Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam, w związku ze spadkiem Wisły Kraków pasuje mi wykupić CP. Ale tylko chodzi mi o ich mecze. czyli pakiet najniższy za 20 zł. 
Mam też jeszcze do wiosny 2023 Canal+. Czy można wziąć sobie np. teraz pakiet S za 20 zł a potem dokupić ew. ektraklase w CP - te kanały C+Sport 3 i 4? Szkoda mi płacić dwa razy za to samo? 
Z ciekawości: jaka byłaby wówczas najtansza opcja oczywiście na dzień dzisiejszy, mogą zmienić oferte za te pół roku z hakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2022 o 09:43, Sportowymaniak napisał:

Witam mam jeszcze starą pakietyzację z rabatem 50%. Chciałem dokupić te 2 kanały i na Icoku cena wynosi 30 zł? Czy można te kanały dokupić jakoś taniej? Oczywiście nie podpisując nowej umowy.

Inne ceny niż na iPolsat BOX za pakiety możesz otrzymać tylko podczas przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2022 o 13:22, cidik napisał:

skąd pewność że wszystkie mecze Wisły będą zawsze na antenach sportowych kanałów Polsatu? Pewność do transmisji jest tylko w pakiecie Sport w Polsat Box Go. Tyle że tam transmisje są w 25fps

W Ekstraklasie  Wisła walczącą o utrzmuanie generowała ponoc 15% całej widowni w Canal plus. Mogę się założyć że będą transmitowane jak nie wszystkie to 90% spotkań Wisły Kraków. Z powodów marketingowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2022 o 11:39, kentron napisał:

Witam, w związku ze spadkiem Wisły Kraków pasuje mi wykupić CP. Ale tylko chodzi mi o ich mecze. czyli pakiet najniższy za 20 zł. 
Mam też jeszcze do wiosny 2023 Canal+. Czy można wziąć sobie np. teraz pakiet S za 20 zł a potem dokupić ew. ektraklase w CP - te kanały C+Sport 3 i 4? Szkoda mi płacić dwa razy za to samo? 
Z ciekawości: jaka byłaby wówczas najtansza opcja oczywiście na dzień dzisiejszy, mogą zmienić oferte za te pół roku z hakiem

Jak chcesz dokupić ekstraklasę to na ten moment pakiet m sport za 60, w którym masz jeszcze PSP i eleven lub L + eks za 70. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment nie chce ekstraklasy bo mam jeszcze 8msc canal plus i nie chce 2x płacić. Wolałbym wziąć najniższy pakiet. 

U tu pytanie. Jak zakończy mi się umowa w C+ to czy mogę "dobrać" ekstraklasę do tego pakietu S? Jakie to są koszty? Czy to jest aneksowanie umowy na kolejne  2lata czy dodatkowa opcja do kontraktu trwającego. Np w C+ dokupuje jakieś kanały to do końca umowy. Dokupując w 20msc umowy de facto robię to na 4 msc a nie na kolejne 2 lata jako aneksowanie. 

Edytowane przez kentron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...