Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom jest taki sam od lat, nie wiem dlaczego akurat po odpadnięciu Legii, z resztą z przeciwnikiem od siebie mocniejszym miałoby się coś zmienić.

No i drugi aspekt, nikt nie płaci za możliwość oglądania Ekstraklasy z powodu jej poziomu, to oczywiste. Oglądamy bo jest nasza, bo kibicujemy zespołom ze swoich miast albo okolic.

Dla jednego to nie jest warte 3 zł, dla drugiego 20 zł będzie ceną do zaakceptowania. Nie wiem po co po raz kolejny dyskusja o tym samym.

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja matką głupich

Cytat

No i drugi aspekt, nikt nie płaci za możliwość oglądania Ekstraklasy z powodu jej poziomu, to oczywiste. Oglądamy bo jest nasza, bo kibicujemy zespołom ze swoich miast albo okolic

 

To co słabo oglądacie - to już żużel ma wierniejszych kibiców co widać także w wynikach oglądalności jak na sport bardziej niszowy

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wlączasz po raz pierwszy, tak. Najlepiej zrobić to pierwszego dnia swojego kolejnego okresu rozliczeniowego. Dajmy na to, dzisiaj 31 sierpnia, pakiet będzie aktywowany 30 września ale już od dzisiaj będzie "świecił" natomiast opłata będzie od 30 września.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, hruszcz napisał:

W wypadku zamówienia tego pakietu w opcji 30zł/mc jest tak, że do pierwszego dnia cyklu jest friko, a potem opłata? Czy opłata za pierwszy niepełny miesiąc też jest?

Witaj. 

W przypadku chęci zakupu pakietu Ekstraklasa na czas nieokreślony opłata zostanie doliczona do najbliższego rachunku, a aktywacja nastąpi z rozpoczęciem nowego cyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Po ponowieniu uprawnień kanały się pokazały zarówno na Evobox PVR oraz na HD 5500s. Dodam, że do każdej karty z osobna musiałem ponawiać uprawnienia.

 

Problem częściowo rozwiązany na dekoderze głównym Evobox PVR pakiet Ekstraklasy się pojawił, natomiast na dekoderze dodatkowym HD 5500s kanałów w dalszym ciągu nie ma. Spróbuję za pośrednictwem ICOK ponowić uprawnienia i napiszę czy Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4 się pojawiły.

 

Witam, pytanie kieruje do Specjalista Cyfrowy Polsat. Dziś włączyłem pierwszy raz na mojej umowie pakiet Ekstraklasy na czas nieokreślony. Aktywacji dokonała Pani konsultant na infolinii informując, że w przypadku pierwszej aktywacji kanały pojawią się w przeciągu godziny, na głównym dekoderze Evobox PVR mam włączony POLSAT HD, ale uprawnienia nie przychodzą. Proszę o poradę co należy zrobić w takim przypadku. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Edytowane przez deejay_18
Pakiet Ekstraklasa aktywowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...