Jump to content

Recommended Posts

Mam 28 lat i nie mam tych skłonności o których wspominasz. Rozwiewam zatem twoje niepokój. Po prostu obserwowałem treść emitowaną na obu kanałach i o ile na 4Fun mamy na przykład teledyski zespołu My3 o tyle na Junior Music są same teledyski używające animacje.

@Poland, jednak twoje zachowanie i upodobania budzą pewne obawy i dają dużo do myślenia. Także swoim postem w żaden sposób nie rozwiałeś wątpliwości. Nie jest to normalne, aby facet w wieku 28 lat interesował się programami dla dzieci i nastolatków.

• Haha 1
  • Upvote 6
3 godziny temu, VG02 napisał:

Jest mała wada tego kanału na satelice - jest za głośny. Tak samo jak Power TV. 

Odbieram kanał z NTC i tam jest ok. Gorzej jak oglądam TVR i wskakuje reklama, Jingiel zdecydowanie za głośny... Nie jestem w takim razie jedyny, który ma zastrzeżenia odnośnie poziomu głośności.

6 godzin temu, Bloo411 napisał:

@Poland, jednak twoje zachowanie i upodobania budzą pewne obawy i dają dużo do myślenia. Także swoim postem w żaden sposób nie rozwiałeś wątpliwości. Nie jest to normalne, aby facet w wieku 28 lat interesował się programami dla dzieci i nastolatków.

Po prostu nie zapomniał wół gdy cielęciem był :-)

8 godzin temu, Poland napisał:

Mam 28 lat i nie mam tych skłonności o których wspominasz. Rozwiewam zatem twoje niepokój. Po prostu obserwowałem treść emitowaną na obu kanałach i o ile na 4Fun mamy na przykład teledyski zespołu My3 o tyle na Junior Music są same teledyski używające animacje.

Jeżeli chodzi o animacje ,zamiast normalnych teledysków.Posadź małe dziecko przed telewizorem i włącz mu reklamy, czy na przykład kanał Baby tv i zobacz jak się będzie zachowywać. Z czasem jak będzie dorastać powie ,że to dla maluchów a jego interesować będzie wyższy poziom bajek.Być może  Junior Music skierowany jest do najmłodszej widowni,starsza wybierze MiniMini czy CN. Stąd takie teledyski a nie inne.

• Upvote 1
21 godzin temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Może Junior Music pojawi się na C+ 1 stycznia, bo wtedy z ich oferty zniknie kanał Da Vinci 😉

@Aleksandra Maria (Natalia) Kanał telewizyjny Da Vinci wcale nie zniknie z oferty Platformy CANAL+.

Źródło informacji: https://satkurier.pl/news/187152/da-vinci-nadal-dostepny-w-platformie-canal.html

• Like 1
  • 2 weeks later...

Obiecane kanały usunęli to mogli by dodać już ten kanał gdzieś na liście czy nadal czekaja na porozumienie gdzie go wcisnąć.?

Posted (edited)

@PowerTV, To kiedy się tym zajmiesz? :/

W dniu 17.12.2019 o 11:51, SatExpert napisał:

@PowerTV, zgłoś żeby poprawiono ID bo wprowadza w błąd (TOP KIDS) i identyfikację ścieżki dźwiękowej, bo obecnie jest... eng. :]

Edited by SatExpert
W dniu 19.12.2019 o 16:25, lukx95 napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia) Kanał telewizyjny Da Vinci wcale nie zniknie z oferty Platformy CANAL+.

Źródło informacji: https://satkurier.pl/news/187152/da-vinci-nadal-dostepny-w-platformie-canal.html

Wiem, że przedłużyli umowę z Da Vinci, czytałam 😀 ale za to nie ma już Trace Urban, więc mogliby wkrótce postarać się o dołączenie Junior Music do oferty zwłaszcza, iż sam kanał jest już dostępny na satelicie, w CP można go sobie samemu wyszukać, natomiast w C+ tego nie ma 😉

Edited by Aleksandra Maria (Natalia)
  • Like 1

Dziwna sprawa, w Orange jest, w PC+ nie ma. Zwykle bywało na odwrót jeśli chodzi o rozbieżności.

Zresztą ogólnie sytuacja, że jest polski kanał FTA, którego nie ma na liście PC+ to coś raczej niespotykanego.

• Like 1

Gdyby DaVinci zniknął z PC+, to byłoby łatwiej, a tak walczymy od nowa o CP i PC+ :)

Tymczasem Top Kids Junior Music mogą oglądać posiadacze dekoderów Orange TV oraz można wyszukać FTA w dekoderach Cyfrowego Polsatu.

• Like 1
  • Upvote 1

Jak oni chyba sami już nie ogarniają jaką nazwą się posługiwać. @PowerTV mówił, że JUNIOR MUSIC zacznie obowiązywać po wejściu na satelitę. Weszli i dalej jest miszmasz z nazwami.

TOP KIDS JR, TOP KIDS JUNIOR MUSIC czy JUNIOR MUSIC. Do wyboru, do koloru. Po prostu pogratulować! 👏