Skocz do zawartości

Nowy dekoder CANAL+?


kozaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja z DVB-T wygląda ciekawie, pytanie tylko czy będzie można to użytkować na podobnej zasadzie jak obecnie nc+ go, poza miejscem zamieszkania. I pytanie też czy będzie w nim dostępna pełna oferta, czy tylko to co jest w nc+ go w tej chwili. 

Wersji pod DVB-S nie było na tych zdjęciach, więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Nie wiadomo czy obsługuje 4K, czy ma tylko jedno wejście SAT czy więcej, czy ma dysk, a to są najbardziej istotne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
44 minuty temu, Anita Kaźmierska napisał:

Wszystkie w miarę pewne informacje zebrałam w newsie: https://satkurier.pl/news/184681/platforma-canal-wprowadzi-dekoder-android-tv.html

Brakuje informacji, że najprawdopodobniej będzie też obsługa satelity (screeny wcześniej z pozycją Hotbird).

Podpytajcie rzecznika C+ nt. szczegółów czy terminu wprowadzenia tych sprzętów.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Brakuje informacji, że najprawdopodobniej będzie też obsługa satelity (screeny wcześniej z pozycją Hotbird).

Jakoś nie bardzo ufam tym screenom. Nie wiadomo, kto je zrobił, z kiedy są. Może to jakieś bardzo wczesne testy. Jak dla mnie dość to podejrzane. Pewne jest to, że na niedawnych targach IBC2019 pokazano konkretny model urządzenia. Możemy sobie tutaj spekulować na forum, ale do newsa mogę dodać tylko informacje w miarę jasne i pewne.

 

15 minut temu, umek napisał:

A co z Apple TV? Będzie  aplikacja,wiesz coś o tym może ?

Nic na ten temat nie wiem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'll speak in English as I'm the one who took the pictures at IBC, sorry I don't know Polish.

 

It's probably Skyworth who made a mistake with the info shown on the paper.

They told me it was DVB-S and that it was for Canal+ France. I was as bit skeptical so I checked the set-top box and saw the sticker was in Polish.

Indeed the paper said DVB-T, but the Chinese Sales at the Skyworth Booth didn't know a lot of info and got a bit confused I guess.

Edytowane przez Mikez555
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

@Anita Kaźmierska

A nie pomyślałaś, że będą może 2 różne, ale podobne do siebie w różnych wersjach urządzenia.? Czy tylko opierasz sie na tym co SK napisze.?

Nie mogę wykluczyć, że będą dwa różne. Jest to możliwe.

 

@Mikez555 Myślę, że Skyworth przez przypadek pokazał na stoisku urządzenie, które nie powinno być jeszcze publicznie zaprezentowane. Stąd te dziwne wyjaśnienia z ich strony.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot to że czegos nie zaprezentowali nie znaczy ze nie istnial, stworzenie tego typu boxa wymaga czasu. Rozpoczeli testowanie go na glowicy DVB-S2X ale potem zdecydowali sie wymienic na polske glowice na DVB-T. We Francji mial byc DVB-S2X. Finalny projekt jest zmieniony jedynie o tyle ze wgrali mu Androida.

 

Popatrzcie na nalepke, jak byk pisze CYFROWY a nie CYFROWY SATELITARNY.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Anita Kaźmierska napisał:

Rzeczywiście są w miarę nowe. Być może jest coś na rzeczy z tą głowicą satelitarną. Mimo wszystko nadal widzę tu sprzeczność z opisem urządzenia prezentowanego podczas IBC2019, gdzie jest zero informacji na temat DVB-S/S2.


A jeszcze kilka dni temu z kimś rozmawiałem na ten temat i powiedziałem póki to nie dostanie Androida to nie ma sensu bo będzie strasznie kulało... i BUM. Fakt teraz to może się udać... bardzo fajny pomysł. Oby tylko udźwignęło 4K... :D:D :D 

PS. Fajna ta nasza Administracja... :P 

 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anita Kaźmierska ma Pani racje screeny systemu nie pochodzą z tego dekodera.

 

@bugmenot nie zalozyles ze dokonano zmian w projekcie? Poczatkowo dekoder mial system napisany przez adb podobny do tego co ma wifibox+ lekko okrojony i nc+go TV ze specjalnymi kolekcjami od SPI w tym 4K.

Edytowane przez g0nz0s
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@g0nz0s no to skoro dokonano zmian to o czym dyskutujemy? Wyżej masz napisane, że @Mikez555 widział sprzęt na żywo i jak wygląda sytuacja. Na screenach natomiast widać nową grafikę PC+ i ekran konfiguracji anteny na Android TV wraz z info o modelu HY4001, więc jak widać taka wersja też istnieje. Nie upieram się, że wejdzie do sprzedaży, no ale jak widać ktoś to w ręku ma, a obecność np. Studiomed też świadczy, że to nie są żadne screeny sprzed dwóch lat.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Anita Kaźmierska napisał:

Nie mogę wykluczyć, że będą dwa różne. Jest to możliwe.

 

@Mikez555 Myślę, że Skyworth przez przypadek pokazał na stoisku urządzenie, które nie powinno być jeszcze publicznie zaprezentowane. Stąd te dziwne wyjaśnienia z ich strony.

 

They were showing at lease 3 set-top boxes that weren't supposed to be out yet. The Canal+ (Poland), the izzi (Mexico) and the True Hybrid (Thailand).

Trust me they didn't seem to bother that much. It's just that they didn't know well what was at their booth it seems.

 

I'll ask a few contacts to confirm if it's DVB-S or T, I'll come back later.

 

Cheers guys !

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...