanałów nie pozwoli na ewentualne bezkarne wypowiedzenie umowy. Do tej pory myślałem, że Cyfrowy Polsat i PC+(NC+) mają dużo nie gwarantowanych kanałów, ale jak widać się myliłem :D

 

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Dodano cennik VisionBox
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier przywiózł dekoder. Co ciekawe, do oferty dołączono wszystkie TVNy tematyczne oprócz TVN Fabuła i są one w HD. Są też wszystkie Eleveny czyli 1,2,3,4. 

Miałem okazję zobaczyć u kumpla jak działa telewizja OTT na Evobox Stream z CP i telewizja Visionbox działa bardzo dobrze, lepiej jak na Evoboxie i jakość obrazu jest dużo lepsza niż w usłudze CP na Evoboxie Stream.

 

PS. TVN dalej niestety jest w SD. TVNy tematyczne są od pakietu Brązowego, a wszystkie Eleveny są od pakietu Srebrnego. Jeśli ktoś ma dekoder 4K to sprawdźcie Eleveny, bo być może dołączyli także Eleven 4k.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...