Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, mad85 napisał:

Raczej nie mamy, bardzo prawdopodobne jest odwołanie. 3 kluby już nie chcą grać. 

 

I bardzo dobrze, bo związkowi du rnie zaczynają robić z piłki kopanej sprawę życia i śmierci. To jest do chol ery rozrywka dla ludu, a nie kilku panów z PZPN i klubowych prezesów. Nawet w NBA potrafiono podjęć decyzję o zawieszeniu rozgrywek mimo że w grę wchodzą miliardy dolarów z przeróżnych praw. Teraz czytam o odwołaniu wyścigu F1 w Australii.

Edytowane przez śmiechu warte
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SatExpert napisał:

to ja w weekend zdechnę z nudów! :cry:

Na takie okazję idealnie przydaje się Netflix , Amazon Prime Video, HBO GO ;)

W innych okolicznościach zaproponował bym rower , spacer, kino , ale sam dobrze wiesz , że lepiej w domu siedzieć. No chyba ,że wybierasz się na Bielany Wrocławskie co nie polecam :P

Szczerze to lepiej , żeby nie grali , niż po jednym meczu wyjdzie , że ktoś ma z piłkarzy wirusa , a co za tym idzię będą kolejni mieli.

To przestaje być zabawne , zamknęli szkoły a inni się i tak zarażają , bo grać trzeba....

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudło. Ci ludzie jak ich nazywasz praktycznie w każdym klubie wydali komunikaty aby tego nie robić. Choć pewnie tacy którzy będą chcieli przyjść się znajdą. 

 

Wbrew pozorom to nie chodzi tylko o koronawirusa ale też o kasę, po prostu klubom nie opłaca się grać przy pustych trybunach bo to są tylko koszty, tak uzupełniając to co napisałem wyżej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto sieje panikę?Górnik Zabrze nie chce jechać na mecz do Łodzi.

Wysyłają pisma kluby do PZPN. Sam się przekonasz , że nie będzie co oglądać na tych odkodowanych kanałach.

Jeśli odbędzie się jakiś mecz lub dwa to moim skromnym zdaniem i tak przerwą rozgrywki.

PS.

Większość z nas jak ma taką możliwość siedzi w domach a piłkarze mają grać. Małe to poważne , jak taka NBA co o wiele więcej przychodów przynosi przerywa granie i nie ma z tym problemów. Słabe to jest. 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak maja wam oddac kase jak jest pandemia .....sami siedzą i płaczą  ze kasy nie beda mieli.  cała polska cebula wychodzi na buku też..... nikogo nie obchodzi że jest pandemia tylko wszyscy się martwią "czy oddadzą mi moje 10zł bo obstawiłem a nie grają" ech 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze że zawiesili, nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale wczoraj w Glasgow sędziowali polscy sędziowie, a część z nich jak np. Musiał ( techniczny wczoraj) czy Raczkowski (VAR wczoraj) byli wyznaczeni do prowadzenia spotkań w tej kolejce a kolejni siedzieli by zapewne na VAR.  Byłoby to trochę niepoważne, jakby kolejki nie odwołali i oni wczoraj sędziowali.  Kasa w takich warunkach zawsze schodzi na dalszy plan, zresztą granie przy pustych trybunach wcale tanie by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty niektórych userów, czy to w dziale CP, PC+ widać , że niektórym ciężko ogarnąć zaistniałą sytuację.

W tym , że jest wirus mają chęć dostania czegoś w zamian a to bo siedzą w domu, bo Ekstraklasa,Bundesliga, PL nie gra.

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth skoro zostają w domu z powodu dzieci, to najlepszy czas, aby dzieciom poświęcić trochę czasu. Pograć w gry, pomóc w nauce. A z najmłodszymi po prostu pobawić się, a nie przed tv samemu siadać i być oburzonym, bo przez wira nie ma tego czy tamtego. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...