Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT: A jednak koledzy już pisali o tym tajemniczym przekazie w tym wątku: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=32&start=150

A więc jest to HBO Comedy i wszystko stało się jasne :D

Wracajmy do nowych kanałów.

@Piotr, czytałeś tą informację jaką później dopisałem pod postem? :P:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

National Geographic ruszył z kanałem nadającym w wysokiej rozdzielczości – National Geopgraphic HD. Stację już teraz oglądać można w cyfrowym pakiecie Multimedia Polska. Wkrótce ma pojawić się także w ofercie Cyfry+.

National Geographic HD nadaje na razie w wersji anglojęzycznej. Wkrótce kanał ma emitować program po polsku.

 

W najbliższych tygodniach zostanie dołączony do oferty platformy Cyfra+, która będzie miała National Geographic na wyłączność.

medialink.pl

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No by było fajowsko, ale jak na razie wiemy, że będzie dołączony National Geographic Channel HD. No, to jest porządne dołączanie kanałów, Cyfra nie wprowadzała na razie w SD bo myśli poważnie o ofercie High Definition. I dobrze, a w SD zobaczymy superstacje jak na razie, ale z czasem może być lepiej. Lepiej jak poszerza HD niż by miała dołączać badziewiaste kanały w SD i zaśmiecać swój transponder. A tak to C+ robi postępy w ofercie HD.

Co do kanałów SD to za pewne się z czasem może jakiegoś spodziewamy prócz SS, która ma wejść w tym miesiącu..

:wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten test co ostatnio pojawił się na kanale 990 (u mnie w kompie podaje jako TVBiznes) może być prawdopodobnie Polsatu...

 

Jak podaje wirtualnemedia_pl

Od września ruszyć ma kanał informacyjno-biznesowy Polsatu, który powstanie na bazie zakupionej niedawno TV Biznes.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to może być prawdopodobne, bo o Canal+ Film HD była mowa, że jakoś w lecie a National Geographic HD to wejdzie już teraz, niedługo, jeszcze chyba w maju! Na pewno dołączą latem coś i to będzie to co mówi Dyrek, bo jak ja dzwoniłem do CTA to konsultant mówił, że trwają negocjacje Cyfry z TVP w sprawie TVP Sport i widocznie się dogadali, za pewne będzie to Komfort i Prestiż :D:lol: Ale co do tych trzech kanałów zobaczymy latem, teraz mamy już na 100% tak jak kiedyś konsultanci wspominali na początku roku w CTA, że dołączą NGC HD i doszło to do skutku :wink: Widzicie, i nie to, że Cyferka nie robiła nic, po prostu trzymali miejsce na tp. i nie chcieli dołączać byle czego, ponieważ nie byli pewni, czy te kanały będą się cieszyć wielką oglądalnością więc trzymali miejsce na coś bardziej wartościowego, i będzie, choć kanały TVP mi tam nie są potrzebne ale trzeba przyznać jest wiele fanów TVP :P:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale chodzi o to, że TVP chce dużo za kanał TVP Sport i TVP się ceni więc jak mówiłem, możliwe, że kanał wejdzie wyłącznie do Komfortowego i Prestiżowego choć może Cyferka zadbała i zadba o to aby kanał wszedł do Podstawowego również ale wątpię. Co do niższych pakietów to wątpię... Ale TVP Historia za pewne pojawi się we wszystkich... Powinno tak być! i bardzo możliwe, że tak będzie.. Ale aby TVP Historia wszedł do Powitalnego, najniższego to wątpię! Zobaczymy, szczegóły poznamy latem, a zobaczymy w lipcu.. :D:wink:

CANAL+ Cyfrowy coraz bogatszy więc wynegocjował/wynegocjuje to drogie TVP :P:D:lol: Nie rozumiem, takie TVP a tak się ceni. :roll::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. TVP się ceni i to aż za bardzo :!: Bez przesady. Ale sobie skorzystali z cwanego chwytu marketingowego ze strony Astra i nadają sobie TVP Historia na Astrze, ale latem, jak TVP Historia wejdzie prawdopodobnie do Cyfry to pewnie będzie tak samo jak z TVP Kultura ale być może Cyfra sobie zakoduje ten kanał (TVP Historia)?? :roll::lol: Ciekawe. Pożyjemy, zobaczymy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam trochę TVP Historia na Astrze, ale tak na prawdę to nie mają się czym chwalić. Ogólnie jakość jest gorsza niż Polonia1...

 

Czego jakość ?Obrazu ?To chyba ogladamy dwa różne przekazy.Jakość TVP Historia jest bez zastrzeżeń czego nie mozna powiedzieć o Poloni1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powrócę do wątku kanału Nat Geo Wild za artykułem w http://www.medianews.com.pl : Kanał Nat Geo Wild w Polsce

 

National Geographic Channel wprowadza do Polski nowy kanał przyrodniczy Nat Geo Wild. Kanał ten w całości poświęcony jest tematyce przyrodniczej, środowisku i zjawiskom naturalnym oraz wszystkim stworzeniom z którymi dzielimy Planetę. Powstanie kanału Nat Geo Wild pozwala na mocniejsze podkreślenie zmian kierunku rozwoju głównego kanału National Geographic, który od dłuższego czasu przybliża widzom programy o tematyce współczesnego świata - technologii, historii czy nauce.

 

Nat Geo Wild odzwierciedla wartości jakimi kieruje się marka National Geographic. Zapewnia widzom wysokiej jakości klasyczne programy o zwierzętach produkowane przez National Geographic. Nat Geo Wild stworzono również po to, by wciąż przybliżać widzom bliski marce National Geographic temat ochrony środowiska, którym Towarzystwo National Geographic zajmuje się od ponad 100 lat.

 

Nat Geo Wild będzie w bardzo przystępny sposób przybliżać widzom problemy ekologiczne - bardzo ważny element ramówki - współpracując z naukowcami formatu Edwarda Nortona, Jake'a Willera czy Braddy'ego Barra, pokaże jak można zmniejszyć czyhające na naszą planetę zagrożenia. W przeciwieństwie do innych kanałów przyrodniczo-dokumentalnych Nat Geo Wild nie będzie skupiać się na zwierzęcych programach typu reality.

 

Kanał Nat Geo Wild jest nadawany w języku polskim, przez 18 godzin na dobę. Obecnie kanał jest dostępny w wersji oryginalnej w sieci UPC w pakiecie angielskim oraz w sieci Multimedia Polska. National Geographic Channel dociera obecnie do 290 milionów domów w 164 krajach, nadając 27 wersji językowych. W Polsce kanał dociera do 2,5 milionów gospodarstw domowych za pośrednictwem sieci kablowych i platform cyfrowych.

opublikował: Michał Czarnecki .Ciekawe kiedy i czy wogóle w naszej C+ . Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...