Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gusta są różne. Małe wyjaśnię: wolno się dostosowuje=słabo reaguje na to co robi konkurencja. Za to rozbawiłeś mnie tekstem: "Cyfra widocznie jest dla ludzi, którzy czują się dość stabilnie w sytuacji finansowej." Równie zabawne jest stwierdzenie "Cyfra do potrzeb rynku jest bardzo dobrze przystosowana". Ubawili się abonenci pozostałych platform.

Wracając jednak do tematu to ubolewam, że Viasat się raczej dogaduje z konkurencją - żegnaj Explorer. No ale może chociaż konkurencyjny History Chanel. Trochę jednak w Cyfrze brakuje czegoś takiego. Civilisation jakie jest każdy widzi, no jest Planet i... coś brakuje.

Ale mam też swoje marzenie. Jeśli mówimy o nowych kanałach, to może by się wreszcie ktośdogadał z DeLuxe TV. W tej chwili to już chyba z 5 kanałów, w tym jeden HD. Od czasu jak DeLuxe Music zmieniła transponder to w Polsce jest słabo dostępna, a to naprawdę była fajna stacja :( A oferta muzyczna Cyfry jest delikatnie mówiąc taka sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Sajmon, muszę przyznać, że dawno się tak nie uśmiałem czytając kogoś wypowiedź.

"Cyfra ma już trzy kanały w HD" - ilość ponad jakość ?

A ten fragment powalił mnie już kompletnie "Cyfra do potrzeb rynku jest bardzo dobrze przystosowana, ma dobrą ofertę HD, myśli ostro o VOD".

Człowieku, gdzie ty widzisz tą "dobrą ofertę HD" ?! Jedynie NGC HD jako tako trzyma poziom, szkoda tylko, że puszczane są raptem 3-4 programy w kółko każdego dnia. A co z resztą ? C+Sport serwuje nam wyłączenie weekendową (nie licząc powtórek w tygodniu) dawkę meczy OE w przeciętnej jakości i lige angielską. Natomiast C+Film puszcza 1 (czasami w porywach 2) filmy w niby HD, z czego część z nich lecą od grudnia - w najbliższym czasie będzie "Pan życia i śmierci" oraz "Oliver Twist".

A o tym VOD cyfra tak ostro już od prawie roku myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji przyjmuje zakład, że nowe kanały TVN nie wejdą do Cyfry w tym roku.

Ok zakladam się o jakąś plazmę :wink: ze TVN CNBC będzie w Cyfrze.

 

A skąd tu tyle ataków na moja skromną osobę??? A oczywiście najbardziej jadowite od tych co mają jedną platformę i po prostu porównują sobie ofertę innych platform na bieżąco... w gazecie.

 

Akurat ja też mam dostęp do 3 platform - i się nie chwalę - inna rzecz, to ciekawe ze tak ci się Cyfra nie podoba a trzymasz ją i wydajesz na nią grubą kasę .

Powiem Ci skąd mój atak na Ciebie. Mądrzysz się, chełpisz i próbujesz z ironią ośmieszyć posiadaczy Cyfry. To wkurza.

A tak naprawdę to piszesz dużo a nic oprócz tego, ze Ci się Cyfra nie podoba nowego ani mądrego nie napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko przypomnieć, ze zasadniczo to napisałem, ze mi sie FoxLife podoba. Cala reszta była na marginesie i odpowiedzią na uwagi. OK Przyjmuje wiec do wiadomości, ze Cyfry krytykować nie wolno bo jest najlepsza, a ten kto ma dwie platformy ten się chełpi. ;)

Podsumowując to ośmielę sie podtrzymać swoje zdanie, ze FoxLife jest naprawdę fajny i dobrze uzupełni znakomita i bezkonkurencyjna ofertę Cyfry, lidera oferty programowej i technicznej na rynku. ;)

P.S. A gdzie ja to napisałem, że jestem z Cyfry całkowicie niezadowolony??? Jestem nieco niezadowolony z ceny (acz coś tam jak wszyscy wytargowałem) i tempa wprowadzenia zmian, ale jak widzę i w tej sprawie muszę dla bezpieczeństwa mówić co inni uważają - oferta Cyfry najlepsza rynku. Przyjmijmy więc, że jestem niezadowolonym dywersantem... ;)

P.S. 2 Postanowiłem też z ironią ośmieszać użytkowników Cyfry - czyli siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co w tym dziwnego że ma się 1 platformę? myślę że tak ma większość abonentów osobiście uważam że posiadanie 3 platform to lekkie marnotrawstwo bo jeśli już się ma tyle kasy to wystarczy wziąść cyfrę z canal+ i HBO bo te kanały po prostu się dublują w większości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. TVN CNBC Biznes wystartował!! Właśnie oglądam, i zapowiada się ciekawie! :):wink:

 

Jeszcze tylko na start FOX LIFE czekamy... Nie jest to rewelacja według mnie ale z chęcią zobaczę, czy rzeczywiście jest to taki dobry kanał według większości osób. :wink: Pewnie start będzie koło 4 lub 5 września ponieważ w magazynie Plus+ jest już program/propozycje filmów od 5 września na kanał Fox Life.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie pojawi się bo jeszcze u nas drugiej nie było, a po drugie już był o tym artykuł że Fox będzie miał u nas problemy nawet z emisją swoich produkcji ze względu na to że prawa do ich własnych produkcji ma w pierwszej kolejności Polsat

Dotyczy to kanału otwartego (Puls), a nie kablowego.

Fox Life to nie odpowiednie miejsce na "skazanego", bo to kanał z produkcjami obyczajowymi. Prędzej Fox Crime, które jest zapowiadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...