Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, On0818 napisał:

A kto wprowadził Cię w błąd i kiedy?

Od 7 lat jestem w CP i zawsze jak dzwoniłem z jakimś problemem to każdy konsultant mówił co innego. Ale nie będę dalej się rozwijał bo przywykłem do takich praktyk w CP

A kto tu panikuje ? Zadzwoniłem z ciekawości i przedstawiłem wersję konsultanta. Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe przemyślenie. Zastanawialiście się może, po co Canal+ tworzy aż DWA kanały poświęcone Ekstraklasie, skoro godziny nie nakładają się na siebie z wyjątkiem Multiligi (chyba 2 kolejki?). Wydaje mi się, że to może być początek większej współpracy C+ z Polsatem. Zauważcie, że większość lig Eleven (już polsatowskie) dzieli z C+, teraz C+y pierwszy raz trafiły do Cyfrowego Polsatu. Być może będą chcieli na nowe kanały dodawać kolejne ligi. Pragnę też zauważyć, że nazwy kanałów również nie są jednoznaczne. Nie jest to C+Ekstraklasa czy C+Ekstraklasa2 tylko po prostu 3,4 i w zasadzie tam wszystko można transmitować. Jest to po prostu zastanawiające, dlaczego aż dwa kanały na jedną ligę grającą w różnych porach.

Edytowane przez KrzyczacyK1b1c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, KrzyczacyK1b1c napisał:

Takie małe przemyślenie. Zastanawialiście się może, po co Canal+ tworzy aż DWA kanały poświęcone Ekstraklasie, skoro godziny nie nakładają się na siebie z wyjątkiem Multiligi (chyba 2 kolejki?). Wydaje mi się, że to może być początek większej współpracy C+ z Polsatem. Zauważcie, że większość lig Eleven (już polsatowskie) dzieli z C+, teraz C+y pierwszy raz trafiły do Cyfrowego Polsatu. Być może będą chcieli na nowe kanały dodawać kolejne ligi. Pragnę też zauważyć, że nazwy kanałów również nie są jednoznaczne. Nie jest to C+Ekstraklasa czy C+Ekstraklasa2 tylko po prostu 3,4 i w zasadzie tam wszystko można transmitować. Jest to po prostu zastanawiające, dlaczego aż dwa kanały na jedną ligę grającą w różnych porach.

Mam podobne przemyślenia. Obecnie rynek się ustabilizował pod względem ilości i przynależności abonentów, więc platformy nie muszą o to aż tak bardzo ze sobą konkurować. A wspólnie można rozłożyć koszty praw i w dalszym ciągu zarabiać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KrzyczacyK1b1c napisał:

Btw. zauwazyłem, że na C+Sport 3 i 4 jest inny komentarz niż na C+Sport. To jest słabe.  

Na ŁKS-Lechia jest Rosłoń z Mielcarskim na C+S4, na C+Sport też. Na pierwszym meczu nie było tak samo? Tzn. Gleń z Jagodą na obydwu kanałach?

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mingo napisał:

Na ŁKS-Lechia jest Rosłoń z Mielcarskim na C+S4, na C+Sport też. Na pierwszym meczu nie było tak samo?

Gdzie Ty słyszysz Rosłonia z Mielcarem na C+S3?

2 minuty temu, mingo napisał:

Na ŁKS-Lechia jest Rosłoń z Mielcarskim na C+S4, na C+Sport też. Na pierwszym meczu nie było tak samo? Tzn. Gleń z Jagodą na obydwu kanałach?

Chodzi mi o to, że na S3 jest Jagoda, na zwykłym Rosłoń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fillion napisał:

Przełączyłem na drugi komentarz i jest Mielcar z Rosłoniem.

Jak to zrobić? Mam HD 5000.

2 minuty temu, bart18 napisał:

Musisz zmienić ścieżkę audio, domyślnie pewnie włącza Ci się audiodeskrypcja, tak samo jak mi, jest to trochę irytujące.

Jakiś tip, jak to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...