Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Nowy 123 napisał:

Dla mnie wygląda to tak. Chcesz kupić na czas nieokreślony niezależnie jaki masz pakiet to płacisz 30 zł. Jeśli masz pakiet premium max plus i będziesz chciał przedłużyć umowę to dostaniesz za 10 zł a jeśli masz pakiet mniejszy i będziesz chciał przedłużyć to będziesz miał 20 zł do abonamentu. Ale potwierdzę to jutro. 

Yyyyy, oby nie tak! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli potwierdziły się pozycje w EPG dla obu kanałów. 

 

CANAL+ SPORT 3 oraz CANAL+ SPORT 4 będą obecne od jutra odpowiednio na 223 oraz 224.

 

Ciekawe jakie będzie ID w dekoderach. Oby zachowali poprawny zapis chociaż dla CANAL+, czyli z samych dużych liter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylicie dwie rzeczy: umowa na pakiet Ekstraklasa - może być na czas określony (na ile?) lub nieokreślony (30 zł/m-c)

a umowa Klienta - klient może mieć na czas określony i może wykupić na pewno pakiet Ekstraklasa na czas nieokreślony - natomiast niewiadomo na jak długo i czy nie będzie wymagało aneksu zobowiązanie na pakiet Ekstraklasa

Jeśli klient ma umowę z CP na czas nieokreślony to nie ma innej opcji niż Ekstraklasa także w takiej opcji

 

Przykład:

Jestem klientem CP i mam 4 m-ce do końca umowy pakiet Familijny Max HD - mogę sobie wykupić Ekstraklasę bez zobowiązań za 30 zł/m-c. A jak bym chciał  z zobowiązaniem - to mogę na 4 czy muszę aneksować na dłużej?

 

Jestem klientem CP i jestem na umowie na czas nieokreślony pakiet Familijny Max HD - mogę sobie wykupić Ekstraklasę tylko bez zobowiązań za 30 zł/m-c lub przedłużyć umowę i mieć albo bez zobowiązań albo z zobowiązaniem - tylko czy wtedy na całą umowę?

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rotalplus napisał:

Mylicie dwie rzeczy: umowa na pakiet Ekstraklasa - może być na czas określony (na ile?) lub nieokreślony (30 zł/m-c)

a umowa Klienta - klient może mieć na czas określony i może wykupić na pewno pakiet Ekstraklasa na czas nieokreślony - natomiast niewiadomo na jak długo i czy nie będzie wymagało aneksu zobowiązanie na pakiet Ekstraklasa

Jeśli klient ma umowę z CP na czas nieokreślony to nie ma innej opcji niż Ekstraklasa także w takiej opcji

 

Czas określony czyli do końca umowy abonenta. Żadnego aneksowania umów nie będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas określony to taki który zawiera konkretną liczbę okresów zobowiązań lub wyznacza koniec zobowiązania poprzez konkretną datę - mając umowę, do której końca pozostało 12 m-cy zakup opcji dodatkowej na czas określony nie jest jednoznaczny, że musi trwać tyle samo (nie może trwać dłużej); należałoby użyć sformułowania do końca okresu podstawowego umowy a nie czas określony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzechu1991 a ja obstawiam że dostaniesz w cenie 10 zł przy najwyższym pakiecie lub w cenie 20 zł przy niższym ale jak aneksujesz umowę na min 24 msce. Natomiast w cenie 30 zł będziesz mógł włączyć zawsze tak jak np teraz Eleven. Ale poczekajmy do jutra. :)

Edytowane przez Nowy 123
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, grzechu1991 napisał:

Dokładnie tak. Szkoda tylko, że tak mało ludzi to rozumie.

Co rozumie???? CO?

Wytłumaczył WamPan rotalplus....

Powstaje nowy Pakiet Ekstraklasa.

Dotychczasowi abonenci  (i nowi) mogą go zakupić na czas Umowy z CP. Wtedy jest czas określony...i taniej bo nie będą mogli zrezygnować kiedy zechcą.

Ci z wyzszymi pakietami mogą wziąć na 1 miesiac to niby czas nieokreślony) ale zrezygnować w trakcie Umowy . I tu drozej.

Wyraźnie zaznaczono , ze czas określony i nieokreślony odnosi się do Pakietu Ekstraklasa a nie Umowy .

Przecież tak jest z pakietami Eleven czy Cinemax.

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - ale zobowiązanie w przypadku Eleven czy Cinemax oznacza przedłużenie umowy - nie ma opcji zakupu w zobowiązaniu do końca czasu podstawowego umowy w trakcie trwania umowy. Takich praktyk CP nie stosuje w przeciwieństwie do nc+ i nie wierzę że to się zmieni

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=9365]grzechu1991[/mention] a ja obstawiam że dostaniesz w cenie 10 zł przy najwyższym pakiecie lub w cenie 20 zł przy niższym ale jak aneksujesz umowę na min 24 msce. Natomiast w cenie 30 zł będziesz mógł włączyć zawsze tak jak np teraz Eleven. Ale poczekajmy do jutra.

Obawiam się że właśnie tak to wtglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Poszaleli z cenami, a warte może 5 zł :D 

EDIT. Chodzi o poziom rozgrywek, że warty 5 zł...

 

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Nowy 123 napisał:

Natomiast w cenie 30 zł będziesz mógł włączyć zawsze tak jak np teraz Eleven. Ale poczekajmy do jutra. :)

Też chyba nie do końca zawsze, bo pakiet Ekstraklasa ma być dostępny od Familijny Max HD, a Eleveny możesz mieć nawet z Rodzinnym. Chyba , że chodziło im o to że 10,20 zł od Familijnego Max HD, a za 30 zł do każdego pakietu, ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego aneksowania, ostatni komunikat jest prosty i jasny do zrozumienia. Nie wiem nad czym niektórzy się jeszcze zastanawiają.

 

Co do samych kanałów, to dobrze że mam nc+. Gdyby dali za 10 zł/mc to może bym wziął, bo lepiej mieć Ekstraklasę na 3 TV niż na jednym :D Ale jak życzą sobie 20 zł dla tych co nie mają Premium Max Plus to niech się wypchają. Nie dostaną ode mnie ani złotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...