Skocz do zawartości

CANAL (ex Canalsat)


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znajomych mieszkających we Francji , którzy za pomocą Canalsat odbierali polskie programy telewizyjne TVP Polonia Kultura,Info i Trwam no i od 1 czerwca programy zniknęły.Napisałam do TVP Polonia i uzyskałam szczegółowe informacje m.innymi na jakich pasmach program jest transmitowany .We Francji skontaktowano się z operatorem Canalsat , który poinformował,że nie są zainteresowani transmisją polskich programów.Przeczytałam informację w SAT Kurier z dnia 21.05.2010 o blokadzie TVTrwam oraz komentarze m.innymi rada aby zmienic w antenie satelitarnej pojedynczy konwerter na Monoblocka i za jednym zamachem odbierac Astrę i Hot Birda na jednym tunerze lub dekoderze satelitarnym.Wszystko w porządku, tylko,że ja jestem laikiem i umiem tylko kanały zmieniac .Proszę o radę dla osoby mieszkającej we Francji która jest uzależniona od programów polskich do kogo ma się zwrócic .

Julita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupic tuner , poniewaz jak mniemam masz tuner od canalsat a tam nie mozna przeszukac pojedynczko transporterow ...... Najlepiej jakis z obsluga secamediagraud ( bo zdaje sie taka masz karte) i dopiero ten tuner musi miec mozliwosc ukladania list kanalow jak i przeszukiwania pojedynczo wybranych transporterow ( to jest najwazniejsze) ........

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dwa kanały promocyjne nadawane z 11.856 i 12.168 zacięły się. Była stop klatka i nieprzyjemny dźwięk. Promo z 11.856 już działa i jest tam nadawany pełnometrażowy film, który erotycznym nie jest ale co chwilę są panie w pełnej okazałości, panowie również. Na 12.168 też przywrócono już normalny przekaz. Problem występował przez kilka godzin. Wyglądało mi to na grubszą awarię całej platformy.

 

[flash=800,600]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

"Error 404 - Página no encontrada" wcale mnie to nie dziwi: we Francji w tym roku kończy się przechodzenie na TNT (cyfrowa tv) i każdy może mieć 17 kanałów + 4'ry HD za darmo. Zdecydowanej większości to wystarcza dlatego canalsat ma teraz mocno obniżone ceny i w granicach 40'stu euro ma się pakiety filmowe i familijny canalsatu + canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam kilka pytan na przyszlosc - bardzo mnie interesuje francuska TV.

Czy warto brać Canalsat ?

Jaka platforma jest najlepsza i w ktorych mozna placic abonament nie bedac obywatelem Francji ?

Czy sa jakies opcje pre-paid tak jak u nas Cyfra+ czy TnK w ktorych jest choc kilka ciekawych kanalow ?

Szukam juz dlugo i sobie analizuję, ale nie mam pojecia co wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby kupić Canalsat trzeba mieć konto bankowe we Francji lub dobrego znajomego . Canalsat jest jedyną platformą we Francji i najlepszą ma bardzo bogatą ofertę filmową sportową i muzyczną , przyrodniczą i erotyczną . Są również oferty jak pakiet Bis jest duzo mniej kanałów kupuje się kartę w formie Prepaid jak i na abonament . Jest także TNT SAT - oferta kanałów Free takich samych jak nadawanych naziemnie we Francji tylko trzeba jednorazowo zapłacić za dekoder i kartę ważną 4 lata . Polecam sklep TVcorner do zakupów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pakiet podstawowy kosztuje 110 złotych

opcja filmowa kosztuje 35 złotych

opcja sportowa również kosztuje 35 złotych

opcja rodzinna także jak te dwie poprzednie kosztuje 35 złotych

opcja dokumentalna kosztuje 70 złotych

opcja rozrywkowa kosztuje 55 złotych

opcja dla dorosłych kosztuje 75 złotych

natomiast jeśli chodzi o kanały na życzenie:

tps star kosztuje 85 złotych

seasons kosztuje 30 złotych

mezzo kosztuje 20 złotych

tele melody również kosztuje 20 złotych

pink x kosztuje 40 złotych

dorcel tv kosztuje 30 złotych

libido tv kosztuje 30 złotych

french lover tv kosztuje 30 złotych

cfoot kosztuje 20 złotych

 

w polsce za pełną ofertę byśmy zapłacili prawie 500 złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Francuska platforma cyfrowa CanalSat korzystająca z kart Seca Mediaguard 4, zaczęła walczyć z sharingiem, po wprowadzeniu parowania kanałów HD za pomocą Nano 01 po aktualizacji kart REV I56, wprowadza następne ograniczenia, tym razem ograniczył liczbę SIDów do 4.

 

W tym roku podobne zabiegi zostały przeprowadzone w Holandii (Canal Digitaal), Belgii (TV Vlaanderen, TeleSat)

sat-elita.net.pl

 

 

Aż czekać kiedy u nas to wejdzie ( normalnie było by extra :jupi: ) , splintery będą działać bo sporo jest ich na max 4 tunki , gorzej będą mieć sharingowcy , będą musieli konbinować serwery globalne i łaczyć karty . Jak ktoś nie wie o co chodzi to jako pierwszy ten myk zastosowano w irdeto i na platformie Nova Grecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karty seca są wydawane razem z dekoderem canalsatu, samej karty seca nie można uzyskać. tylko karty viaccess są wydawane bez dekoderów, u nas każdy ma kartę seca. mogliby w końcu udostępnić kanały HD bez kombinatoryki na modułach viaccess...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie mam wykupionego żadnego z powyższych kanałów (nie moje klimaty) ale na inne pytania mogę odpowiedzieć: modułu CI do CanalSat nie ma, jest tylko do naziemnej oferty moduł CI wpisany do tv który (niestety) nie działa z ofertą satelitarną.

 

Oferta prepaid istnieje: można na weekend czy na tydzień wykupić kanały, na pewno Canal+ można.

 

Opłaty są różne: w zależności od promocji możesz dostać bukiet już za 15 euro/m-c przy umowie na rok (dłuższych nie spotkałem). Sam Canal+ to wydatek min 15-20 euro/m-c, BeIn Sport 11 euro/m-c etc. Wszystko na stronie http://www.canalsat.fr

 

@kacperek: nic się w temacie nie zmieniło (niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...