Skocz do zawartości

Nowy dekoder CANAL+?


kozaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, ten wrześniowy rebranding jeszcze bardziej bez sensu wygląda, skoro mieli taki sprzęt i go wtedy nie pokazali.

Przecież od razu by to inaczej wyglądało, a nawet jak box nie był gotowy do końca można było to zrobić jako zapowiedź, że w sprzedaży pojawi się np. na święta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest "na kolanie". Było już milion wizji i koncepcji, ultrabox wszedł rok po testach. Tego może albo nie byli pewni albo wstrzymali aby wyprzedać Player+BOX. 

 

Co więcej myślicie że dlaczego zmienili soft adb na android? Dekoder nie wyrabiał.

 

Tutaj może chcieli wejść w IPTV ale zdecydowali się zmienić na DVB-S z uwagi że ludzie narzekali na wifibox+. Zrobili z tego hybryde, wkońcu jest miesiàc różnicy między zdjęciami a screenami. 
 

Co do Apple TV+ nawet nie wiem czy będzie oficjalna aplikacja, póki co WWW i Tizen TV.

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, g0nz0s napisał:

Też nietrafiony projekt, bo wbrew temu co tu piszecie to nie były francuskie pudełka (Pace) a nowy projekt od Technicolor.

 

Przecież Le Cube S to właśnie Technicolor. Projekt z 2015 roku ;).

https://www.technicolor.com/fr/news/canal-et-technicolor-sallient-pour-offrir-le-tout-premier-service-hd-directement-aux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ja tam uważam po dacie z tych screenów (28 września), czy obecności StudioMedTV, że dekoder z DVB-S2 także będzie, oprócz tej wersji z DVB-T zaprezentowanej na targach.

 

Obstawiam, że:

- Wersja DVB-T będzie typowo pod usługę bez umowy, czyli myCANAL plus DVB-T (podobnie jak player+BOX obecnie).

 

-Wersja DVB-S2 będzie łączyć telewizję satelitarną z usługą myCANAL na umowę. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Ja tam uważam po dacie z tych screenów (28 września), czy obecności StudioMedTV, że dekoder z DVB-S2 także będzie, oprócz tej wersji z DVB-T zaprezentowanej na targach.

 

Obstawiam, że:

- Wersja DVB-T będzie typowo pod usługę bez umowy, czyli myCANAL plus DVB-T (podobnie jak player+BOX obecnie).

 

-Wersja DVB-S2 będzie łączyć telewizję satelitarną z usługą myCANAL na umowę. 

 

Z ust mi to wyjąłeś, bo myślę dokładnie tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem była by wtyczka do ściągnięcia na Androida.

Dedykowane urządzenia powoli robią się denerwujące.

Każdy już coś tam ma.

Jedno, drugie, trzecie i powstaje mała wieżyczka.

Po drugie to życzyłbym sobie wszystkie naziemne kanały w OTT.

A nie trochę z anteny trochę z neta.

Po to kupuję ofertę OTT bo np. nie mogę odebrać podstawowych programów dvb-t.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bugmenot napisał:

 

A koledze wystawiającemu buźki "że co proszę" bo nie załapał się na screeny sugeruje się ogarnąć. 

Nie przejmuj się.  Jest tu dużo takich pseudo forumowiczów, troli, a także stałych bywalców, ale zawistnych.  Większość nic nie wnosi tylko ocenia, wystawiając pomarszczone miny z łzami w oczach lub lub to co napisałeś. Odpowiedź będzie dobra i znacząca, a i tak te osoby oceniają po złości. Ale nie jest to ciężko stwierdzić kto. 

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...