Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat o dostępności Ekstraklasy w TV.

Po pierwsze: nikt nikomu nic NIE KAŻE....proponuje.

Trzeba w tym widzieć pozytyw bo wiele osób zaoszczędzi i nie wykupi tego [beep]u .

Po drugie: jak w nc+ aby mieć C+ za 25 zł to też lojalka conajmniej na 6 mcy....to już "nie każą"?

Po 3. : jak ktoś poważnie zainteresowany "czymśtam" i chce tajiej to lojalka mu nie straszna.

A ceny?

Rozumiem, ze w CP najtaniej 70. Coś za 50+ lojalka  (coś taniej ze SmartDom)

w nc+ ...19,90  + 25 C+.... czyli znacznie taniej.  (taniej dla starych abonentów)

 

 

Edytowane przez zuzik1111
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot nie przypominam sobie by CP wynagrodziło jakoś swoim abonentom brak LM siatkarzy i siatkarek. To biznes i to jasne. Dokonałem takiej oceny 5 lat temu i powiedziałem,że ja z CP nie chcę mieć więcej niż wspólnego. Czy teraz przynajmniej w dekoderach można ułożyć kolejność kanałów czy to dalej luksus niedostępny dla abonentów ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bugmenot napisał:

No i robić piąty rebranding. CP nie robił nigdy (nie licząc zmiany z Polsat 2 Cyfrowy w latach 90). Tak więc który model biznesowy lepiej działa? ;).

Ale co ma do tego model biznesowy? Nie moja wina, że mieszkamy w kraju trzeciego świata, gdzie mieszkańcy zawsze kierują się ceną kupując produkt wybrakowany. CP nałapał klientów tylko tym, bo niczym więcej. Działał tak samo jak sieć komórkowa Play. Tylko teraz już ani CP ani Play nie są najtańsi tylko ludzie tego nie wiedzą, bo się utarło, że złe nc+ jest drogie. Po zbudowaniu odpowiedniej bazy klientów SMARTDOM'em wycofali się z super promocji i teraz golą ile się da, ale ty sobie wierz w model biznesowy biznesemena, którego nawet nie znasz prawdziwej tożsamości ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot mogą oglądać Ekstraklasę w dodatkowych kanałach C+. 

Śmieszna ta wojenka zagorzałych fanów platform. :D

Moim zdaniem lepiej się opłaci wziąć na rok NC+ z C+ ze zobowiązaniem i wyjdzie 42.50 zł. niż pchać 30 zł w kieszeń chytrego CP za dwa kanały tylko z Ekstraklasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

zachowajmy proporcje, siatka nie była cześcią pakietu premium i ma nieporównywalnie mniejszy prestiż i oglądalnosć.

Elevenów NC+ też nikomu za darmo nie dało jak C+ straciło ligi ;).

A kanałow w CP nie można ułożyć tak samo jak nie można w NC+ - dlatego zawsze ofertę telewizji (teraz UPC) biorę z modułem CAM.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the cable guy, dokładnie o to chodzi. Ale jak ktoś nie umie liczyć to nie moja wina ;)

1 minutę temu, bugmenot napisał:

@wislok

zachowajmy proporcje, siatka nie była cześcią pakietu premium i ma nieporównywalnie mniejszy prestiż i oglądalnosć.

Elevenów NC+ też nikomu za darmo nie dało jak C+ straciło ligi ;).

nie, nie można ułożyć tak samo jak nie można w NC+ - dlatego zawsze ofertę telewizji (teraz UPC) biorę z modułem CAM.

 

Ale nie trzeba było przynajmniej aneksować umowy na 36 m-cy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987 ale żeby oglądać Zieloną rewolucję Maryt Dymek na C+ 4K  trzeba było brać Ultraboxa na dwa lata, bo sobie platforma wymyśliła, że nie na module CAM nie da  ? ?.

Minimum obiektywizmu... Długo możemy się przerzucać takimi absurdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bugmenot napisał:

@shevchenko1987 ale żeby oglądać Zieloną rewolucję Maryt Dymek na C+ 4K  trzeba było brać Ultraboxa na dwa lata, bo sobie platforma wymyśliła, że nie na module CAM nie da  ? ?.

Minimum obiektywizmu... Długo możemy się przerzucać takimi absurdami.

 

Równie dobrze to można dawać zarzut że CP wogóle TV w 4K choć ma dostępną LM w 4K nie ma a ograniczenia w nc+ wynikała ze względów bezpieczeństwa kontentu

Edytowane przez rotalplus
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus Czytałem na forum te płacze, że trzeba 15 zł płacić za dekoder 4K, kiedy inny dostawał od innego konsultanta gratis do modułu, ja w tym czasie oglądałem za darmo w Orange ;).

 

@_Artek_ zaciałeś się.

I wyżej masz napisane, że jak zapłacisz 30 zł to nie potrzebujesz żadnego aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zachowujecie się jak na wojnie jeden używa xboxsa drugi playstation bo mu bardziej odpowiada NIE o TO CHODZI.
Chodzi o to że taki model dystrybucji jaki ma Cyfrowy Polsat jest po prostu nie fair i nie wiem czy nawet nie podpada pod uokik.

Abstrakcyjny przykład chce płacić 100zł miesięcznie za ekstraklasę bo kocham ekstraklasę i jestem patriotą ale nie chce podpisywać aneksu bo mam raka i za pół roku umrę...: w nc+ można w cp nie..... tyle w temacie

[mention=12819]rotalplus[/mention] Czytałem na forum te płacze, że trzeba 15 zł płacić za dekoder 4K, kiedy inny dostawał od innego konsultanta gratis do modułu, ja w tym czasie oglądałem za darmo w Orange ;).
 
[mention=36324]_Artek_[/mention] zaciałeś się.
I wyżej masz napisane, że jak zapłacisz 30 zł to nie potrzebujesz żadnego aneksu.


Ta w bliżej nieokreślonym terminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _Artek_ napisał:

Chodzi o to że taki model dystrybucji jaki ma Cyfrowy Polsat jest po prostu nie fair i nie wiem czy nawet nie podpada pod uokik.
Abstrakcyjny przykład chce płacić 100zł miesięcznie za ekstraklasę bo kocham ekstraklasę i jestem patriotą ale nie chce podpisywać aneksu bo mam raka i za pół roku umrę...: w nc+ można w cp nie..... tyle w temacie

Co ma podpaść pod UOKIK? A ten przykład nie jest abstrakcyjny tylko głupi, po prostu.

 

Mam wrażenie że tutaj na forum niektórzy oczekują od CP, że ten da im te kanały za darmo a najlepiej jeszcze dopłaci. Kilka lat temu jak powstawał Orange Sport to mieli chyba z trzy mecze ekstraklasy na kolejkę i kosztował on z 10 albo 15 zł. Teraz te 20 zł miesięcznie to cena dla niektórych z kosmosu. Weź idź jeden z drugim do sklepu i zobacz jakie są tam ceny. Chociaż nie powinno mnie to dziwić, patrząc na to jak niektórzy walczą o kilka złotych przy przedłużaniu umowy.

I najważniejsze, nikt wam tego nie każe kupować, chcecie - kupujecie. Jak komuś nie odpowiada cena Cinemaxu czy Filmboxu to rezygnuje z zakupu. Jakoś nie widzę takiego lamentu na forum odnośnie tych stacji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat chyba jest oczywiste dla każdego, że żadna platforma nie ma takiej wiedzy zanim jej się nie poinformuje ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, bugmenot napisał:

@shevchenko1987 Tutaj też nie trzeba. Płacisz 30 zł i nie będziesz musiał nic aneksować. Chcesz taniej - robisz aneks.

@wislok Kanały dostali abonenci C+ w otwartym oknie bo zostali pozbawieni dostępu do LM, a cena za pakiet C+ nie spadła i była to forma "wynagrodzenia". Za co miałby Ci wynagradzać Polsat ekstraklasą?

Tydzień sobie pooglądasz, chcesz dalej - aneksuj i zapłać 20 zł, albo nie i 30 zł.

Alternatywnie możesz iść do NC+ i też wziać umowę na dwa lata i płacić 50-60 zł, dostaniesz tak jak napisał @shevchenko1987 resztę C+ dodatkowo ;).

Mimo wszystko I dodawanie opcji dodatkowych na czas nieokreślony chyba lepiej wygląda w nc+, bo w CP chyba raczej się nie da robić opcji "włącz-wyłącz" w taki sposób,  że wybierając daną opcje na początku okresu rozliczaniowego płaci się tylko za miesiąc kolejny, co powoduje,  że kwota jest niższa, a dostęp nawet na dwa miesiące. W CP chyba tylko przy pierwszym zamówieniu pakietu na czas nieokreślony pierwszy miesiąc jest gratis,  a kolejne już normalnie płatne. Potem dołączając tę samą opcje jest ona już bez gratisu. 

Jak jest inaczej to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład jak ktoś ma Rodzinny HD to pakietu Sport nie dokupi. Choć może dokupić paczkę HBO - ELEVEN.

Dopiero od Familijnego HD droższego.

Czyli Polsat zmusza klienta do przejścia na wyższy droższy pakiet żeby mieć pakiet Sport.

Jednostronnie wykorzystuje swoją pozycję w zawieraniu umów.

Tak samo z kanałami C+ Sport 3 i C+ Sport 4  żeby mieć trzeba przejść na wyższy pakiet albo przedłużyć umowę na następne X miesięcy.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...