Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Taaa 8) taniej to by mogło być. Jednak Cyfra+ to mimo wszystko jakość za którą trzeba płacić :? Tak jakość nie zawsze jest najwyższa, ale kanały niewątpliwie najlepsze na rynku. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem umowę na rok podpisaną kilka lat temu więc mam rozumieć, że w każdej chwili mogę do nich zadzwonić z "własna propozycja"? No właśnie, muszę pisać, nie można zadzwonić? Jak wysokiego "bonusu" się domagać do pakietu komfortowego żeby to miało ręce? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz umowę na czas nieokreślony, więc możesz to zrobić nawet dzisiaj :)

Na co możesz liczyć? Jak chcesz sam komfortowy, to na 40-45zł możesz zjechać (jakieś 20-25% upustu).

Może być tak, że zaproponują Ci za tą samą cenę co płacisz teraz np. komfortowy + Canal+ :)

W sumie zależy od tego, czy zależy Ci na niższym abonamencie, czy lepszej ofercie :) Do tego zakup dekoder za 49zł i sprzedaj go na np. Allegro za 150-250zł :)

 

Generalnie to powinniśmy o tym rozmawiać tutaj:

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=364

Możesz sobie przeczytać kilka-kilkanaście ostatnich stron z tego tematu co podałem Ci linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jak na razie brakuje w Cyfrze+ oprócz tych kilku kanałów muzycznych (MTV Dance, MTV Hits), Travel Channel, no i mógłby się pojawić TVP Sport. Poza tym jest całkiem w porządku. Może tylko trochę taniej. Tak za jakieś 120,- za full option (z RelaXXX'em).

Wracając do tematu - mnie również brakuje Travel Chanel. Kiedyś był Marco Polo. Tylko pewnie szanse na włączenie Travel są nikłe, bo na stronie C+ w dziale "wybierz swoją C+" czy jakoś tam travel jest już ze trzy lata i nic :cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że masz dekoder nie oznacza, że nie możesz sobie kupić drugiego :)

Możesz sobie albo go sprzedać na Allegro, albo za pomocą splittera oglądać C+ na dwóch telewizorach.

 

Dają z reguły obniżki 20-25%. Myślę, że dostaniesz propozycję 87zł - chyba już ktoś na forum tutaj dostał podobną (jest to cena za komfort i Canal+ a HBO dorzucą gratis).

 

Kontynuujmy może jednak rozmowę w https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=364 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Z tego co wiem, to Discovery HD jest na wyłączność w Nce podobnie jak NGC HD jest na wyłączność w C+. Raczej wątpię w Discovery HD na C+, choć może kiedyś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w To&Owo byla rozmowa z jakas pania dyrektor Discovery Networks, która mówiła, że w chwili pojawienia sie w Polsce Discovery HD tylko 'n' oferowala mozliwosc nadawania w HD, dlatego z nimi wlasnie podpisali umowe na wylacznosc. Mozliwe wiec ze po zakonczeniu wylacznosci kanal pojawie sie w pozostalych platfromach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nan satkurierze nie znalazłem żadnych info, a poza tym nie podaje się zawzwyczaj ile trwa wyłączność. A to, ze ktoś słyszał to mogą być ploty. Jeżeli jest umowa na wyłączność to chyba jeszcze nikt nie podał na ile ją mają. Przynajmniej ja takiego przypadku nie pamietam w ciągu ostatniego roku w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...