Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, czerstwy napisał:

Z jakiego kanału nie można korzystać?

 

Zadajesz takie pytanie bo czytać ze zrozumieniem nie potrafisz czy jak ?

Jak mam Tobie łopatologicznie to wytłumaczyć ?

A już wiem , płacę 30 zł za kanał na którym miałem oglądać na bieżąco mecze ekstraklasy a który w tym momencie tego nie robi .

Wiem że to siła wyższa i nie wymagam zwrotu pieniędzy , wystarczy że przesuną te środki pieniężne na przyszły miesiąc , dwa czy kiedykolwiek liga ruszy , bo będę dalej zgodnie z umową płacił a nie oglądał.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uk tez podnoszona jest kwestia płaconego abonamentu na kanały sportowe na których dziś nie ma nic..BT już zapowiedziało ze zwrotów nie będzie z pozycja Sky jeszcze nie jest znana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mac_latawiec napisał:

 

Zadajesz takie pytanie bo czytać ze zrozumieniem nie potrafisz czy jak ?

Jak mam Tobie łopatologicznie to wytłumaczyć ?

A już wiem , płacę 30 zł za kanał na którym miałem oglądać na bieżąco mecze ekstraklasy a który w tym momencie tego nie robi .

Wiem że to siła wyższa i nie wymagam zwrotu pieniędzy , wystarczy że przesuną te środki pieniężne na przyszły miesiąc , dwa czy kiedykolwiek liga ruszy , bo będę dalej zgodnie z umową płacił a nie oglądał.

Działają kanały czy nie?Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem regulaminu tej opcji?Kanały nadają dalej Ekstrakasę choć mogą pokazywać nawet reklamy przez 24/h bo nigdzie nie masz gwarantowach treści tylko konkretne kanały które nadają.Widzę że bić pianę potrafisz ale nawet nie wiesz za co konkretnie płacisz.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, umek napisał:

W uk tez podnoszona jest kwestia płaconego abonamentu na kanały sportowe na których dziś nie ma nic..BT już zapowiedziało ze zwrotów nie będzie z pozycja Sky jeszcze nie jest znana.

 

Ludzie zaczną kasować pakiety a jak liga wznowi rozgrywki będą chodzić do baru. Ale może to wreszcie spowoduje że ta bańka praw sportowych pęknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, czerstwy napisał:

Działają kanały czy nie?Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem regulaminu tej opcji?Kanały nadają dalej Ekstrakasę choć mogą pokazywać nawet reklamy przez 24/h bo nigdzie nie masz gwarantowach treści tylko konkretne kanały które nadają.Widzę że bić pianę potrafisz ale nawet nie wiesz za co konkretnie płacisz.

Człowieku Ty powinieneś udać się do lekarza z takim tokiem rozumowania, po prostu masakra .

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac_latawiec

Umowę się podpisuje na kanały Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4, i do nich dostęp jest gwarantowany, a że nadawca na czas epidrmi Koronawirusa zdecyduje się na nich zrobić maraton z np. Kevinem samym w domu, to już jego decyzja, a my musimy za to mu płacić czy nam się to podoba czy nie, rozumiesz? :P

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jedna osoba zrozumiała a reszta klika że co proszę??Podpisując  zobowiązanie na dane kanały nikt mam żadych treści nie gwarantuje niestety.Też mam pełną paczkę C+ i odwołali wszystkie transmisje w Eleven podobnie.Opłacam CP tylko praktycznie dla boksu i UFC to też odwołane.Zawsze są podobne sytuacje jak dane stacje stracą prawa sportowe.Kto wywalczył wtedy obniżenie opłaty lub rezygnację z danej opcji?Teraz co prawda troche inna sytuacja i można pisać np reklamację u swojego operatora ale przypuszczam że bez echa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 

Mam następujące zapytanie:

1) czy do pakietu rodzinnego HD z elevenami za 30 zł/m-c mozna dobrać opcje ekstraklasa za 30 zł za m-c w opcji włącz/wyłącz?

2) czy można do pakietu rodzinnego hd z elevenami dodać ekstraklasę do końca umowy za 20 zl miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a czy istnieje możliwość dobrania pakietu ekstraklasa w opcji włącz/wyłącz (na czas nieokreślony) za 30 zł do dowolnego pakietu? Pod tym linkiem  https://satkurier.pl/news/182117/canal-sport-3-i-4-w-cyfrowym-polsacie-jaka-cena.html   znalazłem taki wpis: Pakiet Ekstraklasa będzie dostępny w wariancie na czas określony lub nieokreślony - dla klientów korzystających z co najmniej pakietu Familijnego Max (od abonamentu 50 zł/mies.).

Jego cena będzie zależna od pakietu, z którego klient korzysta:

  • 10 zł/mies. dla klientów z pakietem Premium Max Plus,
  • 20 zł/mies. dla pozostałych, niższych pakietów,
  • 30 zł/mies. w opcji z umową na czas nieokreślony. 

 

czy takie warianty doboru tego pakietu są nadal aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...