Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Jeszcze raz mówię cyfrowy polsat zrobił milowy krok do przodu i to w sezonie” ogórkowym” nie ważna jest cena... ważne jest to że można sobie bez aneksu włączyć zarówno Polsat sport Premium jak i ekstraklasę rok temu przy psp były tylko aneksy kto chce wykupi w cp kto chce aneksuje kto chce wykupi przez neta a kto nie chce w ogóle nie wykupi.

Zgadzam się jeszcze niedawno nie było ani Ekstraklasy ani LM i LE, teraz jest wszystko...jest cena w górę ale to też nie są jakieś ogromne pieniądze. Ale niektórym to nie dogodzi tak źle tak nie dobrze.

Albo jest to po prostu zwykły hejt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SatExpert napisał:

Postąpiłem tak samo i również już mi świecą. :)

Mówiłem że jak nie zadzwonisz i nie opier...to nic nie zdziałasz.

7 godzin temu, xut2zs napisał:

Zadzwoń na infolinię pewnie jest tak jak z aktywacją na icok, dzień dwa minie a dostępu nie ma jak nie zadzwonisz i nie o[beep]ysz.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
 

Nie za darmo tylko za 100 zł abo 

Opłata 100 zł za abonament ma być wyznacznikiem tego , że należy się za darmo Canal+3,4 ?  :>

Podpisując umowę nigdzie nie masz napisane , że kolejne nowe kanały będziesz miał w cenie opłaconego przez ciebie abo. Więc w czym jest problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wako napisał:

 

Bo mnie śmieszy podejście CP do sprawy.

Dla PSP już podwyższyłem o 10 zł abo a i tak to jest przesada - nie wspominając o tym "premium" za które wołają 20 zł i aneks.

Na takich jak Ty, to operatorzy liczą i mają super kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postąpiłem tak samo i również już mi świecą.
U mnie było już trochę pod górkę.
Pierwszy konsultant powiedział że jeszcze nie mają umowy z C+ na transmisję online.
Drugi powiedział że jest jakiś problem z licencjami, poszedł dopytać wyżej jak wygląda sytuacja. Po powrocie powiedział że napisze zgłoszenie o ręczne przyznanie licencji, czas realizacji takiego zgłoszenia to 30 dni, ale mówił że robią to na bieżąco więc jeszcze dziś powinny działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...