Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do cen za dostęp do Canal+ 3 i Canal+ 4 w Polsacie to wolałbym podpisać umowę na pakiet Start+ w NC+ za 19,99 zl i do tego dobrać sobie 10 x C+ za 25 zł.

Co razem daje 44,99 zł.

Później zejść na pakiet Start+ za 9,99 zł i 10 x C+ za 25 zł co daje 34,99 zł.

Przy dobrych wiatrach to i z C+ 4K za 0 zł.

Tyle w temacie.

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kingofsouth napisał:

A gdzie otwarte okno? :mrgreen:;)

Juz leci....Powtoreczki.

23 minuty temu, Solderowy123 napisał:

U mnie kanały również "świecą". Tylko  te ID jest dziwnie zapisane: "Canal  +  Sport 3" - to takie... nieestetyczne.

Umnie leca powtorki z tamtego rokugornik-legła,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jest najgorsze ...... że tak naprawdę jak się dobrze zakręcić to za 25zł można mieć całą paczkę c+ i wszystkie ligi.........i ok przez internet ale bez umowy ja jednak poczekam na MyCanal tam za 30zł może być cały pakiet sportowy nc+:)

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co do kanałów i do osób, które mają wątpliwości ile będą kosztować. 

Tak jak obstawialem wczoraj. 

Dla osób które zdecydują się na przedłużenie umowy na minimum 24 miesiące na pakiet Premium Max Plus za 120 zł cena pakietu będzie wynosiła 10 zł i nie można z niego zrezygnować w trakcie umowy. Przy przedłużeniu na pakiet niższy niż podany wyżej cena 20 zł oczywiście też przy przedłużeniu umowy na min 24 miesiące. Przy pakiecie mniejszym niż Familijny Max dostępności brak. 

Można też uruchomić na czas nieokreślony i wtedy niezależnie od posiadanego pakietu (min Familijny max) cena wynosi 30 zł. Pewnie ktoś się będzie jeszcze łudzil że jest inaczej, natomiast myślę że osoby z którymi miałem okazję pisać priv wiedzą że to pewna informacja. :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, _Artek_ napisał:

wiecie co jest najgorsze ...... że tak naprawdę jak się dobrze zakręcić to za 25zł można mieć całą paczkę c+ i wszystkie ligi.........

Nie porównuj wątpliwej jakości streama z playera+ do kanału z satki. Najgorsza, to jest wasza sr@czka w tej kwestii. Dosłownie jakby świat miał się skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@glaca sam mam pakiet Start+ za 9,99 zł i do tego 10 x C+ za 25 z czyli razem za 34,99 zł.

Oczywiście oferta z satelity.

Na czas nieokreślony jak przejdę to będę miał Start+ za 13,99 zł + 10 x C+ za 25 zł.

Mogę przedłużyć już teraz ( 5 miesięcy do końca umowy ) na Start+ za 9,99 zł i 10 x C+ za 25 zł.

 

Do tego mam Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sport HD za 19,99 zł ( zniżka Smart Dom 10 zł - w tym Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD)

Co do sportu narzekać nie mogę :)

 

Za 55 zł w zaokrągleniu mam całkiem całkiem dużo - choć nie dla sportu to mam.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, glaca napisał:

Nie porównuj wątpliwej jakości streama z playera+ do kanału z satki. Najgorsza, to jest wasza sr@czka w tej kwestii. Dosłownie jakby świat miał się skończyć.


Oczywiście nie porównuje ale też trudno porównywać fakt że za 5zł masz dostęp do wszystkich lig a nie tylko do jednej....

6 minut temu, Nowy 123 napisał:

Więc co do kanałów i do osób, które mają wątpliwości ile będą kosztować. 

Tak jak obstawialem wczoraj. 

Dla osób które zdecydują się na przedłużenie umowy na minimum 24 miesiące na pakiet Premium Max Plus za 120 zł cena pakietu będzie wynosiła 10 zł i nie można z niego zrezygnować w trakcie umowy. Przy przedłużeniu na pakiet niższy niż podany wyżej cena 20 zł oczywiście też przy przedłużeniu umowy na min 24 miesiące. Przy pakiecie mniejszym niż Familijny Max dostępności brak. 

Można też uruchomić na czas nieokreślony i wtedy niezależnie od posiadanego pakietu (min Familijny max) cena wynosi 30 zł. Pewnie ktoś się będzie jeszcze łudzil że jest inaczej, natomiast myślę że osoby z którymi miałem okazję pisać priv wiedzą że to pewna informacja. :)

 
Ja od początku węszyłem taki podstęp.... to takie polsatowskie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@glaca a czytasz mój post ;)

 

4 minuty temu, tweed77 napisał:

@glaca sam mam pakiet Start+ za 9,99 zł i do tego 10 x C+ za 25 z czyli razem za 34,99 zł.

Oczywiście oferta z satelity.

Na czas nieokreślony jak przejdę to będę miał Start+ za 13,99 zł + 10 x C+ za 25 zł.

Mogę przedłużyć już teraz ( 5 miesięcy do końca umowy ) na Start+ za 9,99 zł i 10 x C+ za 25 zł.

 

Do tego mam Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sport HD za 19,99 zł ( zniżka Smart Dom 10 zł - w tym Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD)

Co do sportu narzekać nie mogę :)

 

Za 55 zł w zaokrągleniu mam całkiem całkiem dużo - choć nie dla sportu to mam.

 

Mam to wszystko z satelity a nie żaden stream player tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...