Skocz do zawartości

Junior Music


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 28 lat i nie mam tych skłonności o których wspominasz. Rozwiewam zatem twoje niepokój. Po prostu obserwowałem treść emitowaną na obu kanałach i o ile na 4Fun mamy na przykład teledyski zespołu My3 o tyle na Junior Music są same teledyski używające animacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, VG02 napisał:

Jest mała wada tego kanału na satelice - jest za głośny. Tak samo jak Power TV. 

 

Odbieram kanał z NTC i tam jest ok. Gorzej jak oglądam TVR i wskakuje reklama, Jingiel zdecydowanie za głośny... Nie jestem w takim razie jedyny, który ma zastrzeżenia odnośnie poziomu głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bloo411 napisał:

@Poland, jednak twoje zachowanie i upodobania budzą pewne obawy i dają dużo do myślenia. Także swoim postem w żaden sposób nie rozwiałeś wątpliwości. Nie jest to normalne, aby facet w wieku 28 lat interesował się programami dla dzieci i nastolatków.

Po prostu nie zapomniał wół gdy cielęciem był :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Poland napisał:

Mam 28 lat i nie mam tych skłonności o których wspominasz. Rozwiewam zatem twoje niepokój. Po prostu obserwowałem treść emitowaną na obu kanałach i o ile na 4Fun mamy na przykład teledyski zespołu My3 o tyle na Junior Music są same teledyski używające animacje.

Jeżeli chodzi o animacje ,zamiast normalnych teledysków.Posadź małe dziecko przed telewizorem i włącz mu reklamy, czy na przykład kanał Baby tv i zobacz jak się będzie zachowywać. Z czasem jak będzie dorastać powie ,że to dla maluchów a jego interesować będzie wyższy poziom bajek.Być może  Junior Music skierowany jest do najmłodszej widowni,starsza wybierze MiniMini czy CN. Stąd takie teledyski a nie inne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Może Junior Music pojawi się na C+ 1 stycznia, bo wtedy z ich oferty zniknie kanał Da Vinci ?

@Aleksandra Maria (Natalia) Kanał telewizyjny Da Vinci wcale nie zniknie z oferty Platformy CANAL+.

Źródło informacji: https://satkurier.pl/news/187152/da-vinci-nadal-dostepny-w-platformie-canal.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@PowerTV, To kiedy się tym zajmiesz? :/

 

W dniu 17.12.2019 o 11:51, SatExpert napisał:

 

@PowerTV, zgłoś żeby poprawiono ID bo wprowadza w błąd (TOP KIDS) i identyfikację ścieżki dźwiękowej, bo obecnie jest... eng. :]

 

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2019 o 16:25, lukx95 napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia) Kanał telewizyjny Da Vinci wcale nie zniknie z oferty Platformy CANAL+.

Źródło informacji: https://satkurier.pl/news/187152/da-vinci-nadal-dostepny-w-platformie-canal.html

Wiem, że przedłużyli umowę z Da Vinci, czytałam ? ale za to nie ma już Trace Urban, więc mogliby wkrótce postarać się o dołączenie Junior Music do oferty zwłaszcza, iż sam kanał jest już dostępny na satelicie, w CP można go sobie samemu wyszukać, natomiast w C+ tego nie ma ?

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oni chyba sami już nie ogarniają jaką nazwą się posługiwać. @PowerTV mówił, że JUNIOR MUSIC zacznie obowiązywać po wejściu na satelitę. Weszli i dalej jest miszmasz z nazwami.

 

TOP KIDS JR, TOP KIDS JUNIOR MUSIC czy JUNIOR MUSIC. Do wyboru, do koloru. Po prostu pogratulować! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...