Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 07.10-13.10

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Wtorek, 08.10:

 

15:30 E1 KOLARSTWO: Tre Valli Varesine (do 17:00)
15:30 E2 KOLARSTWO: Wyścig Binche-Chimay-Binche (do 17:00)

 

Środa, 09.10:

 

11:55 E2 TENIS: Turniej WTA w Linzu - 3. dzień (do 16:30)
14:45 E1 KOLARSTWO: Wyścig Mediolan-Turyn (do 16:30)
16:30 E1 TENIS: Turniej WTA w Linzu - 3. dzień (do 18:00)
18:30 E1 TENIS: Turniej WTA w Linzu - 3. dzień (do 22:30)

 

Czwartek, 10.10:

 

13:55 E1 TENIS: Turniej WTA w Linzu - 4. dzień (do 18:00)
14:30 E2 KOLARSTWO: Giro del Piemonte (do 16:30)
18:30 E1 TENIS: Turniej WTA w Linzu - 4. dzień (do 22:30)

 

Piątek, 11.10:

 

13:55 E1 TENIS: Turniej WTA w Linzu - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 18:00)
18:30 E1 TENIS: Turniej WTA w Linzu - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 22:30)

 

Sobota, 12.10:

 

13:55 E2 TENIS: Turniej WTA w Linzu - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 18:00)
14:20 E1 KOLARSTWO: Giro di Lombardia (do 17:20)
17:50 E1 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w San Juan - superpole
19:00 E2 PŁYWANIE: International Swimming League - zawody w Neapolu (do 21:00)
20:50 E1 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w San Juan - 1. wyścig

 

Niedziela, 13.10:

 

09:50 E1 JEŹDZIECTWO: Longines Beijing Masters (do 12:00)
13:55 E1 TENIS: Turniej WTA w Linzu - mecz finałowy gry pojedynczej
15:30 E2 KOLARSTWO: Wyścig Paryż-Tours (do 17:00)
17:50 E1 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w San Juan
19:00 E1 WYŚCIGI SUPERSPORTÓW: Mistrzostwa Świata w San Juan
19:00 E2 PŁYWANIE: International Swimming League - zawody w Neapolu (do 21:00)
20:50 E1 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w San Juan - 2. wyścig

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 07.10:

 

06:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Szanghaju - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 17:00!)
13:45 PSN   PIŁKA NOŻNA: Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnej
20:00 PS      MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI

 

Wtorek, 08.10:

 

06:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Szanghaju - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 17:00!)
12:15 PS   RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: RPA - Kanada
18:00 PS      HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz: GKS Tychy - Vienna Capitals (+ studio od 17:30 i 21:00)
20:20 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Legia Warszawa - Anwil Włocławek
20:30 PSF    HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz: Belfast Giants - Lulea Hockey

 

Środa, 09.10:

 

03:50 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Tunezja - Kanada
06:30 PSE    TENIS: Turniej ATP w Szanghaju - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 17:00!)
06:45 PSF    RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: Argentyna - USA
06:50 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Włochy - Egipt
07:50 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Polska - Rosja (+ studio od 07:00 i 10:30)
09:15 PSF    RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: Szkocja - Rosja
10:50 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: USA - Iran
11:45 PSF    RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: Walia - Fidżi
12:10 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCYZZN: Puchar Świata - mecz: Japonia - Australia
16:30 PSN   PIŁKA NOŻNA: Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnej
17:00 PS   HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Ocelari Trinec - Lausanne HC
18:00 PSF    HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz: Lahti Pelicans - Yunost Mińsk
19:30 PSE    HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: KAC Klagenfurt - EHC Biel Bienne
20:40 PSN   PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski: Niemcy - Argentyna

 

Czwartek, 10.10:

 

03:50 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Argentyna - Kanada
05:20 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Polska - Egipt (+ studio od 07:20)
06:30 PSE    TENIS: Turniej ATP w Szanghaju - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 17:00!)
06:50 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Tunezja - Iran
07:50 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Włochy - Australia
10:50 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: USA - Brazylia
12:10 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Japonia - Rosja
15:50 PS      PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Kazachstan - Cypr
17:30 PS  SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: Exact Systems Norwid Częstochowa - Stal Nysa S.A.
20:35 PS      PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Łotwa - Polska (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:35 PSE    PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Holandia - Irlandia Północna
20:35 PSN   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Austria - Izrael
20:35 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Rosja - Szkocja
23:30 PS      PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazyn

 

Piątek, 11.10:

 

03:50 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Argentyna - Iran
05:20 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Polska - Australia (+ studio od 07:20)
06:30 PS   TENIS: Turniej ATP w Szanghaju - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 11:00)
06:50 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Tunezja - Brazylia
07:50 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Włochy - Rosja
10:50 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: USA - Kanada
12:10 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Japonia - Egipt
12:15 PSF    RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: Australia - Gruzja
12:30 PSE    TENIS: Turniej ATP w Szanghaju - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 17:00)
17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo
17:30 PS  PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: OKS Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18:00 PSN   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
20:35 PS      PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Czechy - Anglia
20:35 PS  PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Islandia - Francja
20:35 PSN   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Portugalia - Luksemburg
20:35 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Turcja - Albania
23:30 PS      PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazyn

 

Sobota, 12.10:

 

06:45 PS      RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz fazy grupowej: Nowa Zelandia - Włochy
10:00 PS  TENIS: Turniej ATP w Szanghaju - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej
10:15 PS      RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz fazy grupowej: Anglia - Francja
12:30 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: PGE Spójna Stargard - Anwil Włocławek
12:30 PSN   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Odra Opole - PGE FKS Stal Mielec
12:45 PSF    RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: Irlandia - Samoa
14:00 PSE    TENIS: Turniej ATP w Szanghaju - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Giganci Siatkówki 2019 - mecz: Jastrzębski Węgiel - Power Volley Milano
14:50 PSN   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Gruzja - Irlandia
15:00 PSF    RUGBY: Ekstraliga - mecz: RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków
16:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Konferencja prasowa reprezentacji Polski w piłce nożnej
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Giganci Siatkówki 2019 - mecz: PGE Skra Bełchatów - Gas Sales Piacenza Volley
17:50 PSE    PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Dania - Szwajcaria
17:50 PSN   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Wyspy Owcze - Rumunia
19:00 PSF    SPORTY WALKI: Gala FEN 26 we Wrocławiu - walka: Andrzej Grzebyk - Robert Fonseca (do 00:00) (od 20:00 również w Polsacie Sport i Super Polsacie!)
20:35 PSE    PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Włochy - Grecja
20:35 PSN   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Norwegia - Hiszpania
23:30 PS  PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazyn

 

Niedziela, 13.10:

 

02:00 PS      SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Waterson - waga słomkowa: Joanna Jędrzejczyk - Michelle Waterson
03:50 PSE    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Argentyna - Rosja
05:15 PSF    RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: Namibia - Kanada
05:20 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Włochy - Kanada
06:50 PS  SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: USA - Australia
07:45 PSF    RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: USA - Tonga
07:50 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Polska - Brazylia (+ studio od 07:00 i 10:30)
09:50 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Tunezja - Egipt
10:15 PSF    RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: Walia - Urugwaj
10:30 PSE    TENIS: Turniej ATP w Szanghaju - mecz finałowy gry pojedynczej
11:00 PS      CAFE FUTBOL
12:10 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Japonia - Iran
12:30 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin
12:45 PSF    RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: Japonia - Szkocja
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Giganci Siatkówki 2019 - mecz: Jastrzębski Węgiel - Gas Sales Piacenza Volley
14:50 PSE    PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Kazachstan - Belgia
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Giganci Siatkówki 2019 - mecz: PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano
17:50 PSN    PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Białoruś - Holandia
17:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Szkocja - San Marino
20:35 PS      PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - Macedonia Północna (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:35 PSE    PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Walia - Chorwacja
20:35 PSN   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Słowenia - Austria
20:35 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Estonia - Niemcy
20:35 PSP2 PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski: Słowacja - Paragwaj

23:30 PS      PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - magazyn

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 07.10:

 

19:00 4-4-2
20:05 GOL EKSTRA
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 08.10:

 

20:15 PIŁKA NOŻNA KOBIET - mecz towarzyski: Polska - Brazylia (+ studio od 19:45)
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 09.10:

 

07:50 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Polska - Rosja (+ studio od 07:30)
17:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: ORLEN Wisła Płock - PGE VIVE Kielce (+ wstęp od 17:30)
20:05 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - zapowiedź meczów 7. i 8. kolejki
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 10.10:

 

01:00 HOKEJ: NHL - mecz: Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
05:20 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Polska - Egipt (+ studio od 05:05)
09:00 TENIS: Turniej WTA w Tiencinie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
13:55 PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski: Brazylia - Senegal
18:25 RING TVP SPORT
20:35 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Łotwa - Polska (+ studio od 19:30) (mecz również w TVP1!)
23:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 11.10:

 

05:25 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Polska - Australia (+ studio od 05:10)
08:30 TENIS: Turniej WTA w Tiencinie - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 12:35)
15:55 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 - mecz: Rosja - Polska (+ studio od 15:35)
20:40 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Czechy - Anglia (+ studio od 20:25)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 12.10:

 

01:00 HOKEJ: NHL - mecz: Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks
05:35 TENIS: Turniej WTA w Tiencinie - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 09:30)
12:05 STAN FUTBOLU
13:05 ŻUŻEL - mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata
15:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów (+ wstęp od 15:35)
18:10 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - studio przed meczem: Polska - Macedonia Północna
19:00 HOKEJ: NHL - mecz: New York Rangers - Edmonton Oilers
21:55 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 13.10:

 

03:00 BOKS: Gala w Chicago - waga ciężka: Oleksandr Usyk - Tyrone Spong (+ studio od 02:35) (do 06:10)
07:50 TVP3 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Świata - mecz: Polska - Brazylia (od 09:00 również w TVP Sport!)
07:55 FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii (od 45. minuty!) (+ studio od 07:00)

13:00 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna
14:25 LEKKOATLETYKA: Maraton w Chicago (do 17:05)
20:35 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - Macedonia Północna (+ studio od 18:20) (mecz również w TVP2!)
23:35 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 07.10:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)
20:20 nS+   GALA PGE EKSTRALIGI

 

Środa, 09.10:

 

18:55 C+S2 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: SG Flensburg-Handewitt - RK Zagrzeb (również w nSport+!)

 

Czwartek, 10.10:

 

10:00 C+S2 GOLF: European Tour - Italian Open - 1. runda (do 18:00)
12:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA Preseason - mecz: Houston Rockets - Toronto Raptors

 

Piątek, 11.10:

 

10:00 C+S   GOLF: European Tour - Italian Open - 2. runda (do 18:00)

 

Sobota, 12.10:

 

12:30 C+S2 GOLF: European Tour - Italian Open - 3. runda (do 17:30)
13:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA Preseason - mecz: Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers
17:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: PGE VIVE Kielce - Montpellier HB (+ wstęp od 17:30)

20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Imoco Volley Conegliano - Saugella Team Monza

 

Niedziela, 13.10:

 

12:00 C+S2 GOLF: European Tour - Italian Open - finał (do 17:00)
15:05 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: GOG Handbold - ORLEN Wisła Płock
16:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Paris Saint-Germain HB - RK Celje Pivovarna Lasko
17:00 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - rewanżowy mecz barażowy: Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów (+ wstęp od 16:45)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 07.10:

 

20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Osnabrück - Arminia Bielefeld

21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Czwartek, 10.10:

 

21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Piątek, 11.10:

 

02:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - 1. sesja treningowa (+ studio od 02:30 i 04:30)
06:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - 2. sesja treningowa (+ studio od 06:30 i 08:30)

 

Sobota, 12.10:

 

04:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - 3. sesja treningowa (+ studio od 04:30 i 06:00)
07:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - sesja kwalifikacyjna (+ studio od 07:00 i 09:10)

22:00 ES1 SPORTY WALKI: Cage Warriors 108

 

Niedziela, 13.10:

 

05:30 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - parada kierowców
07:05 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii (+ studio od 06:05 i 09:10)

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 07.10:

 

19:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Beşiktaş Sompo Sigorta - Anadolu Efes

 

Środa, 09.10:

 

20:00 SK FUTSAL: Ekstraklasa - mecz: Red Devils Chojnice - FC KJ Toruń

 

Czwartek, 10.10:

 

17:30 SK FUTSAL: Liga Mistrzów - mecz: Rekord Bielsko-Biała - Luxol St Andrews FC
20:00 SK FUTSAL: Liga Mistrzów - mecz: AC Sparta Praga - Futsal Klub Csikszereda

 

Piątek, 11.10:

 

17:30 SK FUTSAL: Liga Mistrzów - mecz: Futsal Klub Csikszereda - Rekord Bielsko-Biała
19:00 FK BOKS - walka: Fabio Turchi - Tommy McCarthy (do 00:00)
20:00 SK FUTSAL: Liga Mistrzów - mecz: AC Sparta Praga - Luxol St Andrews FC

 

Sobota, 12.10:

 

12:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Bahçeşehir Koleji - Afyon Belediyespor
14:00 SK NETBALL: British Fast5 All Stars Championship - mecz gwiazd (do 19:00)
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Unicaja - Divina Seguros Joventut

 

Niedziela, 13.10:

 

08:30 FK SPORTY WALKI: ONE Championship: Century (do 15:30)
12:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol - Ogm Ormanspor
14:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Bursaspor - Pinar Karşiyaka
17:00 SK KOSZYKÓWKA KOBIET: Energa Basket Liga Kobiet - mecz: Arka Gdynia - CCC Polkowice
20:00 SK FUTSAL: Liga Mistrzów - mecz: AC Sparta Praga - Rekord Bielsko-Biała

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 10.10:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Houston Open - 1. runda (do 01:00)

 

Piątek, 11.10:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Houston Open - 2. runda (do 01:00)

 

Sobota, 12.10:

 

15:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: International GT Open - 1. wyścig w Monzie
18:30 FGHTBOX BOKS: LNK Boxing Night 13 w Rydze (do 23:00)
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Houston Open - 3. runda (do 01:00)

 

Niedziela, 13.10:

 

14:40 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: International GT Open - 2. wyścig w Monzie
20:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Lincoln (do 00:05)
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Houston Open - finał (do 01:00)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...