Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież CP zapowiadał wprowadzenie kilku kanłów i je jako pierwszy wprowadza a że są wszystkie z jednej -matki-BBC to ich w sumie strata bo na tym praktycznie się skończy/dojdą jeszcze HD/a konkurencja nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i poczekajmy jak wszyscy wyłożą karty na stół wtedy poznamy ich po owocach.W jednym z ostatnich wydań To i Owo dyrektor programowy C plus powiedział po wprowadzeniu Fox Life,że to nie koniec nowości w tym roku nie miał na myśli chyba wprowadzenie Promocji TV.A jest do zgarnięcia chyba kilka ciekawszych kąsków niż paczka BBC.Manio@w pakiecie komfortowym znajdziesz też sporo programów/nie mówie o tych co się dublują/ jak świetny filmowy Ale Kino,Hallmark ,Fox life i cało dobowe w rozbiciu TCM i CN/czego n-ka do tej pory nie może zrobić/,z dokumentalnych poza wspomnianym NG jest i Planete z dziecięcych Mini Mini czy Disney CH z muzycznych Tracpakiet Music Choice pakit CYFRY Radio gdzie nie trzeba mieć koniecznie internetu a jak ktoś chce posłuchać w super jakości to przez swój wzmaczniacz no i za kwotę 4 zł ewentualnie miłośnik muzy poważnej,opery i Jazzu może dokupić sobie kanał/jedyny tego rodzaju/Mezzo.Jedynie miłośnik sportu któremu nie wystarczą dwa Eurosporty musi sobie faktycznie dokupić Canal plus za 29zł.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas nadszedł na nowe kanały premium, nie ma żadnej konkurencji wśród kanałów premium co sprowadza się do coraz to marniejszej oferty HBO i C+

nie wiem czy to prawda ale podobno te kanały maja na wyłączność premiery z największych wytwórni. Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę

tv 1000 jest kanałem premium za granicą ale dlaczego nie jest on nim w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas nadszedł na nowe kanały premium, nie ma żadnej konkurencji wśród kanałów premium co sprowadza się do coraz to marniejszej oferty HBO i C+

Bzdura, kanały trzymają taki sam poziom od dłuższego czasu. C+ i HBO mają wszystkie liczące się wytwórnie, więc nowy kanał niemiałby czego pokazywać. Następny filmowy kanał Premium tylko rozdrobniłby rynek, tak jak ma to miejsce z kanałami sportowymi.

 

nie wiem czy to prawda ale podobno te kanały maja na wyłączność premiery z największych wytwórni. Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę

tv 1000 jest kanałem premium za granicą ale dlaczego nie jest on nim w Polsce?

Jak już pisałem C+ i HBO mają wszystkie liczące się wytwórnie, więc TV1000 musi pokazywać to, co już inni pokazali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, kanały trzymają taki sam poziom od dłuższego czasu. C+ i HBO mają wszystkie liczące się wytwórnie

Ten znowu o tych wytworniach :) Wbij sobie to czlowieku w koncu do glowy ze HBO juz nie trzyma tego samego poziomu co kiedys. Canal+ owszem powiedzialbym ze teraz maja nawet lepszy repertuar niz kiedys :wink:

Z tego co czytam to dochodze do wniosku ze Ty nie masz zielonego pojecia o tym co i jakie filmy stacja HBO emitowala kiedys. Od tego trzeba zaczac i podejrzewam rowniez ze nawet nie posiadales tego kanalu wczesniej. Wiec stary jak nie wiesz lub nie jestes pewien co bylo kiedys to lepiej sie juz nie wypowiadaj wiecej na ten temat bo to staje juz sie powoli zenujace :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujące to są twoje wypowiedzi. O jakości filmowych kanałów premium świadczą umowy jakie mają podpisane. Mam HBO od praktycznie od początku (jakieś 6 miesięcy po starcie) i wiem jakie wytwórnie były, a jakie teraz są i stwierdzam, że w 90% się pokrywają. Co to znaczy "jakie filmy stacja emitowała kiedyś" to znaczy że chciałbyś żeby je powtórzyli? :lol:

To że nie ma jakiś super hitów, to już wina wytwórni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...