Jump to content
Emil.1603

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Cyfrowym Polsacie

Recommended Posts

24 minuty temu, Iskiereczka napisał:

Mam okres rozliczeniowy 25 dnia miesiąca. Kiedy najkorzystniej włączyć pakiet, żeby oglądać miesiąc za free?

W CP to loteria i nie działa to jak w NC+.Ja ostatnio włączyłem co prawda inną opcję ale też pierwszy miesiac był za free.W kolejnym miesiacu pobrali opłatę i zablokowali kanały.Mało tego bezczelnie robili ze mnie [beep]a wmawiając mi takie bzdury że aż litość brała jaki jest poziom ludzi z działu technicznego czy infolinii.W NC+ od lat praktykuję w CP nigdy więcej opcji dodatkowych.

Okno otwarte trwa do 25.07, czyli kanały już zgasły, czy mają zgasnąć dopiero jutro? :)

Wydaje mi się że po północy dopiero zgasną.

Kiedy by nie zgasły ja do soboty nie będę miał odpalą mi dopiero w niedzielę bo nowy okres mi się zaczyna. mogli dać na 2 kolejki to nie miał bym przerwy.

Edited by xut2zs

Godzinę temu, SatExpert napisał:

Okno otwarte trwa do 25.07, czyli kanały już zgasły, czy mają zgasnąć dopiero jutro? :)

Kanały dostępne są do dziś. Od jutra abonenci którzy nie wykupili tego pakietu otrzymają piękny napis "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie". :)

Ja kupiłem. :) 30 zeta to baaaaaaardzo za dużo, ale tyle będę płacił tylko przez 7 miesięcy, później po aneksie Kanalie mi stanieją do akceptowalnych 20 PLN. ;)

Witam, dzwoniłem dzisiaj do CP  z chęcią podłaczenia canal 3 i 4 .Okazało sie ze trace znizki w smartdom i zamiast płacic  65 z elevenem to teraz rachunek by wynosił  125 zł i umowa przedłuzona o 19 miesiecy. Podziękowałem.

5 minut temu, ramzes napisał:

trace znizki w smartdom i zamiast płacic  65 z elevenem to teraz rachunek by wynosił  125 z

Zaje.... propozycja 😂

aż żal nie brać:rofl:

Edited by OlafS

Widać ze CP traktuje Polska ligę lub markę Canal+ jako coś, na czym można solidnie zarobić:)

Racja panowie, racja😂 ale zawsze jakiś jeleni połapią🤣

Brać w ciemno nie pytać o cene - to patriotyczne - poza tym to perełka wśród lig światowych.

Pamiętajcie: liga rządzi, liga radzi liga nigdy was nie zdradzi.

Będzie Pan zadowolony...

Edited by wako
  • Haha 1

Ja kupiłem. 30 zeta to baaaaaaardzo za dużo, ale tyle będę płacił tylko przez 7 miesięcy, później po aneksie [beep] mi stanieją do akceptowalnych 20 PLN.

Kolego nie podpisuj aneksu za 2 lata i tak tych kanałów nie będzie w cp lepiej przejdź do konkurencji albo kup sobie kablówkę......
  • Confused 2

Widzę kolejny  wróżbita na forum wie co będzie lub nie będzie za dwa lata.

• Like 1

Cóż czas rozglądać się po rynku gdzie najtaniej....wiem trochę jedzie cebulą ale jeśli chodzi o abonamenty miesięczne każde 5zl taniej to sporo.

3 godziny temu, pierścień napisał:

Ciemność już na kanałach C+S 3 i 4, ale w CP GO jeszcze działają... ;)

W CP GO też już nie działa. :(

13 godzin temu, ramzes napisał:

Witam, dzwoniłem dzisiaj do CP  z chęcią podłaczenia canal 3 i 4 .Okazało sie ze trace znizki w smartdom i zamiast płacic  65 z elevenem to teraz rachunek by wynosił  125 zł i umowa przedłuzona o 19 miesiecy. Podziękowałem.

Zawsze możesz dokupić za 30 zł bez zobowiązania, pewnie wyjdzie taniej niż 125 zł i bez przedłużania umowy :)

Edited by muza_tv
  • Thanks 1

Ciekawi mnie jedna kwestia czy uprawnieniami do kanałów zarządza w 100% system informatyczny czy siedzi tam jakiś bezduszny człowiek ktoś wie? Bo ja np po wymianie dekodera dostałem 3 miesiące „otwartego okna” hbo za free :D nie było opcji hbo go ani nie miałem tych kanałów w cp go ale na dekoderze działały :D

Panowie i Panie, w jaki sposób mogę dodać te kanały do swojego pakietu, tak aby kosztowały jak najmniej. Jak to wygląda, bo już się pogubiłem niestety. 

• Like 1

jeśli ktoś jest kibicem klubu z ESA37 to jest potencjalnym klientem tej oferty. Natomiast poziom sportowy, ogrom konkurencyjnych produktów z Eleven w tym samym czasie antenowym dla fanów futbolu  i cena raczej odstrasza, tym bardziej że dla Janusza oglądającego okazjonalnie ekstraklepę do obejrzenia mecz z każdej kolejki pierwszego, drugiego lub trzeciego sortu w darmowym TVP Sport. To znacząco obniża wartość rynkową produktu.

Trzeba przyznać,że sam produkt opakowany dobrze, jakość obrazu zadowalająca, brak reklam to gigantyczny atut :D Brakuje jeszcze możliwości wyłączenia tego bełkotu komentatorów, co by koneser piłki kopanej mógł delektować się odgłosami ludu z młyna.

Ja nie kupuje, ale klient się znajdzie :D  - Dobrze ze jest możliwość dokupienia oferty :D

2 minuty temu, Migracja napisał:

Panowie i Panie, w jaki sposób mogę dodać te kanały do swojego pakietu, tak aby kosztowały jak najmniej. Jak to wygląda, bo już się pogubiłem niestety. 

Według komunikatów CP w twoim pakiecie kanały powinny kosztować 10pln - w ICOK zakładka usługi => zobacz szczegóły => modyfikuj usługę (klikamy dodaj) i po chwili powinno się odblokować na ekranie TV (w zwyczaju CP miał dać za free pierwszy nie pełny okres rozliczeniowy np. w HBO )

4 godziny temu, pierścień napisał:

Ciemność już na kanałach C+S 3 i 4, ale w CP GO jeszcze działają... ;)

Zgasły w okolicach północy i nawet ja miałem komunikat "Tego kanału... ', ale na dosłownie kilka minut przełączyłem na kanał nr. "8" (Polsat HD) i Kanalie mi wróciły! :mrgreen: