Skocz do zawartości

Eksperymentalny MUX w Szczecinie (k.39)


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.03.2021 o 16:57, PowerTV napisał:

Zapomnijcie o 100KW dla muxów lokalnych. To mux LOKALNY, a nie regionalny i na pewno nie ogólnopolski.

W lodzkiem jest jakas masakra
Po zmianach nie odbieram sygnalu wcale
Przed zmianami jeszcze byla mozliwosc odbioru
Co z lodzkim nadajnikiem oraz kiedy przejscie na DVBT2
Oraz ewentualnie zmiana obiektu bo moc 0,8 ERP i SLR Sienkiewicza szczegolnie po zmianach to fatalny odbior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej 9/10 kanalow dobrej jakosci

Niz 14/15 z masakrycznym odbiorem

W dniu 2.05.2021 o 22:37, PowerTV napisał:

W lipcu zmienią się obiekty nadawcze MUX L3 i może to otworzy drogę do zwiększenia mocy czy poprawy obiektów nadawczych.

 

Czekam na to z niecierpliwoscia.

Reszta odbiorcow pewnie tez oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam, dla kogo jest ten MUX? Dla niewidomych? Tego nie da się oglądać. Przy najmniejszym ruchu obraz rozsypuje się na milion kawałków. Moi rodzice dzwonią co chwilę, że im się telewizor psuje a ja im muszę ciągle tłumaczyć, że to koncern MWE zafundował im taką jakość.

Nie liczyłbym, że po przejściu na DVB-T2 coś się poprawi, bo znając podejście MWE, to umieści tam 30 kanałów i będzie podobnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, vigoo napisał:

Też się zastanawiam, dla kogo jest ten MUX? Dla niewidomych? Tego nie da się oglądać. Przy najmniejszym ruchu obraz rozsypuje się na milion kawałków.

Zamiast isc na ilosc zapchac caly MUX w rezultacie odbierajac obraz jakosci 240p jak na YouTube mozna byloby dac zamiast 15/14 polowe tego 7/10 kanalow ale obraz juz bylby inny zamiast krecic FEC GI QAM i innymi parametrami zgadzam sie z Vigoo calkowicie 

32 minuty temu, vigoo napisał:

Nie liczyłbym, że po przejściu na DVB-T2 coś się poprawi, bo znając podejście MWE, to umieści tam 30 kanałów i będzie podobnie....

 

Moze sie uda ten manewr. Ale nie idac na ilosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na Ultra TV i Gold TV jest czarny ekran, a telewizor przy przełączeniu na którąś z tych stacji podaje komunikat, że stacja nie jest obecnie nadawana i pyta się czy chcę usunąć z listy.

Awaria, usunięcie w celu poprawy bitrate na innych stacjach czy zrobienie miejsca na nowe stacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVC i Biznes24 też zniknęły. 

2 godziny temu, STARS.TV napisał:

Usuń z listy, to nie jest awaria. Został zwiększony zasięg muxa.

W tunerze DVB-T wykasowałem wszytskie stacje nadające w mux MWE i przeszukałem multipleks ponownie. Tuner pokazuje modulację 16QAM i FEC 2/3. Wydaje mi się, że przed zniknięciem czterech stacji z multipleksu też był FEC 2/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PowerTV napisał:

Rekonfiguracja nadajnika na PAZIMie jeszcze trwa. Wracamy do modulacji QPSK w celu poprawy zasięgu oraz usuwamy programy o najmniejszej oglądalności, aby poprawić jakość pozostałych programów TV.

A czy po zmianie standardu nadawania kanały powrócą na multipleks , bądź któreś z tych które pozostały zmienia jakość na HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...