Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 lipca platforma nc+ oficjalnie zapowiedziała uruchomienie dwóch nowych kanałów sportowych dedykowanych w całości rozgrywkom PKO Ekstraklasy – CANAL+ SPORT 3 oraz CANAL+ SPORT 4, które wystartowały 11 lipca.

 

66441195_1372546286218207_66344696761496

 

nc+ również nie wyklucza poszerzenia ich oferty o inne transmisje. Cytat W przyszłości oferta programowa CANAL+ SPORT 3 oraz CANAL+ SPORT 4 może być uzupełniona o inne wydarzenia – mówił Piotr Kaniowski, kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert w nc+.

 

Od samego początku pojawiły się pogłoski mówiące o tym, że kanały te będą dostępne również w ofercie konkurencyjnego Cyfrowego Polsatu. Oficjalne stanowisko prezes nc+ jasno stwierdzało możliwość udostępnienia tych kanałów innym platform tłumacząc to rosnącymi cenami za prawa. Portale wirtualnemedia_pl i Press.pl, powołując się na swoje źródła, również pisały o takiej możliwości.

 

Kilka godzin po tym jak kanały wystartowały w dekoderach Cyfrowego Polsatu pojawiły się TEST 3 oraz TEST 4 wraz z EPG, które wyraźnie wskazywały na nowe kanały sportowe nc+.

 

12 lipca Cyfrowy Polsat oficjalnie zapowiedział dołączenie obu kanałów do swojej oferty (źródło). Jednocześnie można śmiało stwierdzić, że na naszych oczach dzieje się historia, ponieważ po raz pierwszy kanały CANAL+ będą dostępne u swojego bezpośredniego konkurenta.

 

Kanały będą dostępne najprawdopodobniej na poz. 233 oraz 234 w EPG dekoderów i będą dostępne przez co najmniej dwa przyszłe sezony.

 

Szczegóły mają być przedstawione w ciągu następnych dni. W związku z tym, ten wątek ma służyć do dalszych dyskusji na temat dostępności CANAL+ SPORT 3 oraz CANAL+ SPORT 4 w Cyfrowym Polsacie (jak to w ogóle brzmi ?), tak aby też jednocześnie zachować pewien porządek.

 

.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, _Artek_ napisał:

Ja bym już zapłacił tylko nie mogę hahaha radzę nie dzwonić na biuro obsługi będą kolejki jak po LM. Myśle że najszybciej ceny będą po zalogowaniu się do icok.

Ok, to zaloguj się do icok i co chwile odświeżaj stronę aż opcja dokupienia kanałów się pojawi. 

Będziesz miał przynajmniej jakieś inne zajęcie niż robienie z forum śmietnika. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kubus.kul napisał:

Przy starych Sagemcomach post Cyfra+ i nawet media czy turbo boxach dekodery od CP to demony prędkości ?

 

Nie trzeba daleko szukać. Wifibox nie ogarnia nagrywania programów z C+, więc ja bym się wstrzymał z tym wyśmiewaniem sprzętu od CP.

29 minut temu, _Artek_ napisał:

Sprawdzałem nie ma, wyluzuj kolego weekend jest :D

 

To ty wyluzuj bo tylko śmiecisz na forum i nic a nic nie wnosisz do dyskusji. Wręcz irytujesz.

Edytowane przez mingo
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co a tak na poważnie nie ma się czym jarać po pierwsze dostęp najprawdopodobniej dostęp będzie tylko teoretyczny tzn będzie wiązał się z podpisaniem aneksu a 2 jeśli najbogatszy polski klub remisuje z FC Europą to to najlepiej świadczy o tym jaką wartość sportową ma nasza „ekstraklasa”. Brawa za oprawę telewizyjną dla nc+ ale nawet najlepiej zapakowane g.....to nadal jest g......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie spokojnie. Posiadam Polsat Sport Premium w swoim pakiecie i interesuje mnie piłka nożna, ale nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie abonenci PSP będą tak samo traktowani jak obecni abonenci których interesuje inna tematyka. Powiem wprost jak zostanę potraktowany z buta tak samo odpowiem. Jak będę musiał płacić extra to grzecznie podziękuję Dodam jeszcze że, Ekstraklasa to nie ten sam poziom co Liga Mistrzów UEFA. Z całą powagą, ale ja już zapłaciłem więcej nie zamierzam dokładać kolejnych cegiełek. Dziękuję. Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak wlasnie moze byc. A wiecie czemu tak jest? Solorz jest chytry ale to ludzie jakte cmy... zaplacili za walke w ppv Adamek-Kliczko i od tego sie wszystko zaczelo. Po co bylo przedluzac umowe na 3 lata gdy dodawali LM? Ja b.lubie sport i pilke nozna a gdy dodawali LM to konczyla mi sie umowa i mimo, ze mam najwyzszy pakiet to tej LM nie dostalem i za kazdym razem gdy do mnie dzwonia to mowie, ze jak pojda po rozum do glowy to przedluze umowe. Gdyby zrobil tak prawie kazdy to bylo by inaczej a wiec nie dziwcie sie Ci, ktorzy zawarliscie umowe na 3 lata dla ligi mistrzow, ze teraz bedzie aneksik i nowe 3 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij człowieku nie te czasy gdzie ludzie jarali się za walką w PPV Adamek-Kliczko czy inną walką pokazywaną w systemie PPV i dziś każdy z tego sobie zdaje sprawę zapewne CP też. Mylisz się, myślisz że ktoś z powodu Ekstraklasy dziś będzie podpisywał umowę na dodatkowe 36 miesięcy? Ja nie. Nie wiem gdzie znajdą takich naiwniaków, ale zapewne nie w ogarniętych abonentach którzy zapłacili za PSP taki myk dwa razy się nie uda. Stare przysłowie się kłania chytry dwa razy traci. Jestem niemal przekonany, że jak by tak było to większość ludzi z najwyższymi abonamentami by odeszło lub zwyczajnie zmniejszyło by wartość zobowiązań do najniższych. Dziś ten trend widać wszędzie w sieciach komórkowych itp. każdy chce umowę bezterminową za jak najniższe pieniądze i no limit podejrzewam, że to się nie zmieni. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tego taki pewien?  Do Ligi Mistrzów abonenci CP nie mieli wcale dostępu przez dwa lata,  gdzie te prawa były na wyłącznośćw nc+,  a w pozostałych latach mogli zadowolić się tylko jednym meczem w TVP lub otwartym Polsacie. Więc skoro przez tyle lat wybierali ofertę Polsatu bez Ligi Mistrzów albo w jej bardzo ograniczonym zakresie to jednak chyba jej za bardzo nie potrzebowali w szerzej wersji niż jest w kanałach otwartych. 

A mimo to znalezli się chętni na aneksowanie umów na kolejne miesiące tylko po to by mieć kanały PSP. 

 

Dlaczego tak miałoby nie być z Ekstraklasą?

Ekstraklasa ma bardzo niski poziom, ale to jednak Liga krajowa.  Dodajmy do tego,  że rozgrywki 1.ligi w Polsacie Sport też się bardzo dobrze oglądają. 

Oczywiście wszystko zależy od zaproponowanej oferty przez CP. Więc myślę,  że i w przypadku Ekstraklasy znajdą się chętni do zakupu tej opcji. 

 

Nie te czasy na PPV?  Przecież Polsat wciąż oferuje KSW w PPV albo pojedyncze mecze Ligi Mistrzów.  Więc cały czas to fumkcjonuje i jak widać,  pomimo upływu lat ma się dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...