Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzę dla michala218 nie ważne czy film/serial jest dobry. Ważne by był wyprodukowany najpóżnie miesiąc temu. Rozbraja mnie logika takich ludzi.

Jak masz problem z jakością CC to kup porządny telewizor albo go skalibruj w końcu. Choć jak patrzę to to jest niespecjalne LCD od JVC. Na takim mega sprzęcie to nic oproć HD odbrze nie wygląda.

Ja nie twierdzę, ze jakość techniczna CC jest idealna. Ja twierdzę, że na tym kanale jest dla mnie ważniejsza treść. A ta jest najlepszej próby. Daj mi znać gdy HBO Comedy czy FoxLife wyprodukują tyle polskich programów i seriali co CC w ciągu roku. Na razie to zwykłe powtórkowce i kanaliki walące wszystko z taśm z USA.

Przykro mi nie ogladam tego na swoim JVC,pomijajac jego model,tylko widze ten kanal na Panasonicu,oczywiscie nie skalibrowanym profesjonalnie.Ja nie ide w maniactwo HD,w tym przypadku chodzi o dobre SD,a tak nie jest i nie tylko na tamtym Panasie.

Nie doszukuj sie logiki w moim mysleniu,bo jej nie znajdziesz,podobnie jak ja tresci i jakosci na CC...To wszystko jest indywidualna kwestia gustu,dlatego nie znajdziemy,tego czego szukamy.

Porownanie z TCM bylo tylko ze wzgledu na rok produkcji niektorych tytulow,a nie tematyke kanalow.

P.S.Ja ze swojego JVC jestem bardzo zadowolony,mimo iz to podstawowy model tej firmy...Odbiera bardzo dobrze zarowno HD jak i niezle SD...Niska cena,dobra firma,niezla jakosc,a ze innym sie nie podoba...to juz ich problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie lepszy do TVN24 i CN :P

A jak ktoś napisał Putin jest lepszy od Hitlera. :wink:

 

A wracając do CC w Cyfrze - nie wierzę, zeby ktoś aż tak bardzo nie maił co oglądać, ze ten kanał jest dla niego niezbędnym. tu raczej chęć rywalizowania z PC i z n , które takie kanały masowo dołączają. A to bez sensu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rob sobie ze mnie jaj,bo mam ograniczony ale jednak czesty dostep do kanalu i zadnej poprawy nie widze.Jakosc beznadziejna,dalej te same stare serialiska i np w niedziele film dobry-LODY NA PATYKU,ale to prawie moj rocznik.Co to ma byc,odpowiednik TCM?To juz wole powtrorkowe HBO Comedy wraz z Foxlife-m...Ja zdecydowanie nie chce tego kanalu w ofercie Cyfry,bo szkoda miejsca i nie chce,by przez swoja obecnosc obnizal jakosc odbioru innych kanalow.Ofertowo moze komus odpowiadac,wiec jesli w Cyfrze zwieksza ilosc transponderow,to nie widze przeszkod by i CC dolaczyc.Na dzien dzisiejszy to bylaby kpina z abonentow.
Drogi Michal218@ o miejsce na tr.nie martw się gdyż Comedy Central nadaje z tr.MTV/11075V/i wtej chwili w Conax i Cryptoworksie.Wystarczy dodać S2 i po herbacie.A w takim razie komu będzie szkodził jeden kanał więcej jak kogoś nie bawi ma inne kanały do wyboru.Film Lody na patyku to nie tylko film ale super/jak na mnie/ścieżka dźwiękowa w tle non stop muzyczka z lat 50/60 a to co najlepiej lubię bo jest muzyką mych młodych lat.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawością czyta się ostatnie posty... :lol:

A tak na rzeczy, mi tam CC by się przydał jak najbardziej, chociażby ze względu na to, iż jestem osobą, która lubi "dobry humor"... :wink:

 

Natomiast póki co, mamy pół-oficjalne potwierdzenie (o czym była już mowa), Movies24 w Cyfrze+:

http://www.medialink.pl/artykul/37848,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac te zdanie,wiedzialem ze wykazesz sie inteligencja i wytniesz zdanie z kontekstu.90% dzisiejszych internautow w trakcie sporu stosuje takie zagrywki.Dlaczego mialbys byc inny.Napisalem to swiadomie,chcac sprawdzic poziom rozmowcy i mam podobne odczucia do Twoich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nowych kanałów może jakiś snop światła rzuci artykuł z mojeHDTV : Nowe kanały w Cyfrze+

 

 

Zarówno Cyfrowy Polsat jak i platforma n zaprezentowały już swoje jesienne nowości. Została ostatnia platforma, Cyfra+ która nadal zwleka. Co takiego planuje jedna z najstarszych platform w Polsce?

 

Jak dowiedziała się "Gazeta Prawna", Cyfra+ ogłosi swoje nowości w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Pojawią się nowe kanały i dekoder z nagrywarką PVR (cyfrowa nagrywarka) - mówi GP osoba zbliżona do branży. Na przełomie roku natomiast uruchomi usługę VoD (wideo na żądanie). Celem spółki na ten rok było zdobycie miliona abonentów. Jego osiągnięcie planowane jest na koniec listopada.

 

Zdjęcia dekodera z dyskiem, prezentowaliśmy już w relacji z targów SatKrak 2007. Przypominamy, że z nieoficjalnych informacji wynika, że dekoder będzie posiadał dysk o pojemności 320GB. Czyżby Cyfra+ miała aż tyle filmów na początek w usłudze VOD? Zapewne jednak jest to działanie, które ma na celu pokazanie że to Canal+ ma dekoder PVR o większej pojemności dysku niż konkurencyjny nBox Recorder platformy n (250GB).

 

Co do nowych kanałów, to wydaje się być pewny National Geographic Wild, który czeka już dość długo na włączenie do oferty platformy cyfrowej oraz Movies24. Może jeszcze History Channel, ale to już tylko nasze przypuszczenia. Z wypowiedzi przedstawiciela Cyfry+ wynika natomiast, że do końca roku nie będzie już nowych kanałów HDTV.

 

Info: własne, GP Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac te zdanie,wiedzialem ze wykazesz sie inteligencja i wytniesz zdanie z kontekstu.90% dzisiejszych internautow w trakcie sporu stosuje takie zagrywki.Dlaczego mialbys byc inny.Napisalem to swiadomie,chcac sprawdzic poziom rozmowcy i mam podobne odczucia do Twoich...

No już. Michałku nie musisz się tak tłumaczyć. Wierzymy ci. Naprawdę.

Skończmy tego offtopa bo się zaraz za me I.Q na bardzo poważnie weźmiesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre posty, mam wrażenie, że dla niektórych poważnym minusem Cyfry jest to, że już ma HBO w swojej ofercie i niebędzie mogła ich dołączyć 1 stycznia :D
Dokladnie! A popatrzcie na to z drugiej strony-wzrosnie liczba potencjalnych odbiorcow HBO co za tym idzie wzrosna zyski tej stacji a to moze zaprocentowac jeszcze lepsza oferta filmowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzalbym z tym doplywem nowych abonentow dla HBO.No moze z "N" -ki troche ale PC wiadomo kto ma..wiekszosc placi po 10 -30-pare zlotych i dodatkowe 30 na pewno nie zaplaca.

A poza tym C+ jest dalej jedyna platforma na ktorej sa dwa kanaly premium.

Mysle ze o dziwo to Cyfra zarobi na tym najwiecej bo nie bedzie musiala placic za wylacznosc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzalbym z tym doplywem nowych abonentow dla HBO.No moze z "N" -ki troche ale PC wiadomo kto ma..wiekszosc placi po 10 -30-pare zlotych i dodatkowe 30 na pewno nie zaplaca.

A poza tym C+ jest dalej jedyna platforma na ktorej sa dwa kanaly premium.

Mysle ze o dziwo to Cyfra zarobi na tym najwiecej bo nie bedzie musiala placic za wylacznosc .

 

Widzisz hanys Ty jesteś tu (na forum) juz ponad rok i potrafisz tylko takie głupie fanfarony walić a koniu1906 jest świeży i w przeciwieństwie do Ciebie coś mądrego napisać potrafi :lol:

 

Czytając niektóre posty, mam wrażenie, że dla niektórych poważnym minusem Cyfry jest to, że już ma HBO w swojej ofercie i niebędzie mogła ich dołączyć 1 stycznia :D
Dokladnie! A popatrzcie na to z drugiej strony-wzrosnie liczba potencjalnych odbiorcow HBO co za tym idzie wzrosna zyski tej stacji a to moze zaprocentowac jeszcze lepsza oferta filmowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty taki pewny siebie i tylko byś chciał aby Canal+ wykupił, przez niego straciliśmy przy wykupie kanał Filmnet oraz bardzo fajny muzyczny CMT.

 

A może tak HBO pokusiłby sie wykupić Canal+...

 

 

Chociaż rynek sam sobie z tym poradzi i wielu z nas dobrze o tym wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne dołączy, tzn to jest pewne na 99 % :lol:

 

Tam będą leciały filmy w HD, a w SD nie będzie, o ile dobrze pamiętam. To będzie kanał o innej ramówce niż "normalne" HBO.

Cos mi sie nie wydaje aby powstal kanal nadajacy filmy w HD 24h na dobe. Popatrz jak slabo radzi sobie konkurencja w postaci Canal+ z filmami HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...