Jump to content

Recommended Posts

Zapraszam do dyskusji o nowym kanale muzycznym od MWE Networks - Junior Music

 

1 września 2019 roku oficjalnie startuje nowa polska stacja telewizyjna z rodziny kanałów Top Kids, która prezentuje się najmłodszym widzom pod nazwą Junior Music. Jest to kanał, który emituje na swojej antenie wesołe piosenki adresowane do najmłodszych widzów. Junior Music zastępuje markę Top Kids Jr. 
 
 
Junior Music HD


 

Na antenie Junior Music królować będą dziecięce przeboje, takie jak „Mucha w mucholocie”, „Bańkę łap” oraz „Idziemy do zoo”. Nie zabraknie też piosenek znanych z zagranicznych filmów animowanych, co stanowić będzie świetną lekcję języków obcych dla najmłodszych. Za dnia najmłodsi mogą śpiewać i tańczyć w rym wesołych melodii, a wieczorem wyciszyć się do snu przy najpopularniejszych kołysankach.

Kanał Junior Music jest dostępny w jakości HD w sieciach kablowych UPC Polska, Inea, Telkab Tczew, Sat-Mont-Service, Elsat oraz w Telewizji Światłowodowej Evio.

Co ważne od 2 września w UPC Polska dostępne będzie wielomiesięczne okno otwarte dla abonentów pakietu Select. Jak informuje nadawca, zasięg techniczny Junior Music jest stale poszerzany, a nowa stacja wkrótce testowo pojawi się także na kilku multipleksach naziemnej telewizji cyfrowej, których operatorami są firmy z grupy MWE Networks.

Jednocześnie od września rusza sprzedaż czasu reklamowego. Brokerem zostało Biuro Reklamy TVP, które reprezentuje w tym zakresie wszystkie kanały MWE Networks w Polsce. Stacja została także objęta monitoringiem oglądalności Nielsen Audience Measurement.

Nadawcą nowej stacji dziecięcej jest MWE Teleport - spółka z grupy kapitałowej MWE Networks, do której należą też m.in. ogólnopolskie kanały telewizyjne Power TV, Nuta.TV, Top Kids, Adventure HD, TVR, TO!TV, Ultra TV 4K, a także lokalne multipleksy naziemnej telewizji cyfrowej w Szczecinie i Wrocławiu-Świdnicy.

https://satkurier.pl/news/183399/startuje-nowy-polski-kanal-junior-music.html

Link to post
Share on other sites

Czego nie rozumiesz? Ten kanał będzie we  2-3 znanych kablówkach  i kilku malutkich, liczba widzów tej stacji w całej PL będzie taka jak usługi YouTube Kids na w jednym większym  mieście. Nie ma  sensu tworzyć stacji muzycznych grających pop bez reklam w HD, a co dopiero tak wyspecjalizowany kanał. W dodatku ogólnodostępny w całym kraju prawie każdą drogą 4Fun Dance ma poranne pasmo, które zabiera widzów. Zapisz sobie datę tego postu i przypomnij jak będą wyniki oglądalności za kilka msc. 

Zdzwiłbyś się jak małe dzieci potrafią obchodzić się z elektroniką, taką apke można bez obaw odpalić na tablecie i  dać dziecku tablet, ogarnie to lepiej niż nie jedna starsza osoba 😂 Takich czasów dożyliśmy. 

  • Upvote 2
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, JohnnyBravo97 napisał:

Które dziecko w wieku 2-6 lat będzie słuchać muzyki na YouTubie?

Śmiem stwierdzić że bardzo dużo. Dzieciaki w obecnych czasach już od kołyski umieją obsługiwać tablet/smartfon.

Link to post
Share on other sites

Przecież nigdzie nie twierdzę że taki projekt jak Junior Music nie ma racji bytu. Po prostu nie zgadzam się z twierdzeniem że dziecko w wieku 2-6 lat nie potrafi obsługiwać np. tabletu i nie wie jak włączyć YT Kids ;).

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem Junior Music może odnieść sukces z racji tego, że to obecnie jedyny kanał muzyczny kierowany dla najmłodszych widzów, chociaż bez odpowiedniej promocji i zasięgu może być z tym problem. Dlatego w miarę możliwości technicznych proponuję próbną emisję na satelicie.

  • Confused 1
  • Upvote 3
Link to post
Share on other sites

A czemu nie? Kiedyś z podobnym projektem chciał wyjechać 4Fun (tworząc 4Fun Kids) ale do tej pory stoi w miejscu. Pojawienie się Junior Music na satelicie spowodowałoby że ludzie z 4Funa przyspieszyli by oni start swojej stacji.

Ja tymczasem mam pytanie do @PowerTV a mianowicie czy rozważają państwo połączenie sił z TV Puls i ich pasmem na Pulsie 2? Nazwy są jakby nie patrzeć podobne - wy Junior Music  a oni Junior TV.

  • Haha 5
Link to post
Share on other sites
Cytat

1 września 2019 roku oficjalnie startuje nowa polska stacja telewizyjna z rodziny kanałów Top Kids, która prezentuje się najmłodszym widzom pod nazwą Junior Music.

A cóż to za rodzina kanałów, skoro ledwo co wystartował drugi kanał i to w dodatku po przedziwnym rebrandingu? 😄

Czy może planujecie jeszcze z dwa inne kanały z rodziny TOP KIDS, które i tak nie nadawałaby pod marką TOP KIDS? 😁😎

 

2 godziny temu, PowerTV napisał:

Top Kids Junior Music już nadaje w DVB-T: Szczecin i Wrocław/Świdnica. Wkrótce kolejne muxy lokalne :)

To jak ten kanał w końcu się nazwa? TOP KIDS JR MUSIC, TOP KIDS JUNIOR MUSIC czy JUNIOR MUSIC? 😅

 

1 godzinę temu, Jax napisał:

Czy będzie ten kanał w Platformie Canal+?

Nie.

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, PowerTV napisał:

Nadawanie kanałów na satelicie bez gwarancji dobrego miejsca na liście platformy satelitarnej to bardzo drogie hobby.

Ale wy chyba nie liczycie na to, że YBs5E3D.png dałby wam inną pozycję, niż te dostępne w dziale kanałów dziecięcych jeśli chodzi o TOP KIDS, co nie? 😄

Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, PowerTV napisał:

Nadawanie kanałów na satelicie bez gwarancji dobrego miejsca na liście platformy satelitarnej to bardzo drogie hobby.

Lub bez gwarancji otrzymania takiego miejsca w ogóle - tu mam na myśli Cyfrowy Polsat :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...