Jump to content
Emil.1603

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Cyfrowym Polsacie

Recommended Posts

Do @SatExpert

Oczywiście że w części odnosi do Polsatu Sport bo w Polsacie Sport też są kilku dobrych komentatorów np. Mateusz Borek

• Upvote 1

Powiem wam że jak na ekstraklasę a często wykupuje playera.. to ta pierwsza kolejka nie wyglada źle.

Posted (edited)

Ale nie jest z satelity ten player i trzeba do tego mieć internet. :P

Edited by SatExpert

Najlepiej bez limitu danych i po kablu

4 godziny temu, kamil2505 napisał:

Pytanie do tych, którzy do tej pory nie korzystali z kanałów sportowych C+, a tylko z Polsatu/TVP. Jak Wam się podoba komentarz? Lepszy/gorszy niż w Polsacie/TVP? A może jest podobnie? Jak ze studiami przedmeczowymi? 

Na C+ 3 jest dźwięk 5.1 To robi różnicę

Szkoda mi Pani Darii taka smutna była tylko przytulić ;d dźwięk czasem tnie bo relacja jest ze stadionu.

Guest kingofsouth
dźwięk czasem tnie bo relacja jest ze stadionu.

Relacja ze stadionu nie ma z tym nic wspólnego. Oglądam ten mecz na Canal+4K i nic nie tnie.

Widać że CP zmienił lekko formę sprzedaży pakietów których nie ma się w umowie. Przez iCOK mogę sobie teraz dokupić odpowiednio PSP czy Ekstraklasę na czas nieokreślony po 30 zł/miesiąc. Szkoda tylko, że w CP opcja włącz/wyłącz nie działa jak w nc+ - za nowoczesny system rozliczeń w tym CP mają 😉

A ja odpaliłem canal+ 3 na playerze i czasem wcina sam komentarz zarówno przez neta jak i przez sat.

Widać że CP zmienił lekko formę sprzedaży pakietów których nie ma się w umowie. Przez iCOK mogę sobie teraz dokupić odpowiednio PSP czy Ekstraklasę na czas nieokreślony po 30 zł/miesiąc. Szkoda tylko, że w CP opcja włącz/wyłącz nie działa jak w nc+ - za nowoczesny system rozliczeń w tym CP mają

Kolego za dużo wymagasz po tych cyrkach jakie były z aneksami rok temu na psp to co jest teraz to „luksus” mają szczęście że wtedy miałem akurat 6 miesięcy do końca umowy wiec można powiedzieć że mi się to „opłacało”:D

Ten problem to jest chyba podczas łączności ze stadionami a nie na satelicie.

Tak ze stadionem są problemy w piątek nawet reporter to stwierdzał

Były dwie ścieżki. 5.1 zwykła i 2.0 z Audiodeskrypcją. Domyślnie miałem normalną

Posted (edited)

Tak, musiałem zmienić język, domyślnie ustawioną miałem audiodeskrypcję

Edited by Luke Golos

Faktycznie pierwsza kolejka dzięki porażce Legii była znośna.

@wako Cieszę się że ta kolejka była znośna, ale na wszelki wypadek nie podglądałem- mógłbym odnieść odmienne zadanie- a tak trzymam cie za słowo:mrgreen:

• Haha 1

W dniu 21.07.2019 o 12:17, shevchenko1987 napisał:

I tak jest, bo można również aktywować już PSP! Sprawdź ICOK ;) 

76a5403110ef.png

Ile to kosztuje bez zobowiązania? 40 zł czy 30 zł? Nie sprawdzę, bo mam to w abonamencie. Wreszcie robili coś, co powinno być od początku. Chyba przelicytowali z aneksami i wymiękli.

No ja aktywowałem sobie ekstraklasę przez icok i co ciekawe nie pobrało mi dodatkowych środków z nadpłaty którą miałem na koncie.

Mam okres rozliczeniowy do 22 każdego miesiąca i dziś pobrało mi się tylko tyle co zwykle płacę za abonament więc chyba podobnie jak przy pojawieniu się kanałów Eleven po aktywacji Ekstraklasy 1 miesiąc gratis :-).

Ciekawe czy taka sama promocja jest z PSP, jeśli tak to aktywuję od kolejnego okresu rozliczeniowego.

Tak jeden miesiąc jest za free trzeba aktywować w konkretny dzień i wtedy można mieć nawet 2 miesiące gratis ale nie wiem jak ro dokładnie działa