Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 23.09-29.09

Recommended Posts

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 23.09:

 

08:25 E2 SNOOKER: Turniej China Championship - 1. dzień (do 11:30)
11:00 E1 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - jazda indywidualna na czas juniorek (do 12:45)
13:25 E2 SNOOKER: Turniej China Championship - 1. dzień (do 16:30)
14:40 E1 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - jazda indywidualna na czas juniorów (do 17:45)

 

Wtorek, 24.09:

 

08:25 E2 SNOOKER: Turniej China Championship - 2. dzień (do 11:30)
11:00 E1 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - jazda indywidualna na czas orlików (do 13:45)
13:25 E2 SNOOKER: Turniej China Championship - 2. dzień (do 16:30)
15:30 E1 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - jazda indywidualna na czas kobiet (do 18:00)

 

Środa, 25.09:

 

08:25 E1 SNOOKER: Turniej China Championship - 3. dzień (do 11:30)
13:25 E2 SNOOKER: Turniej China Championship - 3. dzień (do 16:30)
14:00 E1 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - jazda indywidualna na czas mężczyzn (do 17:10)

 

Czwartek, 26.09:

 

08:25 E1 SNOOKER: Turniej China Championship - 4. dzień (do 11:30)
13:10 E1 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - wyścig juniorów (do 16:50)
13:25 E2 SNOOKER: Turniej China Championship - 4. dzień (do 16:30)

 

Piątek, 27.09:

 

08:25 E2 SNOOKER: Turniej China Championship - mecz ćwierćfinałowy (do 11:30)

09:30 E1 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - wyścig juniorek (do 12:20)
13:25 E2 SNOOKER: Turniej China Championship - mecz ćwierćfinałowy (do 16:30)
15:10 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa świata - Ad-Dauha 2019 - 1. dzień (do 20:15)
22:40 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa świata - Ad-Dauha 2019 - 1. dzień (do 01:45)

 

Sobota, 28.09:

 

07:55 E2 SNOOKER: Turniej China Championship - mecz półfinałowy (do 11:30)
11:00 E1 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Magny-Cours - superpole
12:30 E1 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - wyścig kobiet (do 17:05)
13:25 E2 SNOOKER: Turniej China Championship - mecz półfinałowy (do 17:00)
17:05 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa świata - Ad-Dauha 2019 - 2. dzień (do 21:30)
18:00 E2 ŻUŻEL: Indywidualne Mistrzostwa Europy - 4. runda
22:30 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa świata - Ad-Dauha 2019 - 2. dzień (do 03:00)

 

Niedziela, 29.09:

 

07:55 E2 SNOOKER: Turniej China Championship - mecz finałowy (do 11:30)
09:30 E1 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - wyścig mężczyzn (do 16:50)
12:05 E2 WYŚCIGI SUPERSPORTÓW: Mistrzostwa Świata w Magny-Cours
13:25 E2 SNOOKER: Turniej China Championship - mecz finałowy (do 16:30)
16:30 E2 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Festival de la Velocidad (do 18:30)
18:45 E1 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa świata - Ad-Dauha 2019 - 3. dzień (do 00:15)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 23.09:

 

00:30 PSE PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: New York Red Bulls - Philadelphia Union
05:20 PS    SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Dominikana - Brazylia
06:50 PSE SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Kamerun - Serbia
07:50 PS    SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Chiny - USA
09:50 PSN SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Rosja - Argentyna
12:10 PSE SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Japonia - Kenia
12:15 PS   RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz fazy grupowej: Walia - Gruzja
17:30 PS   MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI
18:00 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: FK Jablonec - SK Sigma Ołomuniec
19:50 PS    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2019 - mecz ćwierćfinałowy: Polska - Niemcy (+ studio od 19:00 i 22:30) (mecz również w Polsacie i Super Polsacie!)
20:20 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2019 - mecz ćwierćfinałowy: Rosja - Słowenia

 

Wtorek, 24.09:

 

05:20 PS    SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Dominikana - USA
06:50 PSE SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Kamerun - Argentyna
07:50 PS    SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Chiny - Kenia
10:50 PSN SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Rosja - Holandia
12:10 PSE SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Japonia - Brazylia
12:15 PS   RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz fazy grupowej: Rosja - Samoa
17:15 PS   PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz 1. rundy: Chrobry Głogów - Lech Poznań
20:15 PSE PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
20:20 PS    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2019 - mecz ćwierćfinałowy: Serbia - Ukraina
20:35 PSN SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2019 - mecz ćwierćfinałowy: Francja - Włochy

 

Środa, 25.09:

 

07:15 PS   RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz fazy grupowej: Fidżi - Urugwaj

14:15 PS   PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz 1. rundy: Stal Gorzów - Pogoń Szczecin
18:00 PSN SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków
19:30 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Superpuchar Polski - mecz: Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
17:15 PS   PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz 1. rundy: Cracovia - Jagiellonia Białystok
20:15 PS   PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz 1. rundy: Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa

 

Czwartek, 26.09:

 

01:00 PSE PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: New York City FC - Atlanta United FC
09:45 PS   RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz fazy grupowej: Włochy - Kanada
12:45 PS   RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz fazy grupowej: Anglia - USA
17:15 PS   PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz 1. rundy: Odra Opole - Arka Gdynia
17:30 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: WKS Śląsk Wrocław - HydroTruck Radom
20:15 PSE PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz: Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
20:20 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2019 - mecz półfinałowy: Polska - Słowenia (+ studio od 18:30 - w Polsacie Sport News, od 19:30 w Polsacie Sport i 22:30) (mecz również w Polsacie i Super Polsacie!)

 

Piątek, 27.09:

 

05:20 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Dominikana - Argentyna
07:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Chengdu - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 15:00)
07:30 PSN TENIS: Turniej ATP w Zhuhai - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 16:00)
07:50 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Chiny - Holandia
10:50 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Rosja - USA
17:15 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
17:30 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza
20:35 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2019 - mecz półfinałowy: Serbia - Francja

 

Sobota, 28.09:

 

05:20 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Dominikana - Holandia
06:45 PSN RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: Argentyna - Tonga
07:30 PSE TENIS: Turniej ATP w Chengdu - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 11:30)
07:50 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Chiny - Serbia
09:15 PSN RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: Japonia - Irlandia
11:45 PSN RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: RPA - Namibia
12:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia
15:40 PSE FORMUŁA 2: Grand Prix Rosji - 1. wyścig
17:50 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2019 - mecz o 3. miejsce: Polska - Francja (+ studio od 17:00 i 20:30) (mecz również w Polsacie i Super Polsacie!)

19:40 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - FC Groningen
20:00 PSE SPORTY WALKI: UFC Fight Night 160: Hermansson vs. Cannonier - waga średnia: Jack Hermansson - Jared Cannonier (do 23:00)

 

Niedziela, 29.09:

 

04:00 PSE BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Inczhonie - mecze finałowe (do 09:00)
05:20 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Dominikana - Serbia
07:15 PSF RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: Gruzja - Urugwaj
07:50 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Chiny - Argentyna
08:55 PSN FORMUŁA 3: Grand Prix Rosji - 2. wyścig
09:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Chengdu - mecz finałowy gry pojedynczej
09:45 PSF RUGBY: Puchar Świata - Japonia 2019 - mecz: Australia - Walia

10:20 PSN FORMUŁA 2: Grand Prix Rosji - 2. wyścig
11:00 PS   CAFE FUTBOL
12:10 PSE SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Świata - mecz: Japonia - Holandia
12:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz
13:00 PSN TENIS: Turniej ATP w Zhuhai - mecz finałowy gry pojedynczej
16:00 PSF RUGBY: Ekstraliga - mecz: Master Pharm Rugby Łódź - MKS Pogoń Awenta Siedlce
16:40 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - FC Twente
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2019 - mecz finałowy: Słowenia - Serbia (+ studio od 16:00 i 19:30)
17:45 PSE PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
23:25 PSE PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: New York Red Bulls - D.C. United

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 23.09:

 

05:00 TENIS: Turniej WTA w Wuhan - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 09:00)
13:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa świata - Pattaya 2019 - kobiety w kategorii do 71 kg
19:30 4-4-2
19:50 TVP1 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2019 - mecz ćwierćfinałowy: Polska - Niemcy
20:30 PIŁKA NOŻNA: Gala The Best FIFA Football Awards 2019 w Mediolanie
22:00 GOL EKSTRA
23:35 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 24.09:

 

05:00 TENIS: Turniej WTA w Wuhan - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 11:05)
11:05 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - jazda indywidualna na czas orlików (do 13:30)
15:35 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - jazda indywidualna na czas kobiet (do 18:05)
18:25 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze (+ studio od 18:05)
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 25.09:

 

05:00 TENIS: Turniej WTA w Wuhan - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 13:00)
13:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa świata - Pattaya 2019 - kobiety w kategorii 81 kg
14:50 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - jazda indywidualna na czas mężczyzn (do 17:25)
17:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin (+ studio od 17:25)
20:20 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: Eliminacje Mistrzostw Europy - mecz: Polska - Wyspy Owcze (+ studio od 20:05)
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 26.09:

 

08:30 TENIS: Turniej WTA w Wuhan - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 12:25)
13:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa świata - Pattaya 2019 - mężczyźni w kategorii do 109 kg (transmisja łączona z kolarstwem!)
13:10 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - wyścig juniorów (do 16:40) (transmisja łączona z podnoszeniem ciężarów!)
15:25 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa świata - Pattaya 2019 - kobiety w kategorii do 87 kg (transmisja łączona z kolarstwem!)

20:20 TVP1 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2019 - mecz półfinałowy: Polska - Słowenia (+ studio od 19:30 i 22:25 - tylko w TVP Sport!)
21:05 RING TVP SPORT
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 27.09:

 

08:30 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa świata - Pattaya 2019 - kobiety w kategorii powyżej 87 kg
10:15 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - wyścig juniorek (do 12:30) (transmisja łączona z podnoszeniem ciężarów!)
11:00 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: Mistrzostwa świata - Pattaya 2019 - mężczyźni w kategorii powyżej 109 kg (transmisja łączona z kolarstwem!)
12:50 TENIS: Turniej WTA w Wuhan - mecz półfinałowy gry pojedynczej
15:05 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - wyścig orlików (do 20:15) (transmisja łączona z lekkoatletyką!)
15:35 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa świata - Ad-Dauha 2019 - 1. dzień (do 19:25) (transmisja łączona z kolarstwem!)
20:15 SPORTOWY WIECZÓR
21:00 SPORTY WALKI: Gala ACA 99 w Moskwie (do 23:30) (+ studio od 20:50)
23:30 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa świata - Ad-Dauha 2019 - maraton kobiet (do 01:50)

 

Sobota, 28.09:

 

10:30 TENIS: Turniej WTA w Wuhan - mecz finałowy gry pojedynczej
12:35 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - wyścig kobiet (do 13:00)
13:00 STAN FUTBOLU
13:55 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - wyścig kobiet (do 16:45) (transmisja łączona z lekkoatletyką!)
15:15 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa świata - Ad-Dauha 2019 - 2. dzień (do 21:45) (do 16:45 transmisja łączona z kolarstwem!)
17:20 TVP2 PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (+ studio od 16:55)

17:50 TVP1 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2019 - mecz o 3. miejsce: Polska - Francja (+ studio od 17:35)
21:45 SPORTOWY WIECZÓR
22:25 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa świata - Ad-Dauha 2019 - chód 50 km mężczyzn (do 22:45)

 

Niedziela, 29.09:

 

00:10 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa świata - Ad-Dauha 2019 - chód 50 km mężczyzn (do 02:35)

09:35 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - wyścig mężczyzn (do 09:45)
11:45 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - wyścig mężczyzn (do 13:45)
13:00 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
13:55 FORMUŁA 1: Grand Prix Rosji (od 45. minuty!) (+ studio od 13:45)
15:00 KOLARSTWO: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019 - wyścig mężczyzn (do 16:50)
16:10 TVP3 JEŹDZIECTWO: Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 (do 16:40)
16:50 JEŹDZIECTWO: Dzień na wyścigach - Służewiec 2019: Wielka Warszawska (do 17:15)
17:20 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2019 - mecz finałowy: Słowenia - Serbia (+ studio od 17:15)
19:40 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa świata - Ad-Dauha 2019 - 3. dzień (do 22:30)
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 23.09:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)
20:20 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim

 

Wtorek, 24.09:

 

18:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - Granada CF
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Villarreal CF (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Środa, 25.09:

 

18:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Athletic Bilbao
19:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Getafe CF

 

Czwartek, 26.09:

 

14:00 C+S   GOLF: European Tour - Alfred Dunhill Links Championship - 1. runda (do 18:00)
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - CD Alaves

 

Piątek, 27.09:

 

14:00 C+S   GOLF: European Tour - Alfred Dunhill Links Championship - 2. runda (do 18:00)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Śląsk Wrocław (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Real Betis Balompie (również w nSport+!)

 

Sobota, 28.09:

 

13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Sheffield United - Liverpool FC (+ GPS od 13:00) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
14:00 C+S   GOLF: European Tour - Alfred Dunhill Links Championship - 3. runda (do 17:00)
14:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Wisła Płock (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:55 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - FC Barcelona
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - Southampton FC (+ GPS od 15:30)
17:00 C+  GOLF: European Tour - Alfred Dunhill Links Championship - 3. runda (do 18:00)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (+ wstęp od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:25 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt
18:20 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - Werder Brema
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Everton FC - Manchester City FC (+ GPS od 18:00 i 20:30)
19:55 C+     PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: FC Porto Sofarma - PGE VIVE Kielce
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Lech Poznań (+ wstęp od 19:40) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 29.09:

 

03:00 C+S   BOKS: Walka o pasy WBC World i IBF World w Los Angeles - waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Shawn Porter (do 06:30)
12:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - Piast Gliwice (+ wstęp od 12:10) (również w Canal+ Sport 3!)
13:30 C+N   GOLF: European Tour - Alfred Dunhill Links Championship - finał (do 17:00)
13:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Celta Vigo
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:20 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - SC Freiburg
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Cracovia (+ wstęp od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:25 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: ORLEN Wisła Płock - IFK Kristianstad (+ wstęp od 17:00)
17:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Leicester City FC - Newcastle United FC
18:25 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - CA Osasuna
19:00 nS+    ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - mecz barażowy: truly.work Stal Gorzów - Arged Malesa TŻ Ostrovia (+ wstęp od 18:45)
19:30 C+      LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Real Sociedad
21:30 C+S   TURBOKOZAK EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 23.09:

 

20:00 ES1 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI

21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Wtorek, 24.09:

 

18:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Hellas Werona - Udinese Calcio (również w Eleven Sports 4!)
19:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - UD Levante
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz: Preston North End - Manchester City FC
20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Brescia Calcio - Juventus FC (również w Eleven Sports 4!)

 

Środa, 25.09:

 

18:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Mallorca - Atletico Madryt
18:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - Atalanta BC
20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - CA Osasuna
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Cagliari Calcio
20:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - SS Lazio
20:40 ES4 PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz: Milton Keynes Dons - Liverpool FC

 

Czwartek, 26.09:

 

18:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Sevilla FC
19:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - RCD Espanyol (również w Eleven Sports 4!)
20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - AC Milan
21:00 ES2 #ELEVENF1

 

Piątek, 27.09:

 

09:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Rosji - 1. sesja treningowa (+ studio od 09:30 i 11:35)
13:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Rosji - 2. sesja treningowa (+ studio od 13:30 i 15:35)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Stoke City FC - Nottingham Forest

 

Sobota, 28.09:

 

10:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Rosji - 3. sesja treningowa (+ studio od 10:30 i 12:05)
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Valencia CF (również w Eleven Sports 4!)
12:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SSV Jahn Regensburg - Hamburger SV
13:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Rosji - kwalifikacje (+ studio od 13:00 i 15:10)
14:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - SPAL 2013
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Paderborn 07 - FC Bayern Monachium
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - FC Schalke 04 Gelsenkirchen (również w Eleven Sports 4!)
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Inter Mediolan (+ studio od 17:30)
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - CD Leganes (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - Atalanta BC (również w Eleven Sports 4!)
20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Real Madryt CF (+ studio od 20:00)
21:55 ES3 SPORTY WALKI: Cage Warriors 107 w Londynie (do 00:00)
23:00 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 29.09:

 

11:30 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Rosji - parada kierowców
11:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Real Valladolid
12:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Brescia Calcio
13:05 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Rosji (+ studio od 12:00 i 15:15)
13:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Sankt Pauli - SV Sandhausen
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Genoa CFC
14:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Lecce - AS Roma
15:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - RCD Mallorca
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - Hertha BSC (+ studio od 17:00) (mecz również w Eleven Sports 4!)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - Hellas Werona
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - ACF Fiorentina (+ studio od 20:00) (mecz również w Eleven Sports 4!)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Czwartek, 26.09:

 

19:00 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt

 

Piątek, 27.09:

 

18:00 TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz
21:30 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Divina Seguros Joventut - Real Madryt

 

Sobota, 28.09:

 

12:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol - Darüşşafaka Tekfen
14:15 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Türk Telekom - Galatasaray Doga Sigorta
18:00 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Niemiec - mecz 1/16 finału: ALBA Berlin - s. Oliver Würzburg
20:30 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Unicaja - Iberostar Tenerife

 

Niedziela, 29.09:

 

13:30 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Frisch Auf Göppingen - TVB 1898 Stuttgart
16:00 TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: Dekorglass Działdowo - PKS Kolping FRAC Jarosław

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Poniedziałek, 23.09:

 

21:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: RXF Real Xtreme Fighting w Rumunii (do 23:00)

 

Sobota, 28.09:

 

12:45 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Ferrari Challenge Europe - 1. wyścig w Imoli
14:40 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: ADAC GT Masters w Hohenstein-Ernstthal - 1. wyścig
16:20 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Porsche Carrera Cup w Hohenstein-Ernstthal - 1. wyścig
21:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: Thunderstrike Fight League 18 w Kozienicach (do 00:00)

 

Niedziela, 29.09:

 

12:45 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Ferrari Challenge Europe - 2. wyścig w Imoli
13:10 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Porsche Carrera Cup w Hohenstein-Ernstthal - 2. wyścig
14:40 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: ADAC GT Masters w Hohenstein-Ernstthal - 2. wyścig

20:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Concord (do 00:05)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...