Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 08.07-14.07

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.07:

 

09:55 E2 SKOKI DO WODY: Letnia Uniwersjada - Neapol 2019 (do 14:00)
12:00 E1 KOLARSTWO: Tour de France - 3. etap: Binche - Épernay (+ Tour de France Extra od 17:35)
18:00 E2 PŁYWANIE: Letnia Uniwersjada - Neapol 2019 (do 19:45)

 

Wtorek, 09.07:

 

12:00 E1 KOLARSTWO: Tour de France - 4. etap: Reims - Nancy (+ Tour de France Extra od 17:30)
18:00 E2 PŁYWANIE: Letnia Uniwersjada - Neapol 2019 (do 20:30)
19:30 E1 LEKKOATLETYKA: Mityng w Lucernie (do 21:55)

 

Środa, 10.07:

 

13:05 E1 KOLARSTWO: Tour de France - 5. etap: Saint-Dié-des-Vosges - Colmar (+ Tour de France Extra od 17:35)
18:00 E2 PŁYWANIE: Letnia Uniwersjada - Neapol 2019 (do 20:00)
18:30 E1 LEKKOATLETYKA: Letnia Uniwersjada - Neapol 2019 (do 20:30)

 

Czwartek, 11.07:

 

10:00 E2 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - sesja poranna (do 12:30)
12:55 E1 KOLARSTWO: Tour de France - 6. etap: Miluza - Planche des Belles Filles (+ Tour de France Extra od 17:45)
16:00 E2 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - sesja popołudniowa (do 19:50)
19:55 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Letnia Uniwersjada - Neapol 2019 - mecz finałowy

 

Piątek, 12.07:

 

09:30 E2 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - sesja poranna (do 14:00)
11:10 E1 KOLARSTWO: Tour de France - 7. etap: Belfort - Chalon-sur-Saône (+ Tour de France Extra od 17:10)
16:00 E2 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - sesja popołudniowa (do 19:55)
18:00 E1 LEKKOATLETYKA: Letnia Uniwersjada - Neapol 2019 (do 21:15)
19:55 E2 SIATKÓWKA: Letnia Uniwersjada - Neapol 2019

 

Sobota, 13.07:

 

10:00 E2 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - sesja poranna (do 14:00)
12:00 E1 KOLARSTWO: Tour de France - 8. etap: Mâcon - Saint-Étienne (+ studio od 11:30 i 17:30)
16:00 E2 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - sesja popołudniowa (do 19:55)
17:40 E1 FORMUŁA E: ePrix USA - kwalifikacje
19:00 E1 ŻUŻEL: Indywidualne Mistrzostwa Europy - 1. runda
19:55 E2 SIATKÓWKA: Letnia Uniwersjada - Neapol 2019 - mecz finałowy
22:00 E1 FORMUŁA E: ePrix USA - 1. wyścig
22:55 E1 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Monterey - 1. wyścig

 

Niedziela, 14.07:

 

07:00 E2 MOTOCROSS: Mistrzostwa Świata w Semarangu (do 09:00)
10:00 E2 MOTOCROSS: Mistrzostwa Świata w Semarangu (do 12:00)
11:45 E1 PORSCHE SUPERCUP: Wyścig w Silverstone
12:55 E1 KOLARSTWO: Tour de France - 9. etap: Saint-Étienne - Brioude (+ studio od 12:50 i 17:30)
13:00 E2 PIŁKA WODNA MĘŻCZYZN: Letnia Uniwersjada - Neapol 2019
16:40 E2 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - 4. dzień (do 19:55)
19:55 E2 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Monterey
21:55 E1 FORMUŁA E: ePrix USA - 2. wyścig
22:55 E1 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Monterey - 2. wyścig

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.07:

 

12:00 PSN TENIS: Turniej Wimbledon - mecze 4. rundy gry pojedynczej (do 21:00)
14:00 PS    TENIS: Turniej Wimbledon - mecze 4. rundy gry pojedynczej (do 21:00)
14:00 PSE  TENIS: Turniej Wimbledon - mecze 4. rundy gry pojedynczej (do 21:00)

 

Wtorek, 09.07:

 

14:00 PS    TENIS: Turniej Wimbledon - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej kobiet (do 18:30)
14:00 PSE  TENIS: Turniej Wimbledon - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej kobiet (do 18:30)

 

Środa, 10.07:

 

14:00 PS   TENIS: Turniej Wimbledon - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej mężczyzn (do 18:30)
14:00 PSE TENIS: Turniej Wimbledon - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej mężczyzn (do 18:30)
23:15 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz fazy grupowej: Brazylia - Polska (+ studio od 22:00 i 01:30)

 

Czwartek, 11.07:

 

02:15 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz fazy grupowej: USA - Francja
14:00 PS   TENIS: Turniej Wimbledon - mecze półfinałowe gry pojedynczej kobiet (do 18:30)
14:00 PSE TENIS: Turniej Wimbledon - mecze półfinałowe gry podwójnej mężczyzn (do 18:30)
23:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz fazy grupowej: Iran - Polska (+ studio od 23:00 i 02:00)

 

Piątek, 12.07:

 

02:45 PS    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz fazy grupowej: Rosja - Francja
14:00 PS   TENIS: Turniej Wimbledon - mecze półfinałowe gry pojedynczej mężczyzn (do 20:00)
14:00 PSTENIS: Turniej Wimbledon - mecze półfinałowe gry podwójnej kobiet (do 18:30)
16:55 PSN FORMUŁA 2: Grand Prix Wielkiej Brytanii - kwalifikacje
17:50 PSN FORMUŁA 3: Grand Prix Wielkiej Brytanii - kwalifikacje
20:00 PS    LEKKOATLETYKA: Diamentowa Liga w Monako
23:45 PS    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz fazy grupowej: Brazylia - Iran

 

Sobota, 13.07:

 

02:45 PS    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz fazy grupowej: USA - Rosja
10:25 PSE FORMUŁA 3: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. wyścig
15:00 PS   TENIS: Turniej Wimbledon - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet
16:45 PSN FORMUŁA 2: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. wyścig
17:00 PSE TENIS: Turniej Wimbledon - mecz finałowy gry podwójnej mężczyzn
17:50 PS    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN - mecz towarzyski: Gortat Team - Reprezentacja Wojska Polskiego
18:15 PSN PORSCHE SUPERCUP: Wyścig w Silverstone - kwalifikacje
19:00 PSE TENIS: Turniej Wimbledon - mecz finałowy gry podwójnej kobiet
20:30 PS    PIŁKA NOŻNA: Superpuchar Polski - mecz: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (+ studio od 20:00) (również w Polsat Sport Premium 1 - studio od 19:30 i 22:50 i Super Polsat!)
23:45 PS  SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz półfinałowy: Polska - Rosja (+ studio od 23:00 i 02:00)

 

Niedziela, 14.07:

 

01:15 PSE PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Montreal Impact - Toronto FC

02:00 PSN SPORTY WALKI: Gala UFC Fight Night w Sacramento - walka: Germaine de Randamie - Aspen Ladd
02:45 PS    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz półfinałowy: USA - Brazylia (+ studio od 05:00)

04:30 PSE BOKS: Gala w Newark - waga piórkowa: Shakur Stevenson - Franklin Manzanilla
09:35 PSE FORMUŁA 3: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. wyścig
10:55 PSE FORMUŁA 2: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. wyścig

12:15 PSE PORSCHE SUPERCUP: Wyścig w Silverstone

15:00 PS   TENIS: Turniej Wimbledon - mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn

18:00 PSE TENIS: Turniej Wimbledon - mecz finałowy gry mieszanej

19:00 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praha - 1. FC Slovácko
21:45 PS    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz o 3. miejsce: Polska - Brazylia (+ studio od 21:00)

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.07:

 

20:30 4-4-2

21:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 09.07:

 

16:55 PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski: Lech Poznań - Vitesse Arnhem
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 10.07:

 

18:55PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Ligi Mistrzów - mecz 1. rundy: BATE Borysów - Piast Gliwice (+ studio od 18:35)

22:00 SPORTOWY WIECZÓR
23:30 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz fazy grupowej: Brazylia - Polska (+ studio od 22:45) (mecz również w TVP1!)

 

Czwartek, 11.07:

 

10:25 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - sesja poranna (do 13:10)
16:15 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - sesja popołudniowa (do 20:00)
20:25 PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Ligi Europy - mecz 1. rundy: DAC 1904 Dunajska Streda - Cracovia (+ studio od 20:00)
22:45 SPORTOWY WIECZÓR
23:30 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz fazy grupowej: Iran - Polska (+ studio od 23:25) (mecz również w TVP1!)

 

Piątek, 12.07:

 

10:10 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - sesja poranna (do 12:50)
15:55 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - sesja popołudniowa (do 19:55)
20:55 RING TVP SPORT
21:55 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 13.07:

 

05:55 SKOKI DO WODY: Mistrzostwa Świata w Gwangju - wieża 10 m synchronicznie pary mieszane (do 07:35)
09:30 STAN FUTBOLU
10:30 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - sesja poranna (do 12:30)
13:35 SKOKI DO WODY: Mistrzostwa Świata w Gwangju - trampolina 3 m synchronicznie mężczyźni (do 15:25)
16:30 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - sesja popołudniowa (do 20:40)
21:25 SPORTOWY WIECZÓR
22:00 BOKS: Gala w Londynie - waga ciężka: Nathan Gorman - Daniel Dubois (do 01:05)

23:45 TVP1 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - 1. mecz półfinałowy: Polska - Rosja (+ studio od 23:15)

 

Niedziela, 14.07:

 

02:05 E-SPORT: Blast Pro w Los Angeles - mecz półfinałowy (do 03:50)
03:50 PŁYWANIE SYNCHRONICZNE: Mistrzostwa Świata w Gwangju - zawody drużynowe (do 07:40)
10:30 WIOŚLARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Rotterdamie (do 12:55)
12:55 SIATKÓWKA PLAŻOWA: Plaża Open w Łodzi - mecze finałowe kobiet i mężczyzn (do 15:00)
15:55 FORMUŁA 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii (od 45. minuty!) (+ studio od 15:00)
17:10 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Europy do lat 23 - Gävle 2019 - 4. dzień (do 20:10)
20:20 E-SPORT: Good Game w Poznaniu - finał (do 21:30)
21:30 SPORTOWY WIECZÓR

21:50 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów - mecz o 3. miejsce: Polska - Brazylia (również w TVP1 - studio od 21:15!)

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Czwartek, 11.07:

 

11:30 C+S GOLF: European Tour - Aberdeen Standard Investments Scottish Open - 1. runda (do 19:30)

 

Piątek, 12.07:

 

11:30 C+S GOLF: European Tour - Aberdeen Standard Investments Scottish Open - 2. runda (do 19:40)
19:00 nS+ ŻUŻEL: PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2019 (+ wstęp od 18:30) 

 

Sobota, 13.07:

 

16:00 C+S GOLF: European Tour - Aberdeen Standard Investments Scottish Open - 3. runda (do 21:00)

 

Niedziela, 14.07:

 

16:00 C+S GOLF: European Tour - Aberdeen Standard Investments Scottish Open - finał (do 21:05)
19:00 nS+ ŻUŻEL: Indywidualne Mistrzostwa Polski (+ wstęp od 18:30)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 08.07:

 

20:00 ES1 MAGAZYN PGE EKSTRALIGI
21:00 ES1 #ELEVENF1 

 

Czwartek, 11.07:

 

21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Piątek, 12.07:

 

10:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. sesja treningowa (+ studio od 10:30 i 12:30)
14:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. sesja treningowa (+ studio od 14:30 i 16:30)

 

Sobota, 13.07:

 

11:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 3. sesja treningowa (+ studio od 11:30 i 13:00)
14:55 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - sesja kwalifikacyjna (+ studio od 14:00 i 16:15)

 

Niedziela, 14.07:

 

13:30 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - parada kierowców
15:05 ES1 FORMUŁA 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii (+ studio od 14:10 i 17:10)

 

SportKlub:

Spoiler

 

Czwartek, 11.07:

 

20:00 SK DART: World Series of Darts - German Darts Masters - 1. dzień (do 01:00)

 

Piątek, 12.07:

 

13:00 FK SPORTY WALKI: Gala ONE FC: Masters of Destiny 7 (do 17:30)
20:00 SK DART: World Series of Darts - German Darts Masters - 2. dzień (do 01:00)

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 11.07:

 

22:00 GOLFCHN GOLF: Turniej John Deere Classic - 1. runda (do 01:00)

 

Piątek, 12.07:

 

22:00 GOLFCHN GOLF: Turniej John Deere Classic - 2. runda (do 01:00)

 

Sobota, 13.07:

 

16:35 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: International GT Open - wyścig w Spielbergu
19:45 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Jaguar I-Pace eTrophy - wyścig w Nowym Jorku

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej John Deere Classic - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 14.07:

 

14:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: International GT Open - wyścig w Spielbergu
19:45 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Jaguar I-Pace eTrophy - wyścig w Nowym Jorku
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej John Deere Classic - finał (do 00:00)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz o Superpuchar Polski również w Super Polsacie. Studio na PSP 1 od 19:30.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...