Skocz do zawartości

Zmiany programowe w Cyfrze+


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu widac jedne problem. Kazdy by chcił miec jak najlepszy sprzet za grosze. Ktos kogo stac na HD tzn na kupienie pozadnego TV HD to jest go stac od reki na kupienie sobie pozadnego tunera HD.

Potwierdzam - zobaczycie, ze jeszcze będą przeklinać na tym forum, ze nie można oglądać HD na zwykłych oodbiornikach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - zobaczycie, ze jeszcze będą przeklinać na tym forum, ze nie można oglądać HD na zwykłych oodbiornikach...

i tu sie mylisz.Kanały HD mozna oglądac na zwykłych odbiornikach,tyle że z gorszą jakością.Co jest zrozumiałe,bo wynika to ze specyfikacji technicznej telewizora i jego możliwości.Po za tym w tunerze są opcje dostosowujące jakość obrazu do posiadanego telewizora i aktualnie wykorzystywanych wyjść i kabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - zobaczycie, ze jeszcze będą przeklinać na tym forum, ze nie można oglądać HD na zwykłych oodbiornikach...

i tu sie mylisz.Kanały HD mozna oglądac na zwykłych odbiornikach,tyle że z gorszą jakością.Co jest zrozumiałe,bo wynika to ze specyfikacji technicznej telewzora i jego możliwości.Po za tym w tunerze są opcje dostosowujące jakość obrazu do posiadanego telewizora i aktualnie wykorzystywanych wyjść i kabli

 

Chyba się nie zrozumieliśmy...trudno... Ale to ciekawa sprawa z tymi kabelkami - zrobią mi z Elemisa 100Hz i 16/9 no no... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć lepszy obraz? Wymień telewizor.I niekoniecznie na ten HD Ready za 5 koła papieru 8)

 

Wczoraj widziałem HD Ready za 2,500.

 

James na jakim transponderze jest Cyfra+ Polskie Radio?

 

Gdzie i co to bylo :?::?::?:

 

:shock::shock::shock:

Ebycja: bogadan425 - w kwestii regulaminowej - przypominam, że nie cytujemy postów, pod którymi zaraz odpowiadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Taa..., a oprócz tego to nic się nie zmieniło. Ani Superstacji, ani nawet uaktualnienia kanałów. Kiedyś, jak dzwoniłem do BOK, to miła pani powiedziała, że listę aktualizują rzadko, bo abonenci się skarżą, że lista była aktualizowana zbyt często :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda...

 

Dziś dzwoniłem do BOA i miła pani powiedziała że listę aktualizują jak wylecą 3 do 5 kanałów ( ciekawych ) i wtedy zmieniają ale teraz w tym przypadku to już poleciało kilkanascie kanałów i nic i tylko PODRÓŻE TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Taa..., a oprócz tego to nic się nie zmieniło. Ani Superstacji, ani nawet uaktualnienia kanałów. Kiedyś, jak dzwoniłem do BOK, to miła pani powiedziała, że listę aktualizują rzadko, bo abonenci się skarżą, że lista była aktualizowana zbyt często :D:D:D:D

 

W to moge uwierzyc bo sam mam znajomych ktorzy narzekali na pojawiajacy sie komunikat o przeprogramowaniu dekodera i zmianie listy kanalow. Moze faktycznie takie osoby wplynely na stosunek C+ do aktualizowania listy kanalow FTA. Polak zawsze musi ponarzekac. Cos ma to mu zle, a jak tego nie ma tez zle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki, tylko skarżących się jest pewnie 1%, a narzekających na brak aktualizacji 50%. A poza tym, to mogą aktualizować listę kanałów bez "autoupdate" przy uruchomieniu, tak, jak to było od lat. A poza tym brak aktualizacji od dwóch miesięcy? To co robią technicy? Walczą z problemami przy tunerach HDTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...