Jump to content
Emil.1603

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Cyfrowym Polsacie

Recommended Posts

7 godzin temu, _Artek_ napisał:

Swoją drogą śmiech na sali żeby za polską ligę płacić więcej niż za LM. Oto PolSat właśnie.

Skojarzyło mi się powiedzenie o zawijaniu 💩  w sreberko :mrgreen:🤣

Edited by OlafS

Co do cen za dostęp do Canal+ 3 i Canal+ 4 w Polsacie to wolałbym podpisać umowę na pakiet Start+ w NC+ za 19,99 zl i do tego dobrać sobie 10 x C+ za 25 zł.

Co razem daje 44,99 zł.

Później zejść na pakiet Start+ za 9,99 zł i 10 x C+ za 25 zł co daje 34,99 zł.

Przy dobrych wiatrach to i z C+ 4K za 0 zł.

Tyle w temacie.

Edited by tweed77
  • Upvote 1

U mnie kanały również "świecą". Tylko  te ID jest dziwnie zapisane: "Canal  +  Sport 3" - to takie... nieestetyczne.

Edited by Solderowy123

Ciekawe czy logotypy się załadują

Nadejszła wiekopomna chwiła C+ w CP

14 godzin temu, kingofsouth napisał:

A gdzie otwarte okno? :mrgreen:;)

Juz leci....Powtoreczki.

23 minuty temu, Solderowy123 napisał:

U mnie kanały również "świecą". Tylko  te ID jest dziwnie zapisane: "Canal  +  Sport 3" - to takie... nieestetyczne.

Umnie leca powtorki z tamtego rokugornik-legła,

wiecie co jest najgorsze ...... że tak naprawdę jak się dobrze zakręcić to za 25zł można mieć całą paczkę c+ i wszystkie ligi.........i ok przez internet ale bez umowy ja jednak poczekam na MyCanal tam za 30zł może być cały pakiet sportowy nc+:)

Edited by _Artek_

Więc co do kanałów i do osób, które mają wątpliwości ile będą kosztować. 

Tak jak obstawialem wczoraj. 

Dla osób które zdecydują się na przedłużenie umowy na minimum 24 miesiące na pakiet Premium Max Plus za 120 zł cena pakietu będzie wynosiła 10 zł i nie można z niego zrezygnować w trakcie umowy. Przy przedłużeniu na pakiet niższy niż podany wyżej cena 20 zł oczywiście też przy przedłużeniu umowy na min 24 miesiące. Przy pakiecie mniejszym niż Familijny Max dostępności brak. 

Można też uruchomić na czas nieokreślony i wtedy niezależnie od posiadanego pakietu (min Familijny max) cena wynosi 30 zł. Pewnie ktoś się będzie jeszcze łudzil że jest inaczej, natomiast myślę że osoby z którymi miałem okazję pisać priv wiedzą że to pewna informacja. :)

• Upvote 2

4 minuty temu, _Artek_ napisał:

wiecie co jest najgorsze ...... że tak naprawdę jak się dobrze zakręcić to za 25zł można mieć całą paczkę c+ i wszystkie ligi.........

Nie porównuj wątpliwej jakości streama z playera+ do kanału z satki. Najgorsza, to jest wasza [email protected] w tej kwestii. Dosłownie jakby świat miał się skończyć.

@glaca sam mam pakiet Start+ za 9,99 zł i do tego 10 x C+ za 25 z czyli razem za 34,99 zł.

Oczywiście oferta z satelity.

Na czas nieokreślony jak przejdę to będę miał Start+ za 13,99 zł + 10 x C+ za 25 zł.

Mogę przedłużyć już teraz ( 5 miesięcy do końca umowy ) na Start+ za 9,99 zł i 10 x C+ za 25 zł.

Do tego mam Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sport HD za 19,99 zł ( zniżka Smart Dom 10 zł - w tym Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD)

Co do sportu narzekać nie mogę :)

Za 55 zł w zaokrągleniu mam całkiem całkiem dużo - choć nie dla sportu to mam.

Edited by tweed77

1 minutę temu, glaca napisał:

Nie porównuj wątpliwej jakości streama z playera+ do kanału z satki. Najgorsza, to jest wasza [email protected] w tej kwestii. Dosłownie jakby świat miał się skończyć.

Oczywiście nie porównuje ale też trudno porównywać fakt że za 5zł masz dostęp do wszystkich lig a nie tylko do jednej....

6 minut temu, Nowy 123 napisał:

Więc co do kanałów i do osób, które mają wątpliwości ile będą kosztować. 

Tak jak obstawialem wczoraj. 

Dla osób które zdecydują się na przedłużenie umowy na minimum 24 miesiące na pakiet Premium Max Plus za 120 zł cena pakietu będzie wynosiła 10 zł i nie można z niego zrezygnować w trakcie umowy. Przy przedłużeniu na pakiet niższy niż podany wyżej cena 20 zł oczywiście też przy przedłużeniu umowy na min 24 miesiące. Przy pakiecie mniejszym niż Familijny Max dostępności brak. 

Można też uruchomić na czas nieokreślony i wtedy niezależnie od posiadanego pakietu (min Familijny max) cena wynosi 30 zł. Pewnie ktoś się będzie jeszcze łudzil że jest inaczej, natomiast myślę że osoby z którymi miałem okazję pisać priv wiedzą że to pewna informacja. :)

Ja od początku węszyłem taki podstęp.... to takie polsatowskie.....

Ale player na dużym TV, to katorga dla oczu. Sport wymaga porządnego bitrate  a w playerze próżno szukać czegoś takiego. To jest półśrodek dobry na krótką metę lub laptopa czy tablet. Po prostu mały ekran.

@glaca a czytasz mój post ;)

4 minuty temu, tweed77 napisał:

@glaca sam mam pakiet Start+ za 9,99 zł i do tego 10 x C+ za 25 z czyli razem za 34,99 zł.

Oczywiście oferta z satelity.

Na czas nieokreślony jak przejdę to będę miał Start+ za 13,99 zł + 10 x C+ za 25 zł.

Mogę przedłużyć już teraz ( 5 miesięcy do końca umowy ) na Start+ za 9,99 zł i 10 x C+ za 25 zł.

Do tego mam Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sport HD za 19,99 zł ( zniżka Smart Dom 10 zł - w tym Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD)

Co do sportu narzekać nie mogę :)

Za 55 zł w zaokrągleniu mam całkiem całkiem dużo - choć nie dla sportu to mam.

Mam to wszystko z satelity a nie żaden stream player tv

OK ale za 2 miesiące rusza Mycanal więc ja się wstrzymam....... Co nie zmienia faktu że po przygodzie z psp dobrze że w ogóle można aktywować bez umowy....:P

Edited by _Artek_

20 minut temu, _Artek_ napisał:

OK ale za 2 miesiące rusza Mycanal więc ja się wstrzymam....... Co nie zmienia faktu że po przygodzie z psp dobrze że w ogóle można aktywować bez umowy....:P

Skąd ta pewność że za 2 m-ce?

Acha i druga sprawa można dobrać od Familijnego Max w standardowej cenie czyli 50 zł bo przy dopalonej za 30 zł niestety nie ma możliwości dobrania. 

Też na HD5500s kanały odpalają się Wam z komentarzem audiodeskrypcyjnym i musicie zmieniać?