Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@KwiateK - złapałeś to samo (ciekawość to pierwszy stopień do piekła) - musiałeś kliknąć któryś z linków i teraz Ty to masz - musisz przelecieć system antywirusowym i to jakimś dobrym. Ad Aware to za mało.

 

@Marcin87 - Same wirusy, bo użytkownicy nie ostrożni - złota zasada numer 1 - nigdy nie klikać w linki nieznanego pochodzenia. Polecam sprawić sobie dobry program antywirusowy - u mnie najlepiej sprawuje się Kaspersky :D Licencja jest bardzo tania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tak to bywa ja nie klikam żadnego linku prawie :roll::roll::P ale spoko a może do forum jakiś skrypt antispam?? bo ostatnio cos sie rejestruje sporo tego badziewia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

możliwe ale to by było naprawdę pomocne mniej bałaganu by było myślę że administrator pomyśli nad tą sprawą ps wracamy do tematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego prawie za każdym razem,kiedy wchodzę na forum muszę się logować,skoro zaznaczam : ,,loguj mnie automatycznie przy każdej wizycie"?Jeszcze za pierwszym razem nie jestem zalogowany,jak wpiszę nick i hasło,tylko dopiero za drugim udaje mi się zalogować.Ktoś ma podobny problem?I czy jest sposób,aby coś z tym zrobić?Dzieje sie tak juz od kilku dni,na innych Forach nie mam takiego problemu.

Ja mam dokładnie taki sam jak ty :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...