Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam problem co mat_lewq.Raz tnie raz nie tnie ,ale jest to bardzo wku!

I zauważyłem ,że tylko wtedy gdy pokazuje się baner Fergusona , a jak info o Satkraku 2007 wszystko ok.

Też to zauważyłem ale robi sie to bardzo rzadko. Najprawdopodobniej jest to wina Firefoksa. Z użytkowania tej przeglądarki wiem tez , że nie wszystkie strony na niej otwierają sie jak należy. Może mu czegoś brakuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@dxs vel. felik3

 

Konto zablokowałem, bo po prostu piszesz niezrozumiałe posty z ogromną ilością błędów. Nawet w tym jednym zdaniu jest bełkot. Powinno być:

 

Dlaczego nie mogę się zalogować na konto felik3, proszę o odpowiedź

 

Daliśmy Ci ponad pół roku licząc, że jakoś powoli się wyrobisz, ale mimo uwag, próśb i gróźb dalej, jeśli coś napiszesz sam - jest to bełkot. Zasady dotyczą wszystkich bez wyjątku. Może się czasami zdarzyć drobny błąd, ale jeszcze w swojej historii na tym forum nie napisałeś ani jednej poprawnej i zrozumiałej wypowiedzi - albo brakowało źródeł, albo trzeba było całą wypowiedź poprawiać - ileż można. Już w styczniu ostrzegałem, że jeśli nie będzie poprawy, zostanę zmuszony do podjęcia drastycznych kroków i to nastąpiło. Jeśli z kolejnego konta także będziesz spamować - zablokuję i je.

 

Zresztą i tak długie pobłażanie w Twoim wypadku było nie fair wobec innych użytkowników, którzy się starają.

 

Jeśli przedstawisz mi choć jeden sensowny powód, dlaczego nie piszesz poprawnie - konto odblokuję. Póki co zostanie zablokowane. Są przecież programy wspomagające sprawdzanie pisownii i przy niewielkim wysiłku można się sprężyć i wydukać coś sensownego, ale jak się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 48

 

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 330

 

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 331

phpBB : Critical Error

 

Could not connect to the database

 

znowu :?: Co jest :?: U Was też jest :?: Przed chwilą pokazał mi się taki komunikat. ledwo mogę się poruszać po forum. Czekałem chwilę z napisaniem tego posta, ale mnie to wkurza. Poraz kolejny pokazał mi się komunikat, co jest z bazą danych :?: proszę o odp

 

Edycja james_b: po jakimś czasie wróciło do normy. Ale proszę aby coś z tym zrobić jeżeli się da, bo to jest lekko nie do zniesienia niekiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 48

 

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 330

 

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 331

phpBB : Critical Error

 

Could not connect to the database

 

Znów to samo już kiedyś miałem podobny błąd .Teraz też mi się pojawia.Nie można tego naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czyżbym dostał bana na konto @Hubert????????Próbowałem nawet zmienić hasło automatycznie ,ktore przesłane było na moją pocztę.Ale i tak nie da rady???Mogę prosić o pomoc?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz się będę czepiał działów i ich opisów :)

 

-Po opisach działów raz stawiacie kropkę, raz nie. Powinno to być ujednolicone.

Sprawy związane z funkcjonowaniem forum SAT Kurier, prośby do administracji/moderatorów, problemy z działaniem forum
Pytania i problemy związane z ofertą platformy Cyfrowy Polsat

ale już np.:

Problemy występujące podczas instalacji, oraz korzystania z zestawu TV Sat.
Odbiór kanałów TV poprzez sieci kablowe - pytania, problemy, dyskusje.

 

-Nie ma platformy Cyfra, jest Cyfra+ lub, jak kto woli, Cyfra Plus.

A Wy z uporem maniaka piszecie:

Cyfra

Pytania i problemy związane z ofertą platformy Cyfra

 

-Błąd ortograficzny:

Odbiorniki cyfrowe pozostałych marek, nie wymienione powyżej, oraz analogowe

Od dłuższego już czasu imiesłowy przymiotnikowe, zarówno bierne jak i czynne, także w znaczeniu przymiotnikowym pisze się łącznie z partykułą nie.

 

 

Strona główna niniejszego forum jest niejako jego wizytówką, dlatego też powinna być wolna od uchybień.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...