Skocz do zawartości

Ariana Grande


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tej gwieździe która po raz drugi zrobiła w bambuko swoich fanów z Polski? W moim odczuciu zarówno ona jak i jej ekipa planująca trasę zachowała się okropnie w stosunku do naszego kraju - Niemcom i Czechom dało się zmienić termin a Polsce już nie choć pewnie jej koncert byłby jak jej gra w serialach na Nickelodeonie (który pewnie wraz z MTV Music jest niepocieszony po całej sytuacji) czyli marna. Już teraz w internecie ludzie śmieją się że Niemcy i Czechy zobaczą Arianę na koncercie a Polska na Nickelodeonie zaś piosenka "Thank you, next" to dedykacja dla naszego kraju.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Arianę grają także komercyjne stacje radiowe a czasami nawet też publiczne. Szczerze nie przepadam za nią a zwłaszcza za jej twórczością muzyczną. Akceptuje ją jedynie na antenie stacji Nickelodeon choć i tam gra średnio. 

Co ciekawe wokalistka w wstawionym na chwile oświadczeniu stwierdziła że próbowała przenieść wszystkie koncerty ale w tej sytuacji zawiniła Tauron Arena gdyż nie można było dopasować nowego terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Nie ma w tym nic złego . Jeśli jest zapotrzebowanie na takie coś ,  a chyba jest, to i znajdują się tacy co je zaspokajają. Ona ma nas gdzieś, ja ją również. Widziałem tydzień temu plakat zapowiadający imprezy w Tauron Arenie i był tam koncert pani Grande.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za twórczością Ariany Grande nie przepadam. Dla mnie to jest zwykła ''celebrity star'', która zasłynęła dzięki Nickelodeonowi i od razu stała się ''wielką artystką muzyczna''. A to, że woli Niemcy i Czechy zamiast Polski to mnie nie dziwi zwłaszcza, że większość zagranicznych artystów muzycznych woli naszych sąsiadów od naszego kraju (np. Khalid czy Billie Eilish).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Frontowiec napisał:

Ja za twórczością Ariany Grande nie przepadam. Dla mnie to jest zwykła ''celebrity star'', która zasłynęła dzięki Nickelodeonowi i od razu stała się ''wielką artystką muzyczna''.

Jak tak oglądam sobie czasem kanały MTV to widać, że promują ją jak mogą w tym "Wajakomie". "Co 15 minut"  jej piosenki. No szaleć można. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...