Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.07.2019 o 13:35, Emil.1603 napisał:

Bez względu na to czy to są kanały dedykowane tylko Ekstraklasie (obecnie) i zostały uruchomione głównie pod monetyzację kosztów praw (czy to przez sprzedaż dwóch kanałów bez całego pakietu CANAL+), to mimo wszystko pojawienie się jakichkolwiek kanałów spod znaku CANAL+ u bezpośredniego konkurenta to w zasadzie wydarzenie historyczne dla tej telewizji, platformy oraz samego polskiego rynku.

Dokładnie zgadzam się z Tobą, nigdy bym nie dopuszczał myśli, że będzie mieć zdarzenie taka sytuacja jaka jest obecnie czyli kanały Canal+Sport 3 i Canal+Sport 4 w platformie CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarte okno miało mnie zachęcić ale odniosło odwrotny efekt. Zamiast płacić 20 zł miesięcznie za to coś wolę wykupić sobie za 10 zł dostęp do Ligi Mistrzów. W weekendy ekstraklasa i tak by przegrywała z Eleven. Teraz to aż zaczynam współczuć abonentom nc+ że muszą za takie coś płacić :D 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ciągle zastanawiam się nad „opłacalnością” tej opcji skoro wyłapując promocje w internecie można mieć całą paczkę c+ o 5zl taniej niż tu dwa kanały, wiem wiem jakość trochę gorsza ale za to wszystkie ligi niedługo będzie mycanal może też zaoferuje pakiet sportowy.... nie mniej jednak miejmy nadzieje że telewizja satelitarna zmierza w stronę kablówek i kiedyś wszystkie kanały będzie można wykupić w canal+ i w cp a różnica będzie tylko w cenach inaczej tego nie widzę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rotalplus napisał:

Niektorym to trzeba podnieść abonament bo czują ze płacą mało za to co mają skoro są tak chetni na placenie za byle co 30 zł

Jeśli chodzi o mnie, to jest to tylko sytuacja przejściowa, bo za 7 miesięcy będę aneksował umowę i wtedy za KlapoKanalie będę płacił już 20 zł. A czy Klapa to byle co, to się zgodzę, ale Eurosport strasznie mnie do niej przyzwyczaił i dziwnie by wyglądało, jakbym w piątek i w poniedziałek o 18:00 nie miał jakiegoś meczyku do obejrzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jarekao napisał:

Otwarte okno miało mnie zachęcić ale odniosło odwrotny efekt. Zamiast płacić 20 zł miesięcznie za to coś wolę wykupić sobie za 10 zł dostęp do Ligi Mistrzów. W weekendy ekstraklasa i tak by przegrywała z Eleven. Teraz to aż zaczynam współczuć abonentom nc+ że muszą za takie coś płacić :D 

 

Tylko my za 25 / 30 zł mamy w tym 10 kanałów filmowo-dokumentalno-sportowych. Dodatkowo nie jedną ligę tylko więcej. Ot, taka mała różnica. 

 

Gdybym był abonentem CP to bym nie wykupił tych kanałów za takie pieniądze. Po prostu poziom ligi jest żenujący i nie warto tego dofinansowywać. 

 

Osobiście rzadko mi się zdarza oglądać naszą ligę, bo zwyczajnie szkoda na nią czasu. Wolę piłkę zagraniczną na poziomie. 

 

Zgadzam się z tobą. Zamiast Ekstraklasy wolałbym wykupić Ligę Mistrzów. ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak docenić trzeba jedno - można wykupić w ICOK na czas nieokreślony bez zobowiązania, jak Eleven. Drożej, bo drożej, ale jest wolność. Tak samo powinno być z PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...