Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Zabawnie oglądać na dekoderze CP, na antenie C+Sport3 i 4,  reklamy pozostałych CANAL+, nadawanych audycji czy 4K, nie mając do nich dostępu w CP :D

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, rotalplus napisał:

Sam CP się wstydzi tych kanałów - na stronie www nie ma ich logotypów w ofercie mimo że wchodzą w skład pakietów sportowych premium jako opcja a i o samej Ekstraklasie właściwie nic nie ma

Nie zaktualizowali jeszcze strony, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rotalplus napisał:

Sam CP się wstydzi tych kanałów - na stronie www nie ma ich logotypów w ofercie mimo że wchodzą w skład pakietów sportowych premium jako opcja a i o samej Ekstraklasie właściwie nic nie ma

To jak chcą, to mogę im te logotypy zaoferować w przystępnej cenie, bo kilka dni temu zyskałem do nich dostęp - powiedzmy logo C+ Sport 3 za 70 zł, bo to jest główny kanał, a za C+ Sport 4 jedyne 30 zł, bo to będzie kanał w dużej mierze powtórkowy. :rofl:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bugmenot napisał:

@mingo podaj w takim razie przepis jak ustawić w Evoboxie z Graphyne kanały np. "setkami" - przekaże znajomemu, ucieszy się :). Ja nie byłem w stanie tego zrobić, "instrukcja" ma 4 strony.

Setkami (np. jak lista kanałów UPC na Horizonie) się nie da, to racja. Ogólnie przerw na liście nie da się zrobić, albo ja tego nie umiem i nie wiem że się da ?. Lista się nie sypie w wyniku dodania nowości. Dziś dodałem sobie C+ Sport 3 i 4 z głównej list. Na mojej liście wylądowały początkowo na końcu (czyli na 300 którejś pozycji), potem sobie je bez problemu przesunąłem na inne miejsce i lista działa jak najbardziej, nic się nie rozwaliło.

 

4 godziny temu, Emil.1603 napisał:

Wrzuciłby może ktoś obrazki tych kanałów z beleczkami dekodera? ?

Proszę ?

 

 

 

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

CP źle przedstawił ofertę. Głównym przekazem powinna być informacja, że Ekstraklasa w cenie 30 PLN/m bez zobowiązania. Potem dodać, że jak ktoś chce taniej to aneks. Niby to samo, a inaczej brzmi i ludzie by tak nie narzekali.

UOKiK jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubus.kul No właśnie o to mi chodziło :). Dodoatkowo, dodanie dwóch kanałów do listy zmienia Ci numeracje wszystkiego co jest dalej, to co było np. na kanale 50 przesuwa się na 52 itd przez ten brak przerw.

No i przy zmianie parametrów kanałów one też wylatują z ulubionych i trzeba je dokładać od nowa z tego co zdążyłem zauważyć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np. ja gdybym chciał te cuda, to co? Aneks podpisałem w miniony poniedziałek na PSP - 36 miesięcy. Umowa wchodzi w życie jutro. Teraz co? Kolejny aneks? :D Mistrzowie chaosu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...