Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Teraz, rotalplus napisał:

To już bardziej opłaca się nc+ z dokupieniem PSP

No i widzisz , to mi się podoba. Nie takie straszne NC+ jak je tutaj opisują ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 minuty temu, tyrla napisał:

Ale jakby nie patrzeć to ceny jak na CP nie są takie złe.

 

Racja , ale jestem w 100% przekonany, że tu ludziom na forum zależało na kilku miesiącach odkodowanej Ekstraklasy.  A tu zonk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jutro dadzą komunikat, w Aps też pewnie nic jeszcze nie wiedzą pamiętam jak pytałem o PSP. To dawali wydrukowane ksero ulotek o PSP, bo nawet nie mieli do rozdawania oficjalnych broszur.

Teraz, kingofsouth napisał:

Poważne pytanie.  Kto z was drodzy koledzy to teraz wykupi, jak znamy ceny?

Widzę ,że lekko siadło wasze podniecenie. ;)

Ja za 20 mogę zależy czy aneks i na ile. Jak na 3 lata to wolę dychę dopłacić i w każdej chili wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena Pakietu Ekstraklasa zależna będzie od pakietu, z którego klient korzysta będzie wynosiła: 10 zł/miesięcznie dla klientów z pakietem Premium Max Plus oraz 20 zł miesięcznie dla pozostałych, niższych pakietów. W opcji z umową na czas nieokreślony cena pakietu Ekstraklasa wynosić będzie 30 zł/miesięcznie.

Czyli dla mnie 20 zeta, hmmmm niech pomyślę............................................................................................................................................  No dobra, biorę! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak sobie myślę, że jak wam dają tydzień odkodowany, to jest duża szansa , że sporo osób wykupi ten pakiet. 

Jest was kilka milionów abonentów. Nawet niech to będzie kilka procent z tej liczby.  NC+ zarobi to pewne  :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kingofsouth napisał:

A gdzie otwarte okno? :mrgreen:;)

 

22 minuty temu, kingofsouth napisał:

Czyli tak jak pisałem. Dostaniecie jedną kolejkę do obejrzenia. :lol2:

 

18 minut temu, kingofsouth napisał:

Nie kopie się leżącego, ale.....

Jak ten tydzień ma się do 5 miesięcy odkodowanego PSP w NC+? ;)(...)

I z czego powiedz się tak cieszysz? Ciebie jako klienta nc+ ten temat w ogóle nie powinien interesować. To śmieszne nie jest, nie ma więc powodu się z tego śmiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w opcji za 30 bedzie jak eleven,włącz/wyłącz,to aktywujemy dzień po nowym okresie rozliczeniowym.W ciągu 24h powinny świecić.Wyjdzie po 15zł za miesiac.Tylko trzeba sie bawić co miesiąc w aktywacje/dezaktywacje.

Edytowane przez Max2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Max2 napisał:

Jeśli w opcji za 30 bedzie jak eleven,włącz/wyłącz,to aktywujemy dzień po nowym okresie rozliczeniowym.W ciągu 24h powinny świecić.Wyjdzie po 15zł za miesiac.Tylko trzeba sie bawić co miesiąc w aktywacje/dezaktywacje.

 

Nie wyjdzie bo tylko pierwsza aktywacja dajemy darmowy miesiąc - to nie działa jak w nc+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 minuty temu, jaszek napisał:

 

 

I z czego powiedz się tak cieszysz? Ciebie jako klienta nc+ ten temat w ogóle nie powinien interesować. To śmieszne nie jest, nie ma więc powodu się z tego śmiać...

Przez ostanie kilka dni studziłem wasze oczekiwania.

Z tego info to jest jeden plus. Mianowicie cena.

Ten kto się napalił na oglądanie przez kilka miesięcy za darmo jest przegrany. Niestety takie są fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Przez ostanie kilka dni studziłem wasze oczekiwania.

Z tego info to jest jeden plus. Mianowicie cena.

Ten kto się napalił na oglądanie przez kilka miesięcy za darmo jest przegrany. Niestety takie są fakty.

 

Jeśli ktoś uważa że cena jest na plus to jest w błędzie - lepsze warunki ma nc+ na PSP niż CP na C+ albo jest po prostu bardziej chytry

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...