Skocz do zawartości

Junior Music


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Adamek92 napisał:

Mamy już 26 Listopada a tu kanalu na satelicie nie widać 

Pisałam już wcześniej, że na pewno wystartują na Mikołajki lub na Boże Narodzenie. 

3 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Czyli możliwe, że na platformie CANAL+.

 

Poczekamy, zobaczymy, bo nie raz już takie zapowiedzi tu od was padały.

 

No raczej stawiam na Canal+, bo na CP ten kanał FTA możesz sobie spokojnie wyszukać automatycznie i potem dodać go do listy, natomiast na C+ nie masz opcji wyszukiwania ?

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wieczorem na 11393 pojawil się Junior Music. :brawo:

@PowerTV, zgłoś żeby poprawiono ID bo wprowadza w błąd (TOP KIDS) i identyfikację ścieżki dźwiękowej, bo obecnie jest... eng. :]

https://satkurier.pl/news/187079/junior-music-ruszyl-z-emisja-fta-na-satelicie.html

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nieczęstygość, na początku listopada pisał, że może przy okazji debiutu satelitarnego. Dobrze, że dopisano może, bo u nich ze słownością jest różnie.

 

W dniu 7.11.2019 o 12:17, PowerTV napisał:

Może przy okazji debiutu satelitarnego, który bardzo poważnie rozważamy (nawet jako FTA). Wszystko zależy od koniunktury na rynku reklamy telewizyjnej.

 

19 godzin temu, SatExpert napisał:

Wieczorem na 11393 pojawil się Junior Music. :brawo:

@PowerTV, zgłoś żeby poprawiono ID bo wprowadza w błąd (TOP KIDS) i identyfikację ścieżki dźwiękowej, bo obecnie jest... eng. :]

https://satkurier.pl/news/187079/junior-music-ruszyl-z-emisja-fta-na-satelicie.html

W grudniu popołudniu. Sprawdziło się. Może to nie są mityczne nowości, których nikt nie widział, na TOP KIDS, ale jednak zawsze coś związane z samą marką.

 

19 godzin temu, jeneka napisał:

Ciekawie czy platforma canal+ wcisnie na listę

Jest to możliwe.

 

18 godzin temu, Poland napisał:

Mnie bardziej zastanawia co zrobi Cyfrowy Polsat który od MWE ma ledwo dwa kanały :(

Nic nie zrobi. Tylko nie zaczynaj płakać z tego powodu i nie truj zwieracza o ten kanał przez następne 5 lat, jak to było z PULS 2 czy WP.

 

17 godzin temu, Adamek92 napisał:

Mam nadzieję że Cyfrowy Polsat doda Junior Music bo moje dzieci ucieszyly by sie ale kanal jest Fta więc jest ok

Nie potrafisz sobie sam dodać do dekodera? Raczej kumata jest z Ciebie osoba.

 

16 godzin temu, DarwinShow napisał:

Mnie zastanawia to, dlaczego z Top Kids tyle się męczą, a Junior Music pare miesięcy i na sat

Obie strony, tj. nadawca i operator satelitarny (w domyśle każdy z dwóch) nie potrafią się też dogadać pewnie przez ceny związane z dystrybucją, przez co jedna ze stron też ma pewnie wygórowane warunki oraz – jak kiedyś – tłumaczono niepotrzebny jest im kolejny kanał o tej samej tematyce. Przy czym oferta TOP KIDS nieco się różni od pozostałych, ale na to już niespecjalnie patrzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...