Skocz do zawartości

Nowy dekoder CANAL+?


kozaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i tutaj się nie zgdodzę. Gdzie dostaniesz kanały Canal+ w streamingu?
Player odpada
Znów to napiszę jakość w Online ma najlepszą Vectra.  Ciekawe , czy MyCanal się do tego choć troszeczkę zbliży.
1080p przy bitrate 8000 kbps na dużym TV wygląda bajecznie
Będzie to w MyCanal? Jak nie,  to tylko Canal+ oraz dostępność na Smart Tv , zrobi różnicę.
Choć i tak nie do końca,  bo Online Vectry działa jak się prześle obraz z smartfona na TV.
Tak na poważnie z której strony , by się nie patrzeć to zarówno dekoder jak i ten mistyczny MyCanal spóżnione są z obecnosćią na naszym rynku o jakieś dwa lata.....
Edit:
Wszystko poniżej tej jakości co napisałem będzie wyglądało słabo jak Horizon TV. Mowa o dużych TV.
Tyle w temacie
 
 
Sorry za off topic ale widzę, że ogarniasz: lepsza jakość czy też szybkość nagrywania na kanałów, jeśli używasz, będzie przez satelitę czy po kablu z netii, Vectry, jeszcze upc jest u mnie? Szukałem po necie filmów jak działają dekodery kablowek szybko ale nie znalazłem :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kolejne miesiące zleciały i nic. Może @Mr.Orbita coś przemyci na temat tego dekodera? Zbliża mi się przedłużenie umowy. Myślałem nad wymianą dekoderów na Ultraboxa albo moduł, ale gdyby miał się pojawić dekoder sat z Androidem i działać szybko to byłoby to dla mnie lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, G2000 napisał:

 Myślałem nad wymianą dekoderów na Ultraboxa albo moduł, ale gdyby miał się pojawić dekoder sat z Androidem i działać szybko to byłoby to dla mnie lepsze rozwiązanie.

U mnie podobna sytuacja, też zbliża się koniec umowy i przy przedłużeniu chętnie bym wymienił wysłużonego turbacza na ten, który od dawna zapowiadają, jeżeli oczywiście dadzą taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Nowy dekoder jest zgodny z HBO GO.

https://helpcenter.hbogo.eu/pl/urzadzenia-i-platformy/jakie-urzadzenia-android-smart-tv-sa-wspierane

CANAL-PLUS CANALATV1

HY40A2

 

 

 

W dniu 19.09.2020 o 12:03, PIOOLE napisał:

redakcje Sat Kurier i TV SAT nie dostały go jeszcze do testowania

Bardziej prawdopodobne że do testowania dostaną je jacyś jutuberzy czy portale z milionami wejść czy setkami tysięcy subskrybentów.

 

     
Edytowane przez G2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, G2000 napisał:

Nowy dekoder jest zgodny z HBO GO.

     

To ten dekoder istnieje? ? ;)

Może się pomylili i to jest dekoder Vectry lub Play Now ?  :mrgreen:

PC+ chyba czeka na debiut PS5/XBoxa  i wtedy się pojawi  nowy dekoder na rynku. Z przytupem chcą skończyć ten rok. ?

Na co oni czekają ? :mrgreen:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym wierzyć, że to po to, żeby dać jak najwięcej kanałów dostępnych przez net, ale pewnie powód jest taki sam jak ten dla którego przez rok nie zmienili logotypu nc+ w sofcie (lenistwo, brak ludzi??)...

Swoją drgoą, wczoraj widziałem w komentarzu na głównej satkuriera, że jakieś śmiechu warte albo inny klon napisał, że już zrezygnował z satelity i teraz jest bez telewizji bo "bugmenot czy jakiś taki" twierdził, że będzie telewizja przez internet, a tutaj nie ma dekodera :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten box C+ będzie na tym samym SoC co box-y Play i Vectry - Amlogic S905X2. Box-y dla Play i Vectry wyprodukowała ta sama firma. https://sites.google.com/view/droid-tv/oem/sdmc

Box C+ po raz pierwszy pojawił się w benchmarku dokładnie rok temu.

https://browser.geekbench.com/v4/cpu/search?utf8=✓&q=CANALATV1

Kolejny wynik sugeruje że coś tam zoptymalizowali. Jak dalej optymalizują to po tylu miesiącach wyjdzie im bestia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oferta będzie się zmieniała, to te same kanały będą dostępne na Smart TV co w aplikacji na innych urządzeniach.

Jest jeszcze taka opcja , że kanały 4K jeśli kiedyś będą w OTT Canal+ to z ich urządzeniem w co nie chce mi się wierzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tyrla napisał:

A dlaczego na Smart TV nie będzie wszystko dostępne ?

TVN 24 , nie wiem czy się zmieniło.W UPC przez  smart tv brak (Horizon tv), ale przez tablet już np tak..

Kwestia licencji itd.

Tu może być podobnie w przypadku niektórych kanałów.

Najlepiej, żeby jednak się dogadali

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...