Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo ale przez Internet Explorer. Zauważ, że jak się najedzie myszką na SAT KURIER to wyświetla:Forum Sat Kurier strona główna. Czyli przeładuje się tylko strona główna forum. Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Mam problem bo nie mogę się zalogowac, moje konto to david_001, zmieniłem adres e-mail wyskoczyła jakaś informacja że zmieniłem główne dane i nie zdązyłem przeczytac... teraz sie nie zaloguje, pisze ze mam konto nieaktywne? moj stary adres e-mail nie istenieje więc nie mam jak na niego wejśc gdyby trzeba było? HELP!

Edycja:bogdan425 - może z tym, coś zaradzi MW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

zmieniłem adres e-mail na swoim koncie i zostało ono zablokowane,do tej pory nie otrzymałem linka reaktywującego moje konto,a czekam juz ze trzy godziny

 

danielpes5

 

edit:8 godzin później,a ja nalad jestem zablokowany! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie! Kiedyś tutaj na forum czytałem, że do tworzenia tematów, które się nazywają Przyklejony, czyli zawsze są na samej górze to takie prawo i możliwość do tworzenia takich tematów mają tylko Moderatorzy no i Administrator. A więc dlaczego użytkownik tego forum mk22, który nie jest Moderatorem, stworzył taki temat tutaj https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=599??? Skąd miał taką możliwość i jak to zrobił??

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...